Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

The Thousand Names

The Shadow Campaigns #1

Uitgever: RoC

Auteur: Django Wexler
  • Engels
  • 1e druk
  • 9780451418050
  • juli 2014
  • Paperback
  • 609 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

In the desert colony of Khandar, a dark and mysterious magic, hidden for centuries, is about to emerge from darkness.


Marcus d'Ivoire, senior captain of the Vordanai Colonials, is resigned to serving out his days in a sleepy, remote outpost, when a rebellion leaves him in charge of a demoralised force in a broken down fortress.


Winter Ihernglass, fleeing her past and masquerading as a man, just wants to go unnoticed. Finding herself promoted to a command, she must rise to the challenge and fight impossible odds to survive.


Their fates rest in the hands of an enigmatic new Colonel, sent to restore order while following his own mysterious agenda into the realm of the supernatural.

Recensie(s)

The Coolest Fantasy Story You'll Read This Week i09 an excellent book SFX A spectacular epic Fantasy Book Critic Exceptional military fantasy -- Jason M. Hough National Bestselling author of The Darwin Elevator Wexler's polished military fantasy, first in the Shadow Campaign series, distinguishes itself from other epic doorstops with its unique setting, intricate plotting, and layered characters...This excellent series debut is for fans of Peter Brett, Daniel Abraham, and Joe Abercrombie. Booklist

Reviews The Thousand Names

  • Spannend (1)
  • Grappig (1)
  • Fantasierijk (1)
  • Meeslepend verhaal (1)
  • Goed plot (1)
  • Voorspelbaar plot (1)
Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten
Schrijf een review
  • woestijn, musket en magie
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Voorspelbaar plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    The Thousand Names is een lekker weg lezende combinatie van musketoorlogvoering en magie, waarin dat laatste niet te overweldigend of te overdreven is. De karakters zijn geloofwaardig en driedimensionaal uitgewerkt, met goede motivatie en eigenaardigheden. Het enigste minpunt is dat de uiteindelijke "grote verassing" voorspelbaar was en ruim van te voren werd aangekondigd.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
juli 2014
Druk
1e druk
Afmetingen
17 x 10,7 x 3,8 cm
Aantal pagina's
609 pagina's
Aanbevolen leeftijd
18 jaar
Illustraties
Nee
ISBN13
9780451418050

Betrokkenen

Auteur
Django Wexler
Uitgever
RoC

EAN

EAN
9780451418050

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nieuw of tweedehands
Tweedehands, Nieuw
Onderwerp
Fantasy
Verschijningsvorm
Paperback
7, 79
8 - 9 dagen Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (1)

Vaak samen gekocht

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 10,99
    Direct beschikbaar
  • 7,79
    8 - 9 dagen Tooltip
  • 14,99
    3 - 4 dagen Tooltip

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.