Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Alle artikelen in Dwarsligger® (compact formaat)

220 resultaten

220 resultaten

  • Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (6)

    dwarsligger 522 Nicci French De dag van de dodenDe dag des oordeels is aangebroken voor Frieda Klein en Dean ReeveEen… Meer

    17, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,99

    Ebook 14,99

  • Robert Langdon deel 5 (ook los te lezen) - Nederlandstalige editie
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (780)

    Oorsprong is het nieuwe boek van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. In Oorsprong houdt Robert Langdon zich… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Nu besteld, donderdag in huis
    Verkoop door:
    internetboekhandel.nl

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,85

    Ebook 17,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    dwarsligger 525 Karin Slaughter Verborgen'De Slaughter-mix van gruwel, spanning en humor is en blijft uniek!' - AD MagazineHet is… Meer

    12, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    21, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 26-04-2018.
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2015
    (32)

    De ongelooflijke zoektocht van Millie Bird van Brooke Davis is grappig en ontroerend. De zevenjarige Millie Bird wordt door haar… Meer

    7, 90
    Adviesprijs 15,00

    Je bespaart 47%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2009
    (53)

    Het is 1953. Al jaren houdt dictator Jozef Stalin de Sovjet-Unie in een ijzeren greep. In Stalins arbeidersparadijs is een… Meer

    5, -
    Adviesprijs 12,95

    Je bespaart 61%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 4,00

    Ebook 9,99

  • de kunst van het mooi ouder worden
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (73)

    dwarsligger 436In "Te lijf' halen Isa Hoes en Medina Schuurman de overgang uit de taboesfeer. Met open vizier en eerlijke pen… Meer

    12, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2015
    (7)

    Diederik Jekel legt in zijn boek 'Bèta voor alfa's' de belangrijkste natuur- en sterrenkundige problemen uit aan de hand van… Meer

    5, -
    Adviesprijs 15,00

    Je bespaart 67%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

  • een familie in oorlogstijd
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2015
    (24)

    In haar nieuwe boek Rose vertelt Rosita Steenbeek het bewogen leven van haar grootmoeder Rose en de lotgevallen van haar joodse… Meer

    5, -
    Adviesprijs 17,95

    Je bespaart 72%

    7 - 8 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2014
    (4)

    Het boek 'De grote Gatsby' van F. Scott Fitzgerald gaat over Jay Gatsby. Zijn landgoed op Long Island zindert van de jonge mensen… Meer

    12, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,70

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2009
    (19)

    Sovjet-Unie, 1956. Stalin is dood. Na zijn overlijden ontstaat een maatschappij waarin de ordehandhavers misdadig zijn en de… Meer

    5, -
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 62%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,50

    Ebook 9,99

  • herziene Statenvertaling
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2013
    (13)

    De Herziene Statenvertaling is weer verkrijgbaar als dwarsligger®. Voor deze bijbeluitgave is een speciale letter ontworpen,… Meer

    22, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,75

    Ebook 19,99

  • Een wetenschappelijke visie op de bijna-dood ervaring
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (68)

    Een paar jaar geleden publiceerde cardioloog Pim van Lommel een artikel in het gerenommeerde medische tijdschrift 'The Lancet'… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 14,99

    Ebook 12,99

  • Dwarsligger
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (63)

    Wees onzichtbaar van Murat Isik is een warm en ontroerend familieverhaal. Ideaal voor op vakantie!'Boeiend en meeslepend.' - NRC… Meer

    21, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 12,99

  • DWDD Boek van de maand - februari 2014
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2015
    (18)

    Rivaliteit en afrekening in de loopgravenWe schrijven 1913. David Verbocht is opgelucht dat hij zijn ouderlijk huis achter zich… Meer

    5, -
    Adviesprijs 15,00

    Je bespaart 67%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2014
    (26)

    Jacob de Zoet brengt zich bij aankomst op Deshima meteen in een gevaarlijke situatie door zijn psalmboek voor de Japanse… Meer

    5, -
    Adviesprijs 15,00

    Je bespaart 67%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (9)

    Expat exit is de nieuwe thriller van Patricia Snel, de bestsellerauteur van De expat.Een beklemmende thriller over vrijheid,… Meer

    16, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2013
    (12)

    Een tragische gebeurtenis vernietigt alles wat Leo Demidov, voormalig agent bij de geheime dienst, liefheeft. Koste wat kost zal… Meer

    5, -
    Adviesprijs 12,50

    Je bespaart 60%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (201)

    Heks is de nieuwste thriller van Camilla Läckberg, een van de bestverkopende Zweedse thrillerauteurs. Wereldwijd zijn er al meer… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,90

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (163)

    De geniale vriendin vertelt de geschiedenis van twee vrouwen en hun levenslange vriendschap. Ze groeien samen op, maar hun levens… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,63

    Ebook 8,99

  • Dwarsligger
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (336)

    Zondagochtend breekt aan is het spannende zevende deel van de achtdelige Frieda Klein-serie Het begint met een lijk onder de… Meer

    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2015
    (12)

    "De wraak van Vondel' van Frank van Pamelen is een spannende en mysterieuze pageturner voor liefhebbers van Dan Brown en "IV' van… Meer

    5, -
    Adviesprijs 16,95

    Je bespaart 71%

    7 - 8 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 4,75

    Ebook 9,99

  • roman over de geschiedenis van de filosofie
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (106)

    Deze roman over de geschiedenis van de westerse filosofie is een spannend verhaal, een detective en een naslagwerk in één: een… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (215)

    Een heks houdt een dorpsgemeenschap in haar ijzeren greep…Wie er wordt geboren is gedoemd er tot zijn dood te blijven. Wie er zich… Meer

    12, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00