Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

The Thousand Names

The Shadow Campaigns #1

Auteur: Django Wexler
Uitgever: RoC
  • Engelstalig
  • 609 pagina's
  • 9780451418050
  • juli 2014
Alle productspecificaties

Samenvatting

In the desert colony of Khandar, a dark and mysterious magic, hidden for centuries, is about to emerge from darkness.


Marcus d'Ivoire, senior captain of the Vordanai Colonials, is resigned to serving out his days in a sleepy, remote outpost, when a rebellion leaves him in charge of a demoralised force in a broken down fortress.


Winter Ihernglass, fleeing her past and masquerading as a man, just wants to go unnoticed. Finding herself promoted to a command, she must rise to the challenge and fight impossible odds to survive.


Their fates rest in the hands of an enigmatic new Colonel, sent to restore order while following his own mysterious agenda into the realm of the supernatural.

Recensie(s)

The Coolest Fantasy Story You'll Read This Week i09 an excellent book SFX A spectacular epic Fantasy Book Critic Exceptional military fantasy -- Jason M. Hough National Bestselling author of The Darwin Elevator Wexler's polished military fantasy, first in the Shadow Campaign series, distinguishes itself from other epic doorstops with its unique setting, intricate plotting, and layered characters...This excellent series debut is for fans of Peter Brett, Daniel Abraham, and Joe Abercrombie. Booklist

Reviews The Thousand Names

  • Spannend (1)
  • Grappig (1)
  • Fantasierijk (1)
  • Meeslepend verhaal (1)
  • Goed plot (1)
  • Voorspelbaar plot (1)
Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten
Schrijf een review
  • woestijn, musket en magie
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Voorspelbaar plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    The Thousand Names is een lekker weg lezende combinatie van musketoorlogvoering en magie, waarin dat laatste niet te overweldigend of te overdreven is. De karakters zijn geloofwaardig en driedimensionaal uitgewerkt, met goede motivatie en eigenaardigheden. Het enigste minpunt is dat de uiteindelijke "grote verassing" voorspelbaar was en ruim van te voren werd aangekondigd.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Auteur
Django Wexler
Taal
Engels
Afmetingen
40x173x106 mm
Gewicht
301,00 gram
Geschikt voor
18 jaar en ouder
Verschijningsdatum
juli 2014
Druk
1
ISBN10
0451418050
ISBN13
9780451418050

Je vindt dit boek in

Categorieën
Nieuw of tweedehands
Tweedehands, Nieuw
Onderwerp
Fantasy
Verschijningsvorm
Paperback
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Uit ons lees Magazine

Leerling en meester door Robin Hobb: "Er zijn maar weinig boeken die mij zo hebben weten te raken."

Leerling en meester is het eerste deel van de driedelige Zienersreeks van Robin Hobb (pseudoniem van Megan Lindholm). Het is oorspronkelijk in 1995 verschenen en een paar jaar later vertaald naar het

Lees volledig artikel
9, 99
Op voorraad

Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis

+ bezorgopties

Tooltip
Verkoop door bol.com

bezorgopties

  • Avond- en zondagbezorging
  • Van ma t/m vrij voor 12:00 uur besteld, dezelfde dag in huis of bij
  • Word lid van Select en maak gratis gebruik van alle bezorgopties
Bekijk alle Select bezorgopties
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
Andere verkopers (2)
Tweedehands
vanaf € 9,40
Tweedehands

Vaak samen gekocht

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.