Yoga girl 3 - Zwichten voor een zoen

EBOOK
Tooltip

ook los te lezen

  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Auteur: Audrey Carlan
Uitgever: Boekerij
  • Nederlands
  • 1e druk
  • 9789402310252
  • april 2018
  • E-book
  • 304 pagina's
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties

Audrey Carlan

Audrey Carlan schreef al meerdere succesvolle, hotte series, waaronder de verslavende Calendar Girl-serie en de Yoga Girl-serie. Eerder schreef ze ook de Falling serie en de Trinity serie. Ze woont in Californië met haar geliefde en hun twee kinderen.
Bij ons in het assortiment vind je de beste boeken van Audrey Carlan. Zo vind je bij ons onder andere de boeken: Yoga girl 2 en Calendar Girl 4.

Samenvatting

Het derde deel van Audrey Carlans verslavende, hotte nieuwe serie die zich afspeelt in een yogaschool


Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day


Toen yoga-instructeur Mila Mercado werd gevraagd om mee te doen aan de les van een nieuwe collega en verslag uit te brengen aan haar werkgever, kon ze niet vermoeden dat Atlas Powers, de zelfverzekerde en schandalig knappe nieuweling, haar meer te leren zou kunnen hebben dan een erotische maar omstreden vorm van yoga.


Atlas Powers heeft twee passies in zijn leven: zijn carrière in de muziek, en de begeerlijke maar onbereikbare Mila Mercado. Overdag geeft hij yogalessen om wat bij te verdienen, tot de vurige vrouw van zijn dromen zijn les binnenwandelt en een heel nieuwe dimensie verleent aan het woord "verlangen'...


De pers over de boeken van Audrey Carlan


"De avonturen van Audreys arm candy zijn verslavender dan een sugar rush! #MustReadMaterial!' Kwanteinwonderland.com


"Als je op zoek bent naar een boek met spanning, hartstocht en humor dan is Calendar Girl zeker een aanrader.' Boekhopper.nl

Recensie(s)

In dit derde*, op zelfstandig te lezen deel van de "Yoga Girl-serie' ontmoeten de personages Atlas en Mila elkaar. Atlas, een muzikant, klust bij als yogaleraar en Mila volgt een van zijn lessen. De twee hebben een onbetwistbare chemie en al snel ontwikkelt zich meer tussen hen. Aan een relatie durven ze zich beiden niet te wagen: zowel Atlas als Mila denken dat dit er voor hen niet in zit. Het verhaal wordt om beurten door de twee personages vanuit een ik-perspectief verteld. Hierdoor leert de lezer zowel Atlas als Mila goed kennen. Ook leuk is dat de auteur enkele yoga-poses uitlegt aan het begin van een hoofdstuk die de lezer mogelijk zelf thuis kan uitoefenen. De bestsellerauteur is er in geslaagd om een mooie combinatie te bieden tussen humor, liefde en erotiek.

Daniela Koeleman

Lees de eerste pagina's

4.4
van de 5
10 reviews
0
1
0
3
6
8
  • Goede kwaliteit
    2
  • Voordelige koop
    2
  • Meeslepend verhaal
    1
  • Goede verhaallijn
    1
  • makkelijk geschreven
    1
  • duurzaam
    1
2
  • Voorspelbaar
    1
  • Geen diepgang
    1
Toon meer punten Toon alleen de eerste 3 punten
  • Yoga Girl 3 – Zwichten voor een zoen
    • makkelijk geschreven
    • Voorspelbaar
    • Geen diepgang

    Yoga Girl, zwichten voor een zoen gaat over twee yoga instructeurs, Mila en Atlas, die allebei denken geen partner te willen en toch als een blok voor elkaar vallen. Van een verhaal dat zich afspeelt rondom een yogaschool had ik niet verwacht dat het zo verhit en verre van zen zou zijn.
    Het boek is makkelijk geschreven, dus het leest vlot weg. De auteur neemt geen blad voor de mond en heeft geen last van overdadig literair gekunstel en dat is ook precies wat een feel-good boek als dit nodig heeft. Dit taalgebruik pakt in de erotische scenes, waar dit boek behoorlijk vol mee zit, wel wat plat uit.
    De mindere punten van dit boek vind ik het gebrek aan complexiteit van de personages en verhaallijn, waardoor het wat oppervlakkig wordt. Het boek zit aardig vol clichés. Lekkere clichés, maar daardoor wordt het geheel ook erg voorspelbaar.
    Kortom, Yoga Girl, zwichten voor een zoen is best prima leesvoer als je op zoek bent naar een verhaal over ongecompliceerde romantische bevliegingen. Mocht je toch een zekere diepgang en spanning zoeken, is dit boek waarschijnlijk niet de beste keus voor jou.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Na een tegenvallend tweede deel van deze serie had ik geen hoge verwachtingen. Het boek heeft me erg verrast, heb het dan ook in 2 dagen uitgelezen. Goed neerzette personages en een intersessant onderliggend verhaal. Zeker een aanrader, het leest namelijk weer heerlijk weg!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • meeslepend en grappig leuke ontroerend
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    ik vind het een grappig meeslepen verhaal wilde het echt uitlezen want wilde weten wat er ging gebeuren kon het moeilijk neer leggen

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Goed
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Yoga girl 3 - Zwichten voor een zoen

    Ik vind het mooi geschreven maar dat vind ik vanal haar boeken

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • aanrader
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Yoga girl 3 - Zwichten voor een zoen

    mooi geschreven verhalen, al meerdere boeken van deze schrijfster gelezen. lees ze in een ruk uit.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Twee pluspunten: goede kwaliteit en voordelige koop.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Heftige yoga sessie
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Yoga girl 3 - Zwichten voor een zoen

    Goed geschreven en je blijft lezen

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • feelgood verhaal!
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Yoga girl 3 - Zwichten voor een zoen

    veelal hetzelfde verhaallijn. Maar leest lekker weg.. feelgood verhaal!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Sexy serie!
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Yoga girl 3 - Zwichten voor een zoen

    Als je van fifty shades houdt,dan is het een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader als je van dit genre houd
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Yoga girl 3 - Zwichten voor een zoen

    Goed boek is

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
april 2018
Druk
1e druk
Feature
Ook los te lezen
Aantal pagina's
304 pagina's
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Audrey Carlan
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Jeannet Dekker
Originele Titel
Lotus House 3: Divine Desire

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9789402310252

Overige kenmerken

Gemiddelde leestijd
9 h
Subtitel
ook los te lezen
Thema Qualifier Code
5X
Thema Subject Code
FRX

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Serie
Yoga Girl
Uitvoering
Ebook
Auteur
Audrey Carlan
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Gemiddelde leestijd
5 tot 10 uur
11, 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Vragen en antwoorden (0)