Writing to Learn EBOOK Tooltip How to Write - and Think - Clearly About Any Subject at All

Auteur: William Zinsser
Taal: Engels
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

  • Engels
  • E-book
  • 9780062244697
  • april 2013
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

William Zinsser

"William Knowlton Zinsser (October 7, 1922 – May 12, 2015) was an American writer, editor, literary critic, and teacher. He began his career as a journalist for the New York Herald Tribune, where he worked as a feature writer, drama editor, film critic and editorial writer. He was a longtime contributor to leading magazines.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

This is an essential book for everyone who wants to write clearly about any subject and use writing as a means of learning.

Recensie(s)

An elegant exposition of the thesis that to write is to learn...in the tradition of Strunk and White, a model in its own right. Kirkus Reviews

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
2013-04-30
Afmetingen
19,7 x 13,3 x 1,9 cm
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9780062244697

Overige kenmerken

NUR code
530
Oorspronkelijke releasedatum
2013-04-30
Subtitel
How to Write - and Think - Clearly About Any Subject at All
Thema Subject Code
WZ

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Nog geen reviews
4 89
Adviesprijs € 5,99
Je bespaart 18%
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen