Suspended Animation
  • CD (ALBUM)
  • 1 disk
  • Engels
  • april 2005
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

Suspended Animation is een CD (ALBUM) van Fantomas.
4.3
van de 5
4 reviews
0
1
0
0
3
0
0
  • Yep Yo

    Fantastische grandioze cd voor mensen die weird zijn en graag iets anders horen als de gebruikelijke mainstream sound.Delirium Cordia was mischien iets te moeilijk maar dit is een erg goeie,Mike Patton die weer krijst,zucht,kreunt,balkt,noem het maar op met de enorme Slayer roffels van mr.lombardo en de grandioze snarensectie door Buzz Osbourne op gitaar en Trevor Dunn op bas.Wees niet verrast om zu nu en dan meegevoerd te worden naar Bugs Bunny land en de Looney Tunes.Aanrader vooral deze special edition aangezien dit in een kalendervorm word geleverd.

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Krankzinnigheid

    Geschreven bij Suspended Animation

    4e album van de mannen van Fantomas alweer,wees mentaal en lichamelijk voorbereid want het is alweer erg moeilijk te volgen en begrijpen noise/metal/cartoonmuziek,maar voor de liefhebber van Patton erg goed,tevens voor de liefhebbers van de Looney Tunes,Bugs Bunny,en de oude Donald Duck.Ghehe

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Een kalender klonk nog nooit zo leuk en lekker

    Geschreven bij Suspended Animation

    Fans van Mike Patton weten dat het spectrum van zijn muziek een stuk verder reikt dan de funkmetal van Faith No More. Met Dave Lombardo (inmiddels ex-Slayer), Trevor Dunn en Buzz Osborne (Melvins) maakte hij onder de naam Fantômas (genoemd naar een Franse superschurk - de liefhebbers van Louis de Funès moeten de gelijknamige films maar eens uitchecken) vier platen waarvan Director’s Cut de toegankelijkste is (daar is bestaande filmmuziek tot echte songs uitgewerkt). Suspended Animation is, net als Amenaza Al Mundo en het moeilijk doordringbare Delirium Cordia, een soundtrack voor een denkbeeldige (teken)film of stripverhaal. Het is muziek met een open einde. Ze is gemaakt alsof ze een beeld of een scene moet aanvullen. Misschien dat die gedachte een deurtje opent voor hen die in deze miniaturen vergeefs zoeken naar een couplet en een refrein. Het mag, zeker op eerste gehoor, wat random klinken maar dat wil niet zeggen dat de composities zich onttrekken aan iedere vorm van structuur. Mike Patton heeft waarschijnlijk eindeloos zitten schaven om de muzikale kalender van de maand april (30 tracks, iedere track een dag) te laten klinken als explosieve toevalskunst. Deze Looney Tunes - opgediend op een bedje van hardcore, noise en metal - ruimen de rotzooi in het hoofd op, laten de buren (mits op het juiste volume afgespeeld) weten dat je aan ze denkt en zijn de ideale soundtrack voor zoiets als het doen van de afwas. Een kalender klonk nog nooit zo leuk en lekker.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Gestoorde herrie.

    Geschreven bij Suspended Animation

    Zelf hou ik wel van wat vreemde muziek, maar dit is zelfs voor mij wat te off-the-wall. Als je van snelle deathmetal afgewisseld met cartoon-samples en vreemde stemgeluiden houdt, zonder dat er echte songs zijn, dan is dit album voor jou. Zelf vind ik het alles behalve een plezierige luisterbeurt, ondanks het feit dat alle artiesten wel degelijk hun talent hebben bewezen met eerder werk. Aan de andere kant is dit ook niet het doel van het album, dus neem ik ze niets kwalijk. Zelf luister ik liever naar Director's Cut of Patton's andere project, Tomahawk, dus hoop ik dat hij zijn (nog) vreemde(re) artistieke kant bij dit soort projecten kan uitleven.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Tracklist

  • 1. Fantômas - 04/01/05 Friday
  • 2. Fantômas - 04/02/05 Saturday
  • 3. Fantômas - 04/03/05 Sunday
  • 4. Fantômas - 04/04/05 Monday
  • 5. Fantômas - 04/05/05 Tuesday
  • 6. Fantômas - 04/06/05 Wednesday
  • 7. Fantômas - 04/07/05 Thursday
  • 8. Fantômas - 04/08/05 Friday
  • 9. Fantômas - 04/09/05 Saturday
  • 10. Fantômas - 04/10/05 Sunday
  • 11. Fantômas - 04/11/05 Monday
  • 12. Fantômas - 04/12/05 Tuesday
  • 13. Fantômas - 04/13/05 Wednesday
  • 14. Fantômas - 04/14/05 Thursday
  • 15. Fantômas - 04/15/05 Friday
  • 16. Fantômas - 04/16/05 Saturday
  • 17. Fantômas - 04/17/05 Sunday
  • 18. Fantômas - 04/18/05 Monday
  • 19. Fantômas - 04/19/05 Tuesday
  • 20. Fantômas - 04/20/05 Wednesday
  • 21. Fantômas - 04/21/05 Thursday
  • 22. Fantômas - 04/22/05 Friday
  • 23. Fantômas - 04/23/05 Saturday
  • 24. Fantômas - 04/24/05 Sunday
  • 25. Fantômas - 04/25/05 Monday
  • 26. Fantômas - 04/26/05 Tuesday
  • 27. Fantômas - 04/27/05 Wednesday
  • 28. Fantômas - 04/28/05 Thursday
  • 29. Fantômas - 04/29/05 Friday
  • 30. Fantômas - 04/30/05 Saturday

Productspecificaties

Gegevens

Artiest(en)
Fantomas Mike Patton
Releasedatum
05 april 2005
Label
Ipecac
EAN
0689230006527

Productinformatie

Configuratie
CD (ALBUM)
Aantal stuks in verpakking
1 disk
Aantal tracks
30
Speelduur
43:40
Kwaliteit
Stereo
Taal
Engels
Verpakking Tooltip
Amaray

Overige kenmerken

Box set
Nee
Compilatie
Nee
Muziekgenre
Pop
Soort verpakking
Amaray

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Drager
Cd (album)
Muziekstijl
Poprock
Snelle bezorgopties
Gratis verzending
Drager: CD (ALBUM)
Kies je editie
18 80
1 - 2 weken Tooltip
Verkoop door partner van bol.com DVDOutlet.nl
  • Gratis verzending
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren