Spojených států prezidenti a předsedové vlád EBOOK Tooltip The United States Presidents and Government In Czech

  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Auteur: Nam Nguyen
Uitgever: Nam Nguyen
  • E-book
  • 1230000417525
  • mei 2015
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Samenvatting

Spojené státy Prezidenti a předsedové vlád si klade za cíl naplnit svou mysl s jednoduchým historických znalostí a na pomoc zájemce v americké historii a poznávání naší vlády. Každý z našich prezidentů zanechala svou stopu na dějinách Spojených států, na životy amerických lidí a lidí na celém světě.


EBook je snadno ovladatelný, osvěžující a je zaručeno, že bude vzrušující a je vynikající zdroj pro spuštění některé z vašich historického poznání s prezidenty, první dámy, Executive Branch, legislativní odvětví, soudní Branch, Ústava a krátký background of America, The historie Native Američanů, ženských práv pohybu, historie čínských Američanů s 2010 sčítání lidu ukazuje Asiaté jsou nejrychleji - pěstovat Race Group, občanským právem hnutí a každý stavy s vlajkou.


Spojených států prezidenti a předsedové vlád vám pomůže, kamkoli jdete; je to rychlé a snadné referenční nástroj pro základní školy, střední školy, střední školy, vysokoškolák, postgraduální studenty a běžné populace, které chcete vyzkoušet!


Jen nezapomeňte na jednu věc, že ​​učení se nikdy nezastaví! Přečtěte si, čtení, si! A psát, psát, psát!


Děkuji mé úžasné ženě Beth (Griffo) Nguyen a moji synové úžasné Taylor Nguyen a Ashton Nguyen za jejich lásku a podporu, bez jejich emocionální podporu a pomoc, žádná z těchto vzdělávacích jazykových knihy, audio a video bude možné.


Stručné pozadí Ameriky, předsedové, první dámy, Executive Branch, legislativní odvětví, soudní Branch, ústava, historie Native Američanů, Ženská práva hnutí, historie čínských Američanů s 2010 sčítání lidu ukazuje, Asiaté jsou nejrychlejší -Growing Race Group, občanským právem hnutí, Alabama, Aljaška, Arizona, Arkansas, Kalifornie, Colorado, Connecticut, Delaware, Florida, Gruzie, Havaj, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Severní Karolína, Severní Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensylvánie, Rhode Island, Jižní Karolína, Jižní Dakota , Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virginie, Washington, Washington DC, Západní Virginie, Wisconsin, a Wyoming.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
2015-05-09
Ebook formaat
Adobe ePub

Betrokkenen

Auteur
Nam Nguyen
Uitgever
Nam Nguyen

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
1230000417525

Overige kenmerken

Oorspronkelijke releasedatum
2015-05-09
Subtitel
The United States Presidents and Government In Czech
Taal
cs
Thema Subject Code
NHK

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Land
Verenigde Staten
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
Bindwijze: E-book
4 87
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen