Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Boeken in 1+1 op romans

156 resultaten

156 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (41)

    Als je op je achtentwintigste nog bij je zus in huis woont, uit verveling met je baas slaapt en een baan hebt waarbij je het… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (84)

    Katie Brenner heeft er genoeg van om een 'nobody' te zijn. Daarom gaat ze werken op een trendy reclamebureau in Londen. Haar baas… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (7)

    Veel liefs uit Manhattan In New York is ware liefde moeilijk te vinden - al is die soms dichterbij dan je denkt! Deel 2 Voor… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (17)

    'Nog één keer feest' van de Australische schrijfster Liane Moriarty is een roman voor de fans van Nora Roberts, Tamara McKinley en… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (14)

    Simon Quinn, net zo goed in zijn werk als in bed, voelt niks voor Lysette Rousseu, zijn saaie oud-collega. Maar jaren later lijkt… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Kan een vakantieliefde de ware zijn?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (17)

    Perfect voor een heerlijk luie zondagmiddag: de ruige kust van Schotland, een onafhankelijke vrouw, een aantrekkelijke arts… Wat… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (30)

    Verleidingis het eerste deel in de youngadultserie De Royals van Erin Watt. De 17-jarige Ella is een echte overlever: met dubieuze… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (13)

    Een vrijgevochten vrouw en haar gezworen beschermer. Hij wil dat zij de zijne wordt, maar wil zij dat ook?Jenna is opgegroeid in… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Het geluid van de nacht
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (44)

    Sira Quiroga werkt in een van de beste naaiateliers van het Madrid in de jaren dertig van de vorige eeuw. Ze is verloofd met een… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2010
    (103)

    Op een groots feest nabij Venetië wordt de veertienjarige Lucia verliefd op de zeventienjarige Giacomo Casanova. Voor haar, maar… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • De alchemist
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (302)

    De Andalusische schaapherder Santiago koestert van jongs af aan maar één wens: reizen, alle hoeken van de wereld onderzoeken en… Meer

    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een waargebeurd verhaal over liefde en dementie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (13)

    Ze waren verliefd maar konden door omstandigheden niet samen verder. Ria, weduwe, en Edwin, gescheiden, komen elkaar een half… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (12)

    Christopher, berucht om zijn onverzadigbare lust, is weer een vrij man. En dit keer heeft hij een missie: de enige vrouw die net… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (68)

    Jill Mansell, daar word je vrolijk van!Hallie heeft een geheim: ze is verliefd op de perfecte man. Maar het zal nooit wat kunnen… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (7)

    De veelgeprezen historische roman 'Het land van mijn vader' van Lori Benton speelt zich af op de grens tussen twee werelden: die… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • de levens van drie vrouwen raken op een onverwachte manier met elkaar verweven
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (1)

    Jojo Harvey, literair agente in Londen, is verliefd op haar getrouwde baas. Maar Jojo krijgt nog een probleem met twee cliënten… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (9)

    De oude, eenzame Elizabeth Pringle is een bekend gezicht op het Schotse eiland Arran. Maar is er iemand die haar echt kent?Wanneer… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wacht op mij 6
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (10)

    "Vertrouw op mij' is het zesde en laatste deel in de "Wacht op mij'-serie van Jennifer L. Armentrout. Hoofdpersoon Jillian neemt… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (18)

    Erica James heeft naast "Een onverwachte wending' reeds veel bestsellers op haar naam staan, zoals "De bloemenjaren',… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Drie broers, de een nog begeerlijker dan de ander
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (9)

    Op een Grieks eiland is de verleiding nooit ver weg. De Griekse broers Anetakis weten daar alles van, totdat zíj een keer in de… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (4)

    'Onweerstaanbaar' van Rebecca Yarros is het laatste deel in de serie 'Flight & Glory'. Dit boek heeft dezelfde hoofdpersonen uit… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (19)

    EEN AANGRIJPEND VERHAAL OVER DE VRAAG HOEVEEL MOED ER NODIG IS OM JEZELF TE ZIJNTwee jonge mannen, twee dubbellevens. Guido groeit… Meer

    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (14)

    Hij draagt een masker... en hij achtervolgt haar. Hij staart haar aan zoals alleen Colin dat deed. Maar Colin is dood en Amelia… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Marique Maas is een pseudoniem van bestseller auteur Esther Verhoef
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (64)

    De erotische reeks Muren van glas van Marique Maas is het Nederlandse antwoord op de Vijftig tinten-trilogie. Met Muren van glas… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com