Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Tuesday's Gone

A Frieda Klein Novel (2)

Tuesday's Gone
Afbeelding 1 van 3

Auteur: Nicci French

Auteur: French Nicci
Uitgever: Penguin Books UK
  • Engelstalig
  • 464 pagina's
  • 2 ed
  • 9781405909167
  • januari 2013
Alle productspecificaties

Nicci French

Achter de naam Nicci French gaat het Britse echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit wereldberoemde duo beheerst al jaren de internationale bestsellerlijsten. Alleen al in ons land heeft Nicci French meer dan zes miljoen thrillers verkocht. Hun bekendste werk is de achtdelige reeks met Frieda Klein in de hoofdrol. Het echtpaar schrijft niet samen. Eén van hen begint met een hoofdstuk dat vervolgens door de ander bewerkt wordt. Om de beurt bewerken zij een hoofdstuk net zolang totdat hun persoonlijke stijlen uitgewist zijn en er een derde stem ontstaat: de stem van Nicci French. Nicci en Sean zijn in oktober 1990 getrouwd en samen kregen zij twee kinderen. Momenteel wonen ze in het dorp Suffolk, 100 km van Londen. Op bol.com vind je alle boeken van Nicci French, waaronder het nieuwste boek van Nicci French.

Samenvatting



The follow up to Nicci French's Top-Five-bestselling Blue Monday, featuring series character Frieda Klein.



Nicci French, the bestselling author of What to do When Someone Dies and Losing You, returns with the second book in the gripping new series that began with Top Ten Bestseller Blue Monday. Fans of Peter James' Roy Grace series and Peter Robinson's DCI Banks series will love central character psychotherapist Frieda Klein, who is consulted on a grisly and seemingly unsolvable crime. For Frieda Klein the days get longer, the cases darker...Psychotherapist Frieda Klein thought she was done with the police. But once more DCI Karlsson is knocking at her door. A man's decomposed body has been found in the flat of Michelle Doyce, a woman trapped in a world of strange mental disorder. The police don't know who it is, how he got there or what happened - and Michelle can't tell them. But Karlsson hopes Frieda can get access to the truths buried beneath her confusion. Painstakingly, Frieda uncovers a possible identity for the corpse: Robert Poole, a jack of all trades and master conman. But the deeper Frieda and Karlsson dig into Poole's past, the more of his victims they encounter - and the more motives they find for murder. Meanwhile, violent ghosts from Frieda's own past are returning to threaten her. Unable to discover quite who is telling the truth and who is lying, they know they are getting closer to a killer. But whoever murdered Poole is determined to stay free - and anyone that gets too close will meet the same fate. A gritty heroine, a gruesome crime and a terrifying hunt for a psychotic killer, Tuesday's Gone is not to be missed by fans of psychological thrillers. ''Nicci French knows just how to play on our worst fears''. (Daily Mail). Nicci French is the pseudonym for Nicci Gerrard and Sean French. The couple live in Suffolk and have written twelve other bestselling novels including Beneath the Skin and Blue Monday, the first thrilling instalment in the Frieda Klein series.

Recensie(s)

A brilliantly crafted new crime series * Daily Mirror * This heart-stoppingly good tale sets the bar high for the next seven books - we can't wait to read them! * Good Housekeeping *

Reviews Tuesday's Gone

  • Spannend (5)
  • Goed plot (4)
  • Meeslepend verhaal (2)
  • Fantasierijk (2)
  • Voordelige koop (1)
  • Goede kwaliteit (1)
Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten
Schrijf een review
  • Aanrader voor iedereen die van goede thrillers houdt.
    • Goede kwaliteit
    • beter dan al die ongeloofwaardige gevechten

    De hele Frieda Klein serie is super! Ik kan niet wachten op deel acht!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • weet het niet
    • Voordelige koop

    Het was een cadeau en werd prima ontvangen

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Spannende psychologische detective
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    Spannend boek waarin je je goed kan inleven in de moeilijke keuzes die de hoofdpersoon, de psychiater Frieda Klein, moet maken.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Onderhuids spannend
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Heerlijk spannende opvolger van Blue Monday. Classic French!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • More Frida Klein...
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    As the second in a series of six books so far, Tuesday's gone draws you right in with a gruesome crime scene found in a woman's flat. Like in the first book, Frida Klein, the independent and solitary psychotherapist, is called in to help the police and you get to know her a bit better than in the first book. You will meet again with the main antagonist from the Monday book, since this exciting, threatening and mysterious story line continues throughout all books. The author is able to carefully display more of the interesting and complex characters against the seemingly dead end crime to solve. Another gripping page turner from Nicci French. It is possible to read the different books in the series separately, but more fascinating to read them all in order. Crime written on literature level!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Dagen van de week
    • Goed plot
    • Spannend

    Mooi en spannend. De serie is prima los van elkaar te lezen maar leuker in de juiste volgorde. Lijkt wel redelijk qua opbouw op de Scarpetta serie maar zeker aan te raden voor hen die van spanning en thrillers houdt.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Fantastisch
    • Goed plot
    • Spannend

    In 1 ruk outgelezen, net als Monday's gone! Nu snel verder met het volgende boek. Het is helemaal fijn om te weten dat nummer 4 bijna uitkomt (eind mei)

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • "ouderwets" spannend!!
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ben aangenaam verrast door dit 2e boek in de Frieda Klein Reeks vond het eerste deel al erg spannend en verrassend (Blue Monday/ Blauwe maandag) en dit deel is zeker net zo goed.
    De karakters (Frieda Klein en detective Karlsson bijvoorbeeld) worden meer uitgediept en er is naast een vervolg op de verhaallijn van deel 1 ook een nieuwe verhaallijn.
    Vond de eerste boeken van dit schrijversechtpaar zoals killing me softly al geweldig maar toen volgden er de afgelopen jaren ook een paar teleurstellende boeken maar met Frieda Klein zijn ze weer terug en is het weer "ouderwets" spannend!
    Ik kan nu al niet wachten op deel 3 : Waiting for Wednesday!

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Auteur
Nicci French French Nicci
Taal
Engels
Vertaald uit het
Engels
Afmetingen
32x181x111 mm
Gewicht
261,00 gram
Verschijningsdatum
januari 2013
Druk
1
ISBN10
1405909161
ISBN13
9781405909167

Je vindt dit boek in

Categorieën
Populair thema
Crime
Nieuw of tweedehands
Tweedehands, Nieuw
Onderwerp
Spanning
Verschijningsvorm
Paperback

Uit ons lees Magazine

10, 99
9 - 10 dagen Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
Andere verkopers (4)
Tweedehands
vanaf € 7,50
Tweedehands

Vaak samen gekocht

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.