The Queen's Rising

Auteur: Rebecca Ross
Taal: Engels
The Queen's Rising
  • Engels
  • Hardcover
  • 9780062471345
  • februari 2018
  • 464 pagina's
Alle productspecificaties

Rebecca Ross

Rebecca Ross Studeerde Engels aan de universiteit van Georgia, Verenigde Staten. Voor ze zich op het schrijven van boeken toelegde, werkte ze op een ranch, als schoolbibliothecaresse en als fotograaf voor een universiteit.

Samenvatting

In this epic debut fantasy, inspired by Renaissance France, an outcast finds herself bound to a disgraced lord and entangled in his plot to overthrow the king. Perfect for fans of Grave Mercy and Red Queen! Brienna desires only two things: to master her passion and to be chosen by a patron. Growing up in Valenia at the renowned Magnalia House should have prepared her. While some are born with a talent for one of the five passions--art, music, dramatics, wit, and knowledge--Brienna struggled to find hers until she chose knowledge. However, Brienna's greatest fear comes true: she is left without a patron. Months later, her life takes an unexpected turn when a disgraced lord offers her patronage. Suspicious of his intent, she reluctantly accepts. But there is much more to his story, for there is a dangerous plot to overthrow the king of Maevana--the rival kingdom of Valenia--and restore the rightful queen, and her magic, to the throne. With war brewing, Brienna must choose which side she will remain loyal to: passion or blood. Plus don't miss the thrilling sequel, The Queen's Resistance!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Verschijningsdatum
februari 2018
Aantal pagina's
464 pagina's
Aanbevolen leeftijd
14 - 17 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Rebecca Ross
Uitgever
HarperCollins Publishers Inc

EAN

EAN
9780062471345

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Leeftijd
vanaf 13 jaar, vanaf 14 jaar
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Fantasy, Geschiedenis
4.0
van de 5
Aantal reviews: 1
0
0
0
1
0
  • Vermakelijk
    • leuke leeservaring
    • makkelijk te begrijpen
    • wereld
    • sfeer
    • verhaal
    • romantiek
    • weinig diepgang
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Queen's Rising

    Ik vond het erg leuk dit boek te lezen. Het verhaal was vermakelijk en de wereld was goed bedacht. Sommige dingen hadden wat beter uitgelegd mogen worden of wat meer terug mogen komen. Veel van het verhaal was een beetje oppervlakkig, ook de romantische verhouding was erg vlak en een klein beetje raar naar mijn mening. Ik vond het een leuke leeservaring, maar het verhaal was niet heel bijzonder.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
14 99
Uiterlijk 12 augustus in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice