Winterfolk
  • Engels
  • Hardcover
  • 9780062487001
  • januari 2018
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

This gorgeous and lyrical debut novel is perfect for fans of Nova Ren Suma, Laura Ruby, and Nina LaCour. Rain doesn't wish on stars anymore. For as long as she can remember, her home has been among the Winterfolk, a group of homeless people living outside Seattle.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Verschijningsdatum
januari 2018
Aantal pagina's
320 pagina's
Aanbevolen leeftijd
13 - 17 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Janel Kolby
Uitgever
HarperCollins Publishers Inc

EAN

EAN
9780062487001

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Thema Qualifier Code
5AQ

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews
18 99
2 - 3 weken Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice