The Woman in the Window A Novel

The Woman in the Window
Afbeelding 1 van 2
  • Engels
  • Hardcover
  • 9780062678416
  • Druk: 1
  • januari 2018
  • 448 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

#1 New York Times Bestseller &; Soon to be a Major Motion Picture starring Amy Adams, Julianne Moore, and Gary Oldman


&;Astounding. Thrilling. Amazing.&; &;Gillian Flynn

&;Unputdownable.&; &;Stephen King

&;A dark, twisty confection.&; &;Ruth Ware

&;Absolutely gripping.&; &;Louise Penny

For readers of Gillian Flynn and Tana French comes one of the decade&;s most anticipated debuts, published in forty-one languages around the world and in development as a major film from Fox: a twisty, powerful Hitchcockian thriller about an agoraphobic woman who believes she witnessed a crime in a neighboring house.

It isn&;t paranoia if it&;s really happening . . .

Anna Fox lives alone&;a recluse in her New York City home, unable to venture outside. She spends her day drinking wine (maybe too much), watching old movies, recalling happier times . . . and spying on her neighbors.

Then the Russells move into the house across the way: a father, a mother, their teenage son. The perfect family. But when Anna, gazing out her window one night, sees something she shouldn&;t, her world begins to crumble&;and its shocking secrets are laid bare.

What is real? What is imagined? Who is in danger? Who is in control? In this diabolically gripping thriller, no one&;and nothing&;is what it seems.

Twisty and powerful, ingenious and moving, The Woman in the Window is a smart, sophisticated novel of psychological suspense that recalls the best of Hitchcock.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
januari 2018
Aantal pagina's
448 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
A. J. Finn A. J. Finn
Co-auteur
A. J. Finn
Uitgever
William Morrow & Company

EAN

EAN
9780062678416

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
662 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
165 mm
Verpakking hoogte
37 mm
Verpakking lengte
236 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.2
van de 5
Aantal reviews: 15
1
0
1
6
7
  • Topper
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Wat is dit een geweldig spannende psychologische thriller! Echt een enorme mindfuck! (excuse my language) In het begin wordt je langzaam de (gedachte)wereld van de getroebleerde Anna ingetrokken en gaan de dagen ook snel voorbij zonder al teveel bijzonderheden, maar als de Russells dan in de straat verschijnen worden de dagen langer en word je meer en meer meegesleurd die duistere wereld in, waar je niet meer weet wat waar is en wie er te vertrouwen is…
    Kun je Anna’s observaties wel vertrouwen? Ze drinkt teveel én slikt medicatie. En wat is er eigenlijk gebeurd waardoor ze getraumatiseerd is geraakt en waardoor haar man en dochtertje niet meer bij haar wonen? Je komt het maar heel langzaam te weten en dat draagt zeker bij aan de spanning. Daarnaast zijn er natuurlijk de super spannende verwikkelingen rond de ‘moord’ die Anna gezien heeft. Speelt er iemand met haar? Waarom dan? En is ze in gevaar? Of is ze slachtoffer van haar eigen trauma?
    The woman in the window is een héle sterke thriller die me van begin tot eind wist te boeien en verrassen (al was er één dingetje wat ik wel al voelde aankomen). Een echte pageturner waarin ik gewoonweg niet kon stoppen met lezen én zelf ook paranoia van werd! Wat een topper!

  • Een debuut dat er zijn mag!

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Anna Fox lijdt aan agorafobie, ze durft sinds elf maanden haar huis niet meer uit. Ze leeft gescheiden van haar man Ed en dochtertje Olivia. Ze vult haar dagen met het kijken naar oude zwart-films, het drinken van iets te veel wijn en… het bespioneren van haar buren. Vooral het gezin Russell dat recent tegenover Anna is komen wonen, heeft haar aandacht. Jane, Alistair en zoon Ethan vormen dan ook het gelukkige gezinnetje waar Anna sinds een tijd alleen nog van kan dromen.

    Wat is er gebeurd in het gezin van Anna? Waarom woont ze alleen in dat grote huis en heeft ze alleen nog telefonisch contact met haar ex en dochter? Waarom zijn Ed en Anna uit elkaar gegaan? Stap voor stap komen we het te weten dankzij de vele, vernuftig ingebouwde flashbacks.

    Anna houdt iedereen voor de gek, ze durft weliswaar het huis niet uit, maar afgezien daarvan doet ze alsof het prima gaat. Zelfs haar psychiater heeft niet door dat ze haar pillen zeer onregelmatig inneemt en zich verdrinkt in alcohol.

    Op een dag ziet Anna dat Jane in het huis tegenover haar neergestoken wordt, ze kan net niet zien wie de dader is. De politie wordt erbij gehaald, maar niemand gelooft haar, de steekpartij wordt afgedaan als een product van Anna’s fantasie. Maar is dat ook zo? Is ze paranoïde of is er echt iets niet pluis in het gezin Russell?

    A.J. Finn heeft met ‘The woman in the window’ een debuut afgeleverd dat er zijn mag. Het is niet op alle punten even origineel, maar het steekt bijzonder goed in elkaar, weet regelmatig te verrassen, kent goed uitgewerkte karakters en is bovendien goed geschreven. De Nederlandse vertaling van het boek verschijnt in februari volgend jaar.

  • Leuk maar lastig
    • verhaallijn
    • moeilijk engels

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Ik vind het persoonlijk een erg leuk boek. Het is alleen wel af te raden als je een beetje moeite hebt met Engels, want ik vond het zelf redelijk lastig om te lezen. Als je goed Engels kut lezen is het zeker een aanrader en anders is ie vast en zeker ook ergens vertaald te krijgen!

  • Plot twists!
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Geschreven bij The Woman in the Window The Number One Sunday Times bestselling debut crime thriller soon to be a major film

    Dit is zo’n spannend en goed boek! Plottwist na plottwist, zo ontzettend goed. Het enige is dat er ontzettend veel hoofdstukken zijn, waardoor je weer verder moet bladeren terwijl je gewoon door wenst te lezen.

  • Van harte aanbevolen!
    • Voordelige koop

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Spannend, goed geschreven en goed te lezen in de originele taal!

  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Positieve punten van dit artikel zijn: goede kwaliteit en voordelige koop.

  • Een diesel
    • Spannend
    • mooie en sterke hoofdpersoon
    • Moeilijk in te komen
    • Ingewikkeld verhaal

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Je moet er even inkomen maar geef her de tijd en ze zal je meeslepen

  • Huiveren..genieten
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • buitengewoon goede psychologische roman. juweeltje
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Verrassend debuut. Benieuwd naar haar volgend boek!

  • Heerlijk boek
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij The Woman in the Window

    De opbouw van de spanning. Heerlijk om te lezen.

  • Weinig op aan te merken
    • Matige kwaliteit

    Geschreven bij The Woman in the Window

    Minpunt van dit artikel: matige kwaliteit

24 29
Uiterlijk 28 april in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Andere verkopers (3)
Snelste levering
1 - 2 weken
Snelste levering
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 17,95
Tweedehands

Alle bindwijzen en edities (10)

  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 16,99
    Direct beschikbaar
  • 28,33
    Direct beschikbaar
  • 9,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 10,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 13,69
    Uiterlijk 17 april in huis Tooltip
  • 9,49
    2 - 3 weken Tooltip
  • 26,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 24,29
    Uiterlijk 28 april in huis Tooltip
  • 38,48
    1 - 2 weken Tooltip