Vanaf nu wordt alles beter #keuzestress #dertigersdrama #chill #millennials #firstworldproblems

Vanaf nu wordt alles beter
Afbeelding 1 van 2
Auteur: Maartje Willems
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022584002
  • Druk: 1
  • februari 2018
  • 256 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Sinds Oprah stopte met haar show, wist Maartje niet meer waar ze terecht kon voor goed advies; ze besloot zelf een boek te schrijven

Eerlijk, grappig en ontwapenend, voor de liefhebbers van Georgina Verbaan en Japke D. Bouma

Waarom verstop je eten voor jezelf? Waarom zit iedereen om de drie maanden in een vorm van persoonlijke crisis? Waarmee vul ik in godsnaam mijn Instagramaccount? Hoe ga ik om met sociale verplichtingen? En moet ik een auto kopen of blijf ik sukkelen met de NS?

We wonen in een eerstewereldland, we staan steevast bovenaan in de lijst van gelukkigste volken ter wereld, maar toch zijn er nog allerlei grote en kleine vraagstukken waar we regelmatig tegenaan lopen.

Maartje Willems beschrijft in haar boek Vanaf nu wordt alles beter de vele momenten in haar leven waarop ze even met de handen in het haar zit. De vraagstukken die ze in haar boek beschrijft leiden tot tal van hilarische ontdekkingen, praktische oplossingen en weggeredeneerde problemen (die je eigenlijk met goed fatsoen geen problemen zou kunnen noemen, hooguit hinderlijke hobbels op een op zich goed aangelegd wegdek).

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
februari 2018
Afmetingen
Afmeting: 21 x 13,5 x 2,3 cm
Aantal pagina's
256 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur
Maartje Willems
Uitgever
Boekerij

EAN

EAN
9789022584002

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
358 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Aanraders
Gezien in de media
4.7
van de 5
Aantal reviews: 3
0
0
0
1
2
  • Hilarisch en herkenbaar
    • Rijk geillustreerd
    • Praktisch
    • Inspirerend

    Heerlijk relativerend en leuk boek wat nog inzicht geeft ook. Met herkenbare situaties en personages. En heel leuke illustraties.
    Leuk om cadeau te geven.

  • Heerlijk herkenbaar en vol humor
    • Rijk geillustreerd
    • Inspirerend
    • humor

    Al een hele tijd was ik op zoek naar een leuk boek dat lekker weg leest. Dat dit boek ook nog vol herkenbare situaties zit en met een flinke dosis humor is geschreven, maakt het echt een aanrader.

  • Hilarisch en herkenbaar
    • Inspirerend
    • Grappig
    • leuke illustraties van lona aalders

    Ik heb het boek in een ruk uitgelezen en keihard gelachen, vooral om het stuk hoe je moet omgaan met holbewoners (mansplaining), de 10 Crack Commandments (nooit geweten dat de Notorious B.I.G. een handleiding voor ondernemers heeft geschreven) en het dragen van hoge hakken. Dus, als je even niet lekker in je vel zit en zin hebt om te lachen, lees dan dit boek! Absoluut een aanrader.

19 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Bezorgopties

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
Bekijk alle bezorgopties