Wat ik je niet vertel

Auteur: Sarah Meuleman
Taal: Nederlands
Wat ik je niet vertel
Afbeelding 1 van 2
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789048845675
  • Druk: 1
  • februari 2019
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Sarah Meuleman

Sarah Meuleman is a Belgian writer and journalist. She was co-creator and host of the television show Sarah’s Savages. Sarah is a Vogue columnist and has written many interviews with international artists, politicians and celebrities. She studied Germanic Philology (University of Ghent) and Literature (University of Amsterdam, cum laude). FIND ME GONE is her debut novel, that has already been published in Dutch and was nominated for the Bronzen Uil for best literary debut of 2015.

Samenvatting



BELGIË, het tijdperk-Dutroux. Hannah en Sophie zijn twaalf en delen alles met elkaar, zoals alleen jonge meisjes dat kunnen. Maar op een nacht, na een feest, verdwijnt Sophie spoorloos.

NEW YORK, achttien jaar later. Hannah is journaliste voor een modeblad. Ze heeft alles: succes, roem, een flat op Manhattan, maar besluit het roer drastisch om te gooien. Ze trekt zich terug in een kamer in Brooklyn om een boek te schrijven over de verdwijning van queen of crime Agatha Christie.

Terwijl Hannah's leven steeds meer verweven raakt met dat van de beroemde misdaadschrijfster, ontrafelt ze vragen die ze lang heeft weggestopt. Wat is er die nacht gebeurd met Sophie? Waarom heeft ze haar laten gaan? Wat weet Hannah?

In deze roman vol suspense neemt Sarah Meuleman de lezer mee op een opwindende tocht van het Vlaamse platteland naar de glamour van New York, van de Witte Mars in België naar het Engeland van Agatha Christie.

Spannend, ontroerend, intelligent: Wat ik je niet vertel is een roman die je in één ruk wilt lezen. Voor liefhebbers van Gone Girl, Mystic River en The Killing.

SARAH MEULEMAN is journalist, programmamaker en Vogue-columnist. Ze schreef vele interviews voor bladen als Vrij Nederland en Volkskrant Magazine. Voor de VPRO maakte ze het cultuurprogramma Sarah's Barbaren. Wat ik je niet vertel is haar eerste roman en werd genomineerd voor de Bronzen Uil. Het is eerder verschenen als De zes levens van Sophie.

'Een fraaie entree in de literaire arena' DE VOLKSKRANT

'Rijk en ambitieus' DE TELEGRAAF

'Het debuut van het jaar!' SUSAN SMIT, HAPPINEZ

'Een verrassend debuut dat ik met bewondering heb gelezen' JAN LEYERS

Kijk voor meer informatie op:
www.sarahmeuleman.com
www.lebowskipublishers.nl

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
februari 2019
Afmetingen
20 x 12,5 x 2,8 cm
Aantal pagina's
304 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Sarah Meuleman
Uitgever
Overamstel Uitgevers

EAN

EAN
9789048845675

Overige kenmerken

Gemiddelde leestijd
8 h
NUR code
301

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
3.8
van de 5
Aantal reviews: 4
0
1
1
0
2
  • Chaotisch
    • Voorspelbaar

    Nergens aangenaam om te lezen en niets waarin je iets van jezelf zou kunnen herkennen. Het raakte me nergens. Onsympathieke personages. Vergezocht en toch voorspelbaar. Heb me er werkelijk doorheen moeten worstelen.
    Na het lezen van haar boek ‘de vondeling’ was dit boek een tegenvaller.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • weer eens wat anders
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Wat ik je niet vertel

    Ik had verwacht dat het een spannend boek zou zijn, maar dat is het niet. Maar evengoed is het een prettig boek om te lezen; goed verhaal.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Wat ik je niet vertel

    Goede kwaliteit, voordelige koop, duurzaam, ik ben enthousiast!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Wat ik je wel vertel
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Wat ik je niet vertel

    Een mooi geschreven boek met een onverwachte ontknoping .

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
21 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Andere verkopers (1)

Bezorgopties

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Kies zelf de bezorgdag
Bekijk alle bezorgopties
  • Gratis verzending door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 4,99
    Direct beschikbaar
  • 21,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 15,50
    Op voorraad. Voor 13:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Vaak samen gekocht