TP-Link MC220L - Gigabit Media Converter

TP-Link MC220L - Gigabit Media Converter
Afbeelding 1 van 2

Merk: TP-Link

  • Gigabit (Tot 1000 Mbps) Tooltip
  • 1 poorten Tooltip
  • Power over Ethernet:Nee
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH vezels om te zetten in 1000Base-T koper media of vice versa. Het is ontworpen onder IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH norm.

De MC220L is gemaakt voor gebruik met multi-mode/single-mode vezelkabel die de LC-type connector gebruikt. Het werkt op 850nm voor zowel het verzenden als ontvangen van data bij gebruik van multi-mode fiber en 1310nm voor zowel het verzenden en ontvangen van dat bij het gebruik van de single-mode. - de mogelijkheid om te worden gebruikt als een stand-alone apparaat (geen chassis nodig) of met TP-LINK's 19" systeemchassis - Auto MDI / MDI-X voor TX-poort - status-LED's op het frontpaneel.

De MC220L zendt op glasvezel afstanden tot 0.55 kilometers door gebruik te maken van multi-mode fiber en 10 kilometer bij gebruik van single-mode.

Productspecificaties

Algemeen

Type product
Media converter
Managed
Nee
Geschikt voor rackmount
Nee
Netwerkbeveiliging
Firewall

Bedraad netwerk

Aantal ethernet poorten
1
Bedrade snelheid Tooltip
Gigabit (Tot 1000 Mbps)

Power over Ethernet

Power over Ethernet (PoE) ondersteuning
Nee
PoE standaard
Geen PoE ondersteuning

Switching functies

Link aggregatie (LACP)
Nee
Quality of Service (QoS) Tooltip
Nee

Fysieke kenmerken

Breedte
9,5 cm
Diepte
7,3 cm
Hoogte
2,7 cm
Kleur
Grijs
Verpakkingsinhoud
TP-Link 1 Gb RJ45 naar 1 Gb SFP slot

Overige kenmerken

Merk
TP-Link
Artikelnummer
MC220L V1
EAN
0731215279188
Fabrieksgarantie Tooltip
3 jaar
Service type Tooltip
Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie Tooltip
Geen

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

Kan zelfstandig met internet verbinden Tooltip
Ja
App vereist voor gehele functionaliteit Tooltip
Nee
App werkt op besturingssysteem Tooltip
Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Tooltip
Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist Tooltip
Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist
Informatie niet beschikbaar
Mobiele data verbinding mogelijk Tooltip
Informatie niet beschikbaar
Betaalde diensten vereist Tooltip
Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Tooltip
Informatie niet beschikbaar

Introductie en ondersteuning

Ondersteuning met updates
Informatie niet beschikbaar

Overige kenmerken

Gewicht
528 g
Taal handleiding
Nederlands
Verpakking breedte
169 mm
Verpakking hoogte
66 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Ethernet poorten
1
Bedrade snelheid
Gigabit (Tot 1000 Mbps)
Merk
TP-Link
Power over ethernet
Nee
5.0
van de 5
Aantal reviews: 7
0
0
0
0
7
  • Prima!
    • Goede kwaliteit
    • Goede prijs/kwaliteit
    • Voordelige koop
    • Eenvoudig in gebruik
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik gebruik deze media converter nu samen met m'n eigen router, ter vervanging van m'n T-Mobile Draytek Vigor 2132FVn router. Hij lijkt snel te werken en is lekker compact.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Perfect
    • Goede kwaliteit

    Heb dit moeten kopen om een eigen router te kunnen installeren, doet het perfect en lekker compact.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Must Have!
    • Goede kwaliteit
    • Goede prijs/kwaliteit
    • Voordelige koop

    Must have voor iedereen die glasvezel heeft en zijn modem wil vervangen. Eenvoudige installatie door glasvezel sfp connector erin en een UTP eruit. Gebruikt om het T-mobile modem te vervangen naar een Archer C5400. Wat een top resultaat!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • goed product.
    • Goede prijs/kwaliteit
    • Voordelige koop
    • alleen 1gb koper

    Werkt waarvoor hij is gekocht. Alleen koper 1
    Gb verbindingen en dus geen 10 of 100mb koper.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 1 Ongepaste review?
  • werkt prima
    • Goede prijs/kwaliteit

    Doet wat het moet doen, converteren van fiber naar UTP en omgekeerd.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Goede prijs/kwaliteit

    Pluspunt van dit artikel: goede prijs/kwaliteit

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Mooie interface convertor
    • Voordelige koop

    Werkt goed

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
25 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 13:30, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Kies zelf de bezorgdag
Bekijk alle bezorgopties
Andere verkopers (3)

Slim combineren

  • Bundel met accessoire

    33,48
    Op voorraad. Voor 12:00 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip

Bijpassende artikelen

Hulp nodig bij het kiezen?

De juiste netwerkswitch kiezen