The Devil's Gospel EBOOK Tooltip

  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Auteur: Brian Ullmann
Uitgever: Smashwords Edition
  • Engels
  • E-book
  • 9781476127316
  • juni 2012
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties

Samenvatting

A impossible discovery in Madagascar. A brutal slaying of a team of paleontologists. A set of mysterious bones in a forgotten safety deposit box. Still mourning the loss of his wife, Trevor Austin finds himself piecing together parts of a 150-year-old conspiracy, hunted by a relentless assassin named Genoa bent on keeping the astonishing truth a secret: Darwin was wrong.

From the author of Darwin's Race and The Retriever, comes an adventure story like no other. Blending science and suspense, The Devil's Gospel will appeal to readers of James Rollins, Dan Brown and Michael Crichton.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
2015-05-09
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

Betrokkenen

Auteur
Brian Ullmann
Uitgever
Smashwords Edition

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9781476127316

Overige kenmerken

Oorspronkelijke releasedatum
2012-06-14
Thema Subject Code
FH

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Uitvoering
Ebook
Taal
Engels
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
Bindwijze: E-book
2 67
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen