Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Stallo

Here be Monsters?

  • Engelstalig
  • 608 pagina's
  • Main
  • 9780571296804
  • mei 2016
Alle productspecificaties

Samenvatting

A terrifying supernatural thriller for fans of Let the Right One In, The Passage, and The Loney'Very scary. Never mind Scandi crime fiction, the time has come for Scandi horror.' Metro *****'Ratchets up the tension to an almost unbearable level ... Astonishing.' Independent on Sunday, Books of the YearIn the late 1970s, a young boy disappears from a summer cabin in the Swedish woods. His mother claims that he was abducted by a giant. The boy is never found.Twenty-five years later, an old woman claims that a creature has been standing outside her house, observing her and her five year old grandson for hours.When Susso - a blogger who's dedicated her life to the search for creatures whose existences have not been proved - hears of this, and sees a possible link between the two incidents, she takes to the road on a terrifying adventure into the unknown.

Productspecificaties

Auteur
Stefan Spjut
Taal
Engels
Vertaald door
Susan Beard
Afmetingen
38x198x129 mm
Gewicht
461,00 gram
Verschijningsdatum
mei 2016
Druk
1
ISBN10
0571296807
ISBN13
9780571296804

Je vindt dit boek in

Categorieën
Onderwerp
Horror
Uitvoering
Boek
Verschijningsvorm
Paperback
Populair thema
Paranormaal

Reviews Stallo

Zeer goed Goed Gemiddeld Onvoldoende Slecht

Voor dit artikel zijn er nog geen reviews geschreven. Schrijf nu zelf de eerste review.

Uit ons lees Magazine

Interview met Martin Koolhoven over Brimstone

Martin Koolhoven is de regisseur maar ook de scenarioschrijver van zijn veelvuldig bekroonde speelfilm Brimstone, een western-thriller die speelt in het Amerika van de 19de eeuw.

Lees volledig artikel
Bindwijze: Paperback
11, 99
8 - 9 dagen Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.