Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Stallo

Here be Monsters?

  • Engels
  • 1e druk
  • 9780571296804
  • mei 2016
  • Paperback
  • 608 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

A terrifying supernatural thriller for fans of Let the Right One In, The Passage, and The Loney 'Very scary. Never mind Scandi crime fiction, the time has come for Scandi horror.' Metro ***** 'Ratchets up the tension to an almost unbearable level ... Astonishing.' Independent on Sunday, Books of the Year In the late 1970s, a young boy disappears from a summer cabin in the Swedish woods. His mother claims that he was abducted by a giant. The boy is never found. Twenty-five years later, an old woman claims that a creature has been standing outside her house, observing her and her five year old grandson for hours. When Susso - a blogger who's dedicated her life to the search for creatures whose existences have not been proved - hears of this, and sees a possible link between the two incidents, she takes to the road on a terrifying adventure into the unknown.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
mei 2016
Druk
1e druk
Afmetingen
19,8 x 12,9 x 3,8 cm
Aantal pagina's
608 pagina's
Illustraties
Nee
ISBN13
9780571296804

Betrokkenen

Auteur
Stefan Spjut
Uitgever
Faber & Faber, Incorporated

Vertaling

Vertaald door
Susan Beard

EAN

EAN
9780571296804

Overige kenmerken

Books Genre
Adventure/Thriller
Extra groot lettertype
Nee

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nieuw of tweedehands
Nieuw
Onderwerp
Horror, Paranormaal
Verschijningsvorm
Paperback

Reviews Stallo

Zeer goed Goed Gemiddeld Onvoldoende Slecht

Voor dit artikel zijn er nog geen reviews geschreven. Schrijf nu zelf de eerste review.

Uit ons lees Magazine

Het IJsland van Indriõason: "Ieder verhaal speelt zich af in een belangrijk historisch tijdvak van IJsland"

Onze vaste recensent Cees las het boek "Het IJsland van Indriõason" van Alexander Schwarz. Cees: "Het IJsland van Indriõason is een ware reis- en cultuurgids over IJsland."

Lees volledig artikel
Bindwijze: Paperback
12, 99
7 - 8 dagen Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
  • Dag en nacht klantenservice
Andere verkopers (1)
Snelste levering
3 - 7 dagen
Snelste levering

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.