The 5th Wave
Afbeelding 1 van 2
  • Engels
  • Paperback
  • 9780141345949
  • Druk: 1
  • mei 2016
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

The Last Star is the heart-stopping finale to the bestselling 5th Wave series by award-winning author, Rick Yancey. Perfect for fans of The Hunger Games, Divergent and The Maze Runner. *The 5th WAVE is now a major film by Sony Pictures, starring Chloe Grace Moretz* 'Wildly entertaining . . . I couldn't turn the pages fast enough' The New York Times The enemy is Other. The enemy is us. They're down here, they're up there, they're nowhere. They want the Earth, they want us to have it. They came to wipe us out, they came to save us. But beneath these riddles lies one truth: Cassie has been betrayed. So has Ringer. Zombie. Nugget. And all 7.5 billion people who used to live on our planet. Betrayed first by the Others, and now by ourselves. In these last days, Earth's remaining survivors will need to decide what's more important: saving themselves . . . or saving what makes us human. www.The5thWaveIsComing.com www.rickyancey.com 'Remarkable, not-to-be-missed-under-any-circumstances . . . JUST READ IT' Entertainment Weekly 'The next HIT' Daily Mail 'This gut-wrenching sequel to The 5th Wave careens on a violent course of non-stop action.' Publishers Weekly, starred review 'CHILLING' Sun 'The pace is RELENTLESS' Heat 'A modern sci-fi masterpiece . . . Should do for aliens what Twilight did for vampires.' USA Today 'ACTION-PACKED' MTV.com 'A twisty survival story that borrows elements from romance, horror and dystopian fiction' Wall Street Journal 'An epic sci-fi adventure about a terrifying alien invasion. You'll read it in one sitting' Bookseller 'Heartfelt, violent, paranoid epic, filled with big heroics and bigger surprises . . . a sure thing for reviewers and readers alike.' Booklist (starred review) 'A gripping SF trilogy about an Earth decimated by an alien invasion... the question of what it means to be human is at the forefront' Publishers Weekly 'Borrow this one from your teen's nightstand while they're at school.' People Magazine *Winner of the 2014 Red House Children's Book Award *2014 Children's Choice Book Awards Finalist for Teen Book of the Year *A YALSA 2014 Best Fiction for Young Adults *A YALSA 2014 Quick Picks for Reluctant Young Readers *A Booklist 2014 Best Fiction for Young Adults *A VOYA 2013 Perfect Ten *An Amazon Best Book of the Year Books in the series: The 5th Wave (Book 1) The Infinite Sea (Book 2) The Last Star (Book 3)

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2016
Afmetingen
Afmeting: 19,8 x 12,9 x 3,1 cm
Aantal pagina's
352 pagina's
Aanbevolen leeftijd
12 - 16 jaar
Illustraties
Nee

EAN

EAN
9780141345949

Overige kenmerken

Gewicht
248 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
138 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
197 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Leeftijd
vanaf 11 jaar, vanaf 12 jaar
Basisschool groep
Groep 7, Groep 8
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Actie & Avontuur
4.3
van de 5
Aantal reviews: 45
0
0
5
23
17
  • An Enjoyable Read
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    • Spannend
    • science fiction
    • actie
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The 5th Wave

    The world built in The 5th Wave is fascinating, what happens during an alien invasion? What happens when the aliens are able to inhabit human bodies? It's an interesting question that the book postulates and one that allows for a world similar to ours but with key differences. For example, cars no longer work and so, Cassie must travel on foot along lonely highways with no company but abandoned automobiles. It's a bit terrifying, the thought of our world without people and technology. I also have to admit that The 5th Wave reminded me a lot of The Host by Stephanie Meyer, in the way that the Others invade and take over, only The 5th Wave is better. Stylistically, I much preferred Yancey's view of hostile takeover to Meyer's.
    This book is very well-written. It asks questions such as `what makes us human?' and 'is survival worth it when all hope is lost?'. This is a book that made me think while entertaining me. I found myself tempted to dog ear a few pages as I went along, as the writing is invigorating. For example, there's a section where Cassie is questioning the existence of God to Evan. It's not overwritten, yet is still a bit philosophical.

    I think if you are looking to be blown away by a science fiction book but have been apprehensive about trying them, give The 5th Wave by Rick Yancey a shot. It is exciting. It is emotional. It is compelling. It is smart. There's a lot of hype for The 5th Wave and honestly, that hype is not undeserved. Recommended for readers looking for their next young adult fix.

  • Aanrader!
    • Mooi vormgegeven
    • Spannend

    Geschreven bij The 5th Wave

    Ik wilde dit boek al heel lang hebben, en vooral toen ik hoorde dat de film uit kwam.
    Ik ben er echt superblij mee! De cover van het boek is ook heel mooi en ik zou zeker de hardcover aanraden.
    Het verhaal is heel leuk en spannend waardoor je graag wil blijven lezen. De verschillende perspectieven zijn ook leuk om te lezen en de karakters zijn mooi vormgegeven.
    Zeker een aanrader! Ik kan niet wachten om de volgende twee boeken in deze trilogie te lezen.

  • Avontuurlijk
    • Spannend
    • Grappig
    • Mooi vormgegeven
    • verslavend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The 5th Wave (Book 1)

    De film doet het boek zeker geen recht aan. Ik vond het boek STUKKEN beter dan de film, dit is wel vaak het geval maar hier ontbraken er gewoon persoonlijke dingen uit het boek, wat het verhaal een beetje afdeed in de film.

    Het boek is dan ook wel een tikkeltje gewelddadiger ;)

    Laten we zeggen dat ik blij was dat ik het tweede boek meteen ook heb gekocht, nu enkel nog wachten op het derde boek.

  • ALIENS
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    • Spannend
    • veel van de karakters

    Geschreven bij Fifth Wave

    omg I love this book so much!! So much was happening and it was really intriguing to read! I mostly just wanted to read the main character's perspective. I loved how the plot was mainly based of her trying to save her little brother in an alian invasion, though Evan I did find kind of creepy. Evan is supposedly the love interest but he just stalks the main character and then claims to be in love with her. Cassie is kick-ass in this book tho!

  • Favoriet
    • Fantasierijk
    • Grappig
    • Spannend

    Geschreven bij The 5th Wave (Book 1)

    Dit is absoluut mijn favoriete boek na Harry Potter. Ik had niet verwacht dit zo goed te vinden. Ik denk dat iedereen dit boek wel kan waarderen.

  • leuk boek
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven

    Geschreven bij The 5th Wave

    Boek gekocht voor mijn dochter.
    Daarna de film besteld.
    Goed boek en leuke film

  • hele spannende en leuke romantische boek

    Geschreven bij The 5th Wave (Book 1)

    Het is een zeer interessant boek. Het boek is op zo een manier geschreven dat je wil blijven lezen. Het boek Is beter dan de film. Sommige hoofstukken kunnen minder lang beschreven worden. Maar overall erg spannend en zeker een aanrader.

  • Zeker lezen!
    • Spannend
    • Mooi vormgegeven

    Geschreven bij The 5th Wave (Book 1)

    (Spoiler vrij)
    Dit boek is echt goed geschreven. Meeslepend vanaf het begin.
    Nadat ik de film had gezien, vond ik het zeker eens een poging waard om het boek te lezen.
    Het is ook vooral leuk dat je vanuit de verschillende personages het verhaal kunt volgen, waardoor het niet zo eenzijdig is.
    Zou ik wel even willen waarschuwen dat ik het tweede deel van de trilogie niet zo heel goed vond, dus voor de mensen die heel de trilogie willen lezen, misschien toch even een waarschuwing!

  • Geweldig
    • Spannend
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The 5th Wave

    Ik vond dit boek in 1 woord geweldig. Het was spannend, grappig, beetje romantisch maar voor de rest alleen maar positief. De schrijver creëert deze wereld zo mooi dat je je makkelijk inleeft. Je voelt je net Cassie Sullivan.

    De cover vind ik ook perfect en ik vind het vormgeven van het boek heel leuk gedaan. De hoofdstukken zijn duidelijk aangegeven en het is leuk om te zien dat de hoofdstukken erg verschillen in bladzijden. Overigens kan je als je het boek vast heb al zien wanneer je het uit iemand anders perspectief gaat lezen, sinds er bladzijden met sterren tussen zitten. Het is spannend gemaakt door de perspectieven van verschillende personen te zien in zo'n apocalyptische tijd. Ik geef dit boek een 5/5 want ik vind het helemaal geweldig!!!

  • Goed boek

    Geschreven bij The 5th Wave (Book 1)

    Ik vond het een erg aangrijpend en spannend boek, over een tiener die alleen haar kleine broertje en misschien de rest van haar familie terug wil vinden. Ik vond het boek erg leuk, maar door het einde ben ik niet al te gedreven te beginnen in het tweede deel, Infinite Sea.

7 79
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 13:30, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog bij afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)
Bekijk alle bezorgopties

Alle bindwijzen en edities (10)

  • 7,99
    Direct beschikbaar
  • 6,99
    Direct beschikbaar
  • 25,57
    Direct beschikbaar
  • 7,79
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
  • 15,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 13,99
    Uiterlijk 20 mei in huis Tooltip
  • 8,09
    Uiterlijk 20 mei in huis Tooltip
  • 8,99
    Uiterlijk 18 mei in huis Tooltip
  • 25,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 14,44
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht