They Both Die at the End

EBOOK
Tooltip
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

  • Engels
  • 9781471166211
  • september 2017
  • E-book
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Samenvatting

Adam Silvera reminds us that there's no life without death and no love without loss in this devastating yet uplifting story about two people whose lives change over the course of one unforgettable day.


**New York Times bestseller * **4 starred reviews * A School Library Journal Best Book of the Year * A Kirkus Best Book of the Year * A Booklist Editors' Choice of 2017 * A Bustle Best YA Novel of 2017 * A Paste Magazine Best YA Book of 2017 * A Book Riot Best Queer Book of 2017 * A Buzzfeed Best YA Book of the Year * A BookPage Best YA Book of the Year


On September 5, a little after midnight, Death-Cast calls Mateo Torrez and Rufus Emeterio to give them some bad news: They're going to die today.


Mateo and Rufus are total strangers, but, for different reasons, they're both looking to make a new friend on their End Day. The good news: There's an app for that. It's called the Last Friend, and through it, Rufus and Mateo are about to meet up for one last great adventure—to live a lifetime in a single day.


In the tradition of Before I Fall and If I Stay, They Both Die at the End is a tour de force from acclaimed author Adam Silvera, whose debut, More Happy Than Not, the New York Times called "profound."

Lees de eerste pagina's

4.8
van de 5
17 reviews
0
0
0
4
13
0
0
  • Leuk
    • Goede kwaliteit
    • origineel

    Geschreven bij They both die at the end

    Het is een erg leuk en vooral erg origineel boek om te lezen, toch had ik er net iets meer van verwacht. Ik zat na het lezen nog met vragen en daar hou ik niet zo van. Desondanks heb ik erg van dit boek genoten!

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Heftig en fantastisch
    • mooie kaft
    • goed en aangrijpend geschreven
    • fantastisch verhaal
    • veel diepte en perspectieven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij They Both Die at the End

    De titel geeft een shockende spoiler voor het einde, maar door het boek heen stel je jezelf steeds de vraag of ze er toch een manier omheen vinden. Er zijn veel momenten waarbij je denkt "OH NEE NU KOMT HET!", maar dan is alles oké. Dit boek brengt wel vragen naar boven van wat jij zelf zou doen in die situatie, en of je zelf überhaupt zou willen weten wanneer je doodgaat. Het boek is erg emotioneel, maar ondanks dit is het ook heel grappig en gewoon leuk. Het is een laatste avontuur, en de vriendschap van een dag- maar wél één die pas eindigt met de dood. Ik raadt dit boek aan aan iedereen die houd van een boek wat ze laat nadenken en steeds door wilt blijven lezen.

    Mijn foto(s)
    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Ontroerend
    • Spannend
    • Meeslepend
    • interessant
    • begin is beetje voorspelbaar

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Het is een klein beetje voorspelbaar in het begin en het 2e deel vond ik het langste en het saaiste. Maar het was wel een deel dat heel noodzakelijk was voor het verhaal. Vanaf de laatste 2 delen wou ik het boek niet meer wegleggen en bij het einde heb ik heel lang liggen huilen.
    Ik vond het boek zeer interessant en zeer rauw op een manier dat het zeer 'straightforward' is wat ik heel leuk vond.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Spoiler alert: ze gaan dood
    • Grappig
    • mooi verhaal

    Geschreven bij They Both Die at the End

    De titel beschrijft het al! En het boek beschrijft de weg er naartoe. Wat zou jij doen als je weet dat je binnen twaalf uur dood bent...in dit boek wordt iedereen gebeld op de dag dat ze gaan sterven, zodat se afscheid kunnen nemen of zelfs hun eigen begrafenis kunnen geven voordat ze dood gaan. Het pad van twee jongens kruist en dit zorgt voor een tof verhaal!geen hoogstaande literatuur maar wel erg vermakelijk!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Best!
    • Spannend
    • Grappig
    • schattig

    Geschreven bij They both die at the end

    Super boek! Het voelde alsof je erin leefde. Je lacht met ze, bent boos met ze, huilt met ze. Ik voelde de liefde tussen hun in. Je voelt voor ze en wensde dat ze beide langer hadden samen.
    Ookal is het einde al verklapt door de titel, blijft het boek een erg mooi verhaal naar hoe hun laatste dag in elkaar zit. Beter dan mijn verwachtingen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Spoiler alert: ze gaan allebei dood aan het eind
    • Spannend
    • meeslepend en confronterend

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Hoewel de titel een dikke spoiler is natuurlijk, is het een meeslepend boek en ondanks het feit dat ik wist hoe het ongeveer zou aflopen (zie titel) heb ik met veel spanning gelezen en keihard gehuild aan het einde.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Een aanrader
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • mooie kaft
    • Kwetsbaar
    • beetje voorspelbaar verhaal

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Een typisch Young Adult boek met een niet-zo-typisch verhaal. They Both Die At The End was een mooi, meeslepend verhaal met een paar twists waar je toch nog wel een paar dagen over na blijft denken.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Prachtig geschreven
    • verdrietig
    • Mooi vormgegeven
    • goed geschreven
    • cliché

    Geschreven bij They both die at the end

    Ik hield van de schrijfstijl in dit boek. Het verhaal is ook heel erg mooi en ontroerend maar soms wat cliché. Maar gezien het een YA boek is, valt het wel te begrijpen. Ik zou het zeker aanraden!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • Kwetsbaar

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Makkelijk om te lezen en een zeer goed boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam
    • Kwetsbaar

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Goede kwaliteit en voordelige koop, maar aan de andere kant kwetsbaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Ik heb dit gekocht voor een vriendin en ze vindt het heel goed!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Mooi boek
    • Goede kwaliteit
    • prijzig

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Mooi boek, heel ontroerend

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Super!!
    • Goede kwaliteit
    • duurzaam
    • origineel spannend
    • prijzig

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Het is een origineel verhaal wat je meeneemt op een wervelwind van emoties!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Spannend

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Spannend, dat is wat ik er goed aan vind.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader
    • Grappig

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Het is een mooie cover en het boek kwam goed aan.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader

    Geschreven bij They Both Die at the End

    Spannend boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • tot tranen aan toe gelezen
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij They both die at the end

    geweldig geschreven

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
september 2017
Ebook formaat
Adobe ePub
Aanbevolen leeftijd
14 - 21 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Adam Silvera
Uitgever
Simon & Schuster Children'S Uk

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9781471166211

Overige kenmerken

Thema Qualifier Code
5AQ
Thema Subject Code
YFM

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Uitvoering
Ebook
Onderwerp
Legendes & Mythen, LGBT
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
5, 85
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • Ebook is direct beschikbaar na aankoop
  • Ebooks lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Alle bindwijzen en edities (8)

  • 5,85
    Direct beschikbaar
  • 12,33
    Direct beschikbaar
  • 22,98
    Direct beschikbaar
  • 10,99
    11 - 12 dagen Tooltip
  • 8,79
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 12,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 15,99
    Verwacht over 9 weken Tooltip
  • 30,99
    2 - 3 weken Tooltip

Vragen en antwoorden (0)