This Could Change Everything

Beat the winter blues with the feel-good new romance from the bestselling author

Boek omdraaien
Auteur: Jill Mansell
Uitgever: Headline
  • Engels
  • 9781472251992
  • januari 2018
  • Paperback
  • 416 pagina's
Alle productspecificaties

Jill Mansell

Jill Mansell is een absolute bestellerauteur. Haar razend populaire boeken voor jonge vrouwen zijn onweerstaanbaar en worden in twaalf landen uitgegeven. Er zijn inmiddels al 2 miljoen boeken van haar verkocht in Nederland. Voordat Mansell fulltime besloot te gaan schrijven, werkte ze jarenlang in een ziekenhuis in Bristol. De laatste jaren heeft zij internationale bekendheid gekregen met haar eigentijdse, vrolijke, sexy en romantische boeken. In 2016 verscheen haar nieuwste roman: Lang leve de liefde. Op bol.com vind je alle boeken van Jill Mansell, waaronder het nieuwste boek van Jill Mansell.

Samenvatting





If only Essie hadn't written that letter - the one that went viral...

THIS COULD CHANGE EVERYTHING is the feel-good new novel from Jill Mansell, the bestselling author of MEET ME AT BEACHCOMBER BAY. Not to be missed by fans of Katie Fforde and Lucy Diamond.

On the one hand, if Essie hadn't written that letter - the one that only her best friend was meant to see - then she'd still be living like an actual proper grown-up, tucked up with Paul in his picture-perfect cottage, maybe even planning their wedding...

On the other hand (if her true feelings hadn't accidentally taken the internet by storm, that is) she wouldn't have moved into the attic flat on the square. She would never have met Conor. Or got to know Lucas...

And she wouldn't have found herself falling in love with someone she really, really shouldn't fall in love with...

'One of my favourite writers' Katie Fforde

'Reading Jill is always such a joy!' Veronica Henry




On the one hand, if Essie hadn't written that letter - the one that only her best friend was meant to see - then she'd still be living like an actual proper grown-up, tucked up with Paul in his picture-perfect cottage, maybe even planning their wedding...

On the other hand (if her true feelings hadn't accidentally taken the internet by storm, that is) she never would have met Zillah and Conor - not to mention Lucas. And she'd never have found out just how much life there is to be lived...

Recensie(s)

[A] must read...[A] heart-warming novel * Daily Express * A warm, witty and romantic read that you won't be able to put down * Daily Mail * Fans of PS, I LOVE YOU will enjoy this funny and heartwarming read * Bella * Achingly romantic... we loved it! * Sun * Jill Mansell's novels just keep getting better and better * Fabulous * A glorious, heartwarming, romantic read * Woman & Home * Reading Jill is always such a joy! -- Veronica Henry One of my favourite writers -- Katie Fforde The queen of witty, heart-warming, feel-good love stories * Red * Praise for Jill Mansell's novels: 'Bursting with humour, brimming with intrigue and full of characters you'll adore' **** * Heat *

4.5
van de 5
17 reviews
0
0
2
4
11
0
0
  • Lekker weg-droom boek
    • Fantasierijk
    • meerdere hoofdpersonen die elkaar kennen
    • Voorspelbaar

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Een "echte" Jill Mansell: Feel-good boek, heerlijk voor op vakantie. De verhalen worden naar mijn idee wel steeds meer voorspelbaar...maar het gevoel blijft goed, wanneer je gewoon even lekker een romantisch verhaal wilt lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Verandering vergt aanpassing
    • Grappig
    • Fantasierijk

    Geschreven bij This Could Change Everything

    De verschillende verhaallijnen die door elkaar komen, zoals gebruikelijk bij Jill Mansell, maken dit boek heel fijn om te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Weer een heerlijke Mansell
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Heerlijk dat er weer een warm en vrolijk boek van Jill Mansell is verschenen. Het is haar gegeven om me steeds mee te nemen in een andere wereld, soms serieus en meestal vol plezier en romantiek. Een echte Mansell

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Wederom een pareltje
    • leest heerlijk weg aanrader voor de vakantie
    • Voorspelbaar

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Zoals je van Jill Mansell mag verwachten weer een heerlijk boek. Het leest makkelijk weg.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Geweldig boek
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Easy read, very enjoyable. Kan niet wachten tot ik weer tijd heb om verder te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Leuk romantisch boek
    • Grappig
    • Voorspelbaar

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Leuk boek. Makkelijk leesbaar en lees je in 1 keer uit...

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Heerlijk boek
    • Grappig

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Heerlijk boek waar je graag zelf in zou willen wonen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Een aanrader!
    • Grappig

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Wederom een superleuk verhaal met humor verteld. Om in een keer uit te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Lekker ontspannen
    • Grappig

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Humor, romantisch en gewoon ontspannend om te lezen

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Een echte feel good Jill Mansell
    • Grappig
    • origineel verhaal
    • Voorspelbaar

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Een echte Jill Mansell,feel good romantische comedy.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Ontspanning tussen relevantere boeken
    • Fantasierijk
    • Voorspelbaar

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Niet het aardigste boek van deze auteur.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Heerlijk lezen... moeilijk weg te leggen
    • Grappig
    • Fantasierijk

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Heerlijk vlot leesbaar. Een echte Jill Mansell

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Grappig
    • romantisch

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Positieve punten van dit artikel zijn: grappig en romantisch.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Goed
    • Spannend
    • Grappig
    • Voorspelbaar

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Spannend en grappig, maar aan de andere kant voorspelbaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Achter elkaar uitgelezen
    • Spannend

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Heb het boek met veel plezier gelezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Love and marriage.
    • Grappig
    • Voorspelbaar

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Klassiek J. M. verhaal.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Top!
    • Grappig

    Geschreven bij This Could Change Everything

    Een heerlijk vakantieboek!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
januari 2018
Afmetingen
17,9 x 11,1 x 2,6 cm
Aantal pagina's
416 pagina's
Illustraties
Nee
ISBN13
9781472251992

Betrokkenen

Auteur
Jill Mansell
Uitgever
Headline

EAN

EAN
9781472251992

Overige kenmerken

Books Genre
Romantiek

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Uitvoering
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands, Nieuw
11, 99
3 - 4 dagen Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (4)
Snelste levering
Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
Snelste levering
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 8,50
Tweedehands

Vaak samen gekocht

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 5,49
    Direct beschikbaar
  • 11,99
    3 - 4 dagen Tooltip
  • 16,99
    Op voorraad. Nu besteld, donderdag in huis Tooltip
  • 15,99
    4 - 9 dagen Tooltip
  • 29,99
    10 - 11 dagen Tooltip

Vragen en antwoorden (0)