Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Stallo

Here be Monsters?

  • Engelstalig
  • 608 pagina's
  • Main
  • 9780571296804
  • mei 2016
Alle productspecificaties

Samenvatting

A terrifying supernatural thriller for fans of Let the Right One In, The Passage, and The Loney 'Very scary. Never mind Scandi crime fiction, the time has come for Scandi horror.' Metro ***** 'Ratchets up the tension to an almost unbearable level ... Astonishing.' Independent on Sunday, Books of the Year In the late 1970s, a young boy disappears from a summer cabin in the Swedish woods. His mother claims that he was abducted by a giant. The boy is never found. Twenty-five years later, an old woman claims that a creature has been standing outside her house, observing her and her five year old grandson for hours. When Susso - a blogger who's dedicated her life to the search for creatures whose existences have not been proved - hears of this, and sees a possible link between the two incidents, she takes to the road on a terrifying adventure into the unknown.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engelstalig
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
mei 2016
Druk
Druk 1
Editie
Editie main
Afmetingen
19,8 x 12,9 x 3,8 cm
Aantal pagina's
608 pagina's
Illustraties
Nee
ISBN13
9780571296804
ISBN10
9780571296804

Betrokkenen

Auteur
Stefan Spjut
Uitgever
Faber & Faber, Incorporated

Vertaling

Vertaald door
Susan Beard

EAN

EAN
9780571296804

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nieuw of tweedehands
Nieuw
Onderwerp
Horror, Paranormaal
Verschijningsvorm
Paperback

Reviews Stallo

Zeer goed Goed Gemiddeld Onvoldoende Slecht

Voor dit artikel zijn er nog geen reviews geschreven. Schrijf nu zelf de eerste review.

Uit ons lees Magazine

De negendoder: meer dan geslaagd debuut

De debuutthriller ‘De negendoder’ van Ule Hansen begint met een gruwelijke vondst: drie lichamen, gewikkeld in tape, worden gevonden op een bouwsteiger in het midden van Berlijn.

Lees volledig artikel
Bindwijze: Paperback
12, 99
8 - 9 dagen Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
  • Dag en nacht klantenservice
Andere verkopers (1)
Snelste levering
5 - 7 dagen
Snelste levering

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.