Zestaw kryminałow o Riley Paige: Zaginiona (Cz. 1), Porwana (Cz. 2) i Pożądana (Cz. 3) EBOOK

  • E-book
  • 1230003775325
  • maart 2020
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Productbeschrijving

Pakiet pierwszych trzech książek (tom nr 1 „Zaginiona", nr 2 „Porwana" i nr 3 „Pożądana") z serii kryminałow Blake Pierce o Riley Paige to numer jeden na liście bestsellerow – z ponad 350 pięciogwiazdkowymi recenzjami! Ten obejmujący trzy pierwsze tomy w jednym wygodnym pliku zestaw, zawierający ponad 200 000 słow, stanowi świetne wprowadzenie do całej serii.


W części pierwszej pt. „Zaginiona" na wiejskich obrzeżach Wirginii pojawiają się ciała kobiet zamordowanych w groteskowy sposob. Wprawia to w zakłopotanie FBI. W okolicy grasuje bowiem seryjny zabojca, a częstotliwość jego atakow rośnie. Wiadomo, że jest tylko jeden agent wystarczająco dobry, by rozwiązać tę sprawę: agentka specjalna Riley Paige. Tymczasem Riley przebywa na zwolnieniu, wracając do siebie po swoim ostatnim spotkaniu z seryjnym zabojcą i z powodu jej kruchej psychiki FBI ociąga się z wykorzystaniem jej błyskotliwego umysłu. Jednak Riley, chcąc walczyć z własnymi demonami, włącza się do akcji, a jej polowanie poprowadzi ją przez podejrzaną subkulturę kolekcjonerow lalek, domy rozbitych rodzin i najciemniejsze kanały umysłu zabojcy. Odsłaniając kolejne warstwy tej zagadki, Riley zda sobie sprawę, że ma do czynienia z zabojcą bardziej pokręconym, niż jest sobie w stanie wyobrazić.


W „Porwanej" – kolejnej części serii – ktoś morduje kobiety na połnocy stanu Nowy Jork. Ich ciała są znajdowane w dziwnych okolicznościach, powieszone na łańcuchach. Sprawą zajmuje się FBI. Biorąc pod uwagę dziwaczną naturę morderstw - oraz brak jakichkolwiek wskazowek - istnieje tylko jeden agent, do ktorego mogą się zwrocić: agentka specjalna Riley Paige. Riley, nie powrociwszy jeszcze do rownowagi po swojej ostatniej sprawie, niechętnie podejmuje nową. Wciąż jest przekonana, że poprzedni seryjny zabojca ją prześladuje i nadal na nią czyha. Wie jednak, że jej zdolność wejścia w umysł seryjnego zabojcy i jej obsesyjna natura są potrzebne do rozpracowania tej sprawy, a ona sama po prostu nie może odmowić - nawet jeśli doprowadzi ją to do szaleństwa.


W trzecim tomie serii pt. „Pożądana", kiedy zwłoki prostytutek pojawiają się w okolicach Phoenix, nie poświęca im się zbyt wiele uwagi. Jednak gdy zostaje wykryty schemat niepokojących morderstw, miejscowa policja wkrotce orientuje się, że to robota seryjnego mordercy w szale zabijania i że znajdują się w sytuacji bez wyjścia. Ze względu na nietypowy charakter tych zbrodni, wezwane na pomoc FBI zdaje sobie sprawę, że będą potrzebować swojego najbardziej błyskotliwego umysłu, aby rozgryźć tę sprawę: agentki specjalnej Riley Paige. Tymczasem Riley, ktora jeszcze się nie otrząsnęła po swojej ostatniej sprawie i probuje pozbierać do kupy swoje życie, z początku jest niechętna. Jednak kiedy dowiaduje się o poważnym charakterze zbrodni i zdaje sobie sprawę, że zabojca wkrotce uderzy ponownie, jest do tego zmuszona. Zaczyna więc polowanie na nieuchwytnego zabojcę, a jej obsesyjna natura znowu ją poniesie - tym razem chyba zbyt daleko, by się wycofać.


Mroczne, pełne napięcia thrillery psychologiczne o zagadkach, z ktorymi mierzy się Riley Paige to porywający nowy cykl kryminałow z ukochaną przez czytelnikow postacią, ktora nie pozwoli ci się oderwać od lektury do poźnej nocy.

Productspecificaties

Inhoud

Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
maart 2020
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

Betrokkenen

Auteur
Blake Pierce
Uitgever
Blake Pierce

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

EAN

EAN
1230003775325

Overige kenmerken

Taal
pl

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews