The Assassin's Tale EBOOK Tooltip

Auteur: S.J.A. Turney
Taal: Engels
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Auteur: S.J.A. Turney
Uitgever: Canelo Adventure
  • Engels
  • E-book
  • 9781911591733
  • juli 2017
  • 246 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Samenvatting

The Old World. the world of sin. The world of death.


Italy, 1493: As the inquisition takes hold in Spain and the Vatican seethes under the rule of the Borgias, Skiouros finally sets his mind to his ultimate mission since leaving the great city of Istanbul: the death of the usurper sultan, Cem.


Gathering old friends and new, Skiouros travels the length of Italy in his quest for vengeance and the quieting of his brother's restless soul. But on his dreadful quest he will face more than just physical danger…


For beneath all his strength, does Skiouros have a heart black enough to commit murder in the name of revenge?


The Assassin's Tale grips like steel, and is the ideal read for fans of David Gilman, Giles Kristian and C. R. May.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
juli 2017
Afmetingen
22,9 x 15,2 x 1,3 cm
Aantal pagina's
246 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
S.J.A. Turney
Uitgever
Canelo Adventure

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9781911591733

Overige kenmerken

NUR code
342
Thema Subject Code
FV

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
4 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen