The Queen's Resistance (The Queen's Rising, Book 2)

The Queen's Resistance (The Queen's Rising, Book 2)
  • Engels
  • Paperback
  • 9780008246013
  • maart 2019
  • 480 pagina's
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

In this sequel to The Queen's Rising, Brienna has chosen passion over blood, but can she put her country before her heart? Perfect for fans of SIX OF CROWS and Sarah J. Maas. Finally, Brienna is a mistress of knowledge and is settling into her role as the daughter of Davin MacQuinn, a disgraced lord who returned to Maevana to reclaim his house. Though she's just survived a revolution, one that will finally return a queen to the throne, she faces another difficult challenge. She must prove herself trustworthy to the MacQuinns. But as Queen Isolde Kavanagh's closest confidant, she'll have to balance serving her father's house as well as her country. And then there's Cartier Evariste, a wholly separate factor in her new life. Now known as Aodhan Morgane, Cartier is adjusting to the stark contrast between his pre-rebellion life in Valenia as a master of knowledge and his current one as the lord of a fallen house. During his castle's restoration, he discovers a ten-year-old boy named Tomas, whose past and parentage are a complete mystery. So when Cartier's former pupil Brienna is as fond of Tomas as he is, he lets his mind wander - what if he doesn't have to raise him or his house alone? As the Lannon trial rapidly approaches, Brienna and Cartier must put their feelings aside to concentrate on forging alliances, executing justice, and ensuring that no one interferes with the queen's coronation. But resistance is rumbling among the old regime's supporters, who are desperate to find a weakness in the rebels' forces. And nothing makes a person more vulnerable than deep-seated love.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
maart 2019
Aantal pagina's
480 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Rebecca Ross
Uitgever
HarperCollins Publishers

EAN

EAN
9780008246013

Overige kenmerken

Gewicht
340 g
Verpakking breedte
129 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
198 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
5.0
van de 5
Aantal reviews: 1
0
0
0
0
1
  • De overtreffende sequel
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    • prachtige sequel die het verhaal versterkt
    • harde maar geloofbare details
    • lekker lopend verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik dacht dat het eerste deel; The Queen’s Rising, mijn favoriete boek zou zijn en ik was bang om het tweede deel te beginnen.
    Maar dit boek heeft alles overtroffen. Hierin duiken we verder in [SPOILERS] Brienna’s en Cartier’s POVs na de succesvolle coup in Maevana.
    Het verhaal brengt ons gruwelijke details over wat er de afgelopen 25 jaar heeft afgespeeld onder Gilroy’s gezag en gaat veel dieper onder het oppervlak dan wat het eerste boek ons gaf. Deze sequel focust zich heel goed op de problemen die zich vormen na de val van het Huis van Lannon en is niet schuw van de harde realiteit waarmee de karakters te maken krijgen. Hier en daar zien we ook hoe de liefde tussen Cartier en Brienna zich ontwikkeld maar dit overschaduwd zeker niet de spannende verhaal lijn die zich op een lekker tempo door het boek heen worstelt.

    Ik ben echt wel een paar keer geshockt geweest met tranen in mijn ogen, zeker omdat ik nu het eerste deel heel ‘mild’ vind vergeleken met wat ik in de sequel heb gelezen. De schrijver heeft perfect de gebeurtenissen behandeld die zich na zo’n coup voltrekken. En dit maakt het ook heel geloofwaardig en je kunt je echt in het verhaal inleven. De constante POV switches tussen Cartier en Brienna vond ik ook heel leuk omdat je zo meer informatie kreeg over wat er zich allemaal afspeelde in Maevana op verschillende plekken, maar ook omdat je hier en daar hun overweldigende gevoelens voor elkaar kon lezen. Dit geldt vooral voor Cartier ;)
    Gebrek aan spanning in dit boek is zeker niet aan de orde. Het bouwde zich wat langzaam op in het begin maar dat gaf mooi voor ruimte om in het verhaal te komen. De spanning (en soms ook afschuw) hielt me op een gegeven moment wel scherp naarmate het boek steeds meer en nieuwe details onthulde.

    Al met al vond ik het een geweldig en intrigerend boek. Ik heb de sequel dus ook 5 sterren gegeven!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
10 99
Uiterlijk 30 oktober in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Kies zelf het bezorgmoment
  • Dag en nacht klantenservice
Andere verkopers (1)