Boek omdraaien
Uitgever: Ellessy Relax
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789086603862
  • Druk: 1
  • maart 2019
  • 201 pagina's
Alle productspecificaties

Geertrude Verweij

Geertrude Verweij is in 1971 geboren in Huizen, waar ze tot haar 18e jaar woonde. Daarna woonde ze 10 jaar in Gouda. Nu woont ze in Zevenhuizen, waar ze samen met haar man een IT-bedrijf runt.

Samenvatting

Stadsmeisje Odette besluit eindelijk haar
droom te laten uitkomen: ze koopt een
boerderijtje op het platteland. Hoewel ze
verwacht daar een stil en rustig leven te gaan
leiden, blijkt dat al snel heel anders uit te
pakken. Haar tienjarige dochter Ella, die al
haar hele leven bij haar vader in woont, laat
weten dat ze liever bij haar moeder wil zijn,
omdat haar vader hertrouwd is.
Ook Odettes tweelingbroer Lodewijk zoekt
afleiding van zijn problemen en komt voor
langere tijd logeren. Zowel buurman Willem
als buurvrouw Dorien komen regelmatig
aanwippen en na een serie inbraken is Odette
de illusie dat het platteland veiliger is dan
in de stad ook kwijt. Is de droom in een
nachtmerrie veranderd, of vindt ze alsnog het
geluk in haar huisje op het platteland?
Geertrude Verweij (1971) is opgegroeid in
Het Gooi (Huizen) en heeft daarna dertig jaar
in Het Groene Hart (Gouda en Zevenhuizen)
gewoond. Nu verblijft ze een groot deel
van het jaar op Curaçao, waar ze werkt als
redacteur, tek stschrijver en boekhouder.
De pers over Huis vol verleden:
"Een echt liefdesverhaal. Leest vlot en gemakkelijk….
Vlotte dialogen, meeslepend en af en toe ontroerend".
(Patricia Moons voor Biblion)
De pers over Familiegeheimen:
"Spannend verhaal.. Plot en sfeer roepen herinneringen
op aan de detectives van Agatha Christie. Lekker vakantieboek,
voor een breed, voornamelijk vrouwelijk
publiek." (Jochien Dantuma voor Biblion)
De pers over Alleen is maar alleen:
"De karakters worden goed uitgewerkt. Hoogbegaafdheid,
familierelaties en het fenomeen samengesteld
gezin komen aan de orde. Het boek leest gemakkelijk
weg. Voor liefhebbers van Hetty Luiten en Gerda van
Wageningen." (Biblion)

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
maart 2019
Afmetingen
21 x 12,5 x 1,5 cm
Aantal pagina's
201 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Geertrude Verweij
Uitgever
Ellessy Relax

EAN

EAN
9789086603862

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
248 g
Verpakking breedte
125 mm
Verpakking hoogte
15 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
3.3
van de 5
Aantal reviews: 3
0
1
0
2
0
  • Een heerlijke roman en herkenbaar voor iedere dorpeling!
    • Grappig
    • Goede verhaallijn

    Odette besluit haar oude, luxe stadsleven vaarwel te zeggen en heeft een boerderij gekocht. Maar dat is een hele verandering. Ze is nog maar net gesetteld of haar ex Dave neemt contact op en deelt mee dat hun dochter Ella naar Nederland komt, die vanaf haar geboorte bij haar vader in Amerika heeft gewoond. Als tot haar grote schrik ingebroken wordt, terwijl ze even van huis is, is ze dan ook blij als haar tweelingbroer Lodewijk ook een tijdje bij hen intrekt. Ze begint zich langzaam af te vragen of ze er wel goed aan gedaan heeft om te verhuizen en of ze ooit de rust zal vinden waar ze naar op zoek was.

    Trammelant op het platteland is een heerlijke feelgoodroman met de dagelijkse ‘struggels’ om helemaal opnieuw te beginnen en nieuwe contacten te leggen. Liefde, spanning, humor en sensatie wisselen elkaar in rap tempo af en bepaalde situaties zal voor iedere dorpeling bekend voorkomen. Ik geef dit boek 4 sterren.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Een heerlijke feelgood.

    Odette is een gescheiden vrouw die besluit haar droom te verwezenlijken. Ze vertrekt van de stad naar het platteland, waar ze een huisje heeft gekocht. Wanneer haar ex, die in Amerika woont, contact met haar opneemt en mededeelt dat hun tienjarige dochter Ella naar Nederland komt, staat haar leven helemaal op zijn kop.
    Net een ander huis, verhuizen en nu komt haar dochter, die in Amerika een luxe leventje kende, ook bij haar wonen. Odette besluit er het beste van te maken. Ze regelt een school voor Ella en schaft direct een aantal dieren aan, waaronder een hond. Ella geeft al snel aan dat ze dit leven veel leuker vindt dan haar leven in Amerika.
    Haar buurman komt geregeld even om de hoek kijken en de buurvrouw ziet Odette al snel als vriendin. Zij woont namelijk ook net in het kleine dorp. Maar zo veilig lijkt het wonen op het platteland niet. Er wordt al snel ingebroken bij Odette. Gelukkig besluit haar tweelingbroer Lodewijk een tijdje bij Odette en Ella te willen inwonen. Toch voorkomt dat niet dat er een tweede maal ingebroken wordt.
    Het leven gaat door en Lodewijk, Ella en Odette vinden aardig hun draai op hun nieuwe stekje. Maar is dit echt het leven dat Odette voor ogen had? Want niet alles loopt van een leien dakje. Waarom overkomt deze trammelant Odette?
    Uiteindelijk komt Odette erachter waarom deze gebeurtenissen haar moesten overkomen. Kun je iedereen wel vertrouwen op het platteland? Wat komt haar ex-man in Nederland doen?
    Trammelant op het platteland is een heerlijke feelgoodroman die je dichtslaat voor je het doorhebt. Het verhaal is vlot, lekker opgebouwd en Odette is een fijne persoonlijkheid. Je zou bijna met haar te doen krijgen. Er gebeuren best veel dingen in het verhaal, maar juist dat zorgt ervoor dat het verhaal tempo houdt.
    Voor de zomermaanden is dit een heerlijk verhaal om te lezen en het vraagt niet al te veel concentratie. Het is een typische feelgoodroman met een heerlijk, enigszins, verrassend einde.
    Ik vind het zelf heerlijk om af en toe een feelgoodroman te lezen, mits het verhaal wel echt leeft. Dat is met Trammelant op het platteland zeker het geval. Stiekem weet je van tevoren hoe het gaat eindigen, maar ik heb genoten.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Leuk, meer niet...
    • Saai
    • Geen diepgang
    • niet boeiend
    • onprettige "voorleesstem"
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Trammelant op het platteland

    Dit verhaal is vanaf het begin af aan leuk maar niet echt boeiend, romantisch, spannend, grappig of meeslepend. De “voorleesstem” is onprettig en in het begin wilde ik om die reden stoppen met luisteren maar ik bleef toch luisteren omdat ik zin had in een boek voor even tussendoor. De personages zijn niet boeiend en te weinig uitgewerkt. In het laatste uur leek het verhaal toch nog wat inhoud te krijgen maar het bleef te vlak en maakte op mij geen indruk. Al met al een redelijk verhaal, ik heb het uitgeluisterd, maar wat mij betreft geen mustread...

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
18 50
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Bezorgopties

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Kies zelf de bezorgdag
Bekijk alle bezorgopties
Andere verkopers (1)