'invisible women' in Alle Artikelen

192 resultaten

  • Exposing Data Bias in a World Designed for Men
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    THE #3 SUNDAY TIMES BESTSELLER Discover the shocking gender bias that affects our everyday lives 'A rallying cry to fight back'… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 19,77

    Ebook 12,99

  • Exposing Data Bias in a World Designed for Men
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    ** SUNDAY TIMES BESTSELLER**Discover the shocking gender bias that affects our everyday lives'A rallying cry to fight back' Sunday… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Exposing Data Bias in a World Designed for Men
    • Engelstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2019

    Random House presents the audiobook edition of Invisible Women written and read by Caroline Criado Perez.'Invisible Women takes on… Meer

    14 06
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Exposing data bias in a world designed for men
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019
    14 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,23
  • Data Bias in a World Designed for Men
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Data is fundamental to the modern world. From economic development, to healthcare, to education and public policy, we rely on… Meer

    23 99
    Uiterlijk 22 november in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • A hilarious, feel-good novel of love, motherhood and friendship
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Perfect for fans of Allison Pearson, Dawn French and Sophie Kinsella. 'I was hooked from the start on this emotionally intelligent… Meer

    9 99
    Uiterlijk 16 november in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 3,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013

    A delightfully funny novel packing a clever punch, from the author of the New York Times bestselling Julie and Romeo A mom in her… Meer

    14 99
    Uiterlijk 22 november in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,79

  • Three Million Years of Peace, Six Thousand Years of War
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2011

    Based on many years of research into ancient history and prehistory, this insightful tome argues that three million years of… Meer

    38 99
    Uiterlijk 22 november in huis
    Verkoop door bol.com
  • A Female Doctor's Journey in the Saudi Kingdom
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2008

    A female, Pakistani doctor describes her practice treating women in Saudi Arabia, where the harsh code of orthodoxy for women is… Meer

    16 99
    Uiterlijk 16 november in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 10,99

  • Data Bias in a World Designed for Men
    • Engelstalig
    • Other Formats
    • 2019

    Data is fundamental to the modern world. From economic development, to healthcare, to education and public policy, we rely on… Meer

    28 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Three Million Years of Peace, Six Thousand Years of War
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013

    Based on many years of research into ancient history and prehistory, this insightful tome argues that three million years of… Meer

    24 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Female Doctor's Journey in the Saudi Kingdom
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2008

    "e;In this stunningly written book, a Western trained Muslim doctor brings alive what it means for a woman to live in the… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Voor vrouwen
    • Spray
    • 150 ml
    • 6 stuks
    • Huidtype: Alle huidtypes
    • Alcoholvrij

    Bescherm jezelf tegen transpiratievocht en -geur met Rexona Invisible Diamond. Deze anti-transpirant bevat MotionSense… Meer

    11 37
    Adviesprijs 22,99
    1,90 per stuk

    Je bespaart 51%

    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Voor unisex
    • Spray
    • 300 ml
    • 2 stuks
    • Huidtype: Normale huid

    Met Dove Invisible Dry deodorant zijn witte strepen verleden tijd.• Ontwikkeld om je huid te verzorgen en je oksels glad en zacht… Meer

    11 97
    Adviesprijs 23,99
    5,99 per stuk

    Je bespaart 50%

    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • 6 - 99 jaar
    • 2 onderdelen

    Soar into adventure with Wonder Woman™ action doll and her Invisible Jet™! Surprise features add to the Super Hero power and… Meer

    21 49
    Uiterlijk 14 november in huis
    Verkoop door Scarab4Life
    Meer verkopers vanaf 19,99
    • Dvd
    • 1 disk
    • juli 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden

    Engeland, 1883. De getrouwde Charles Dickens ontmoet op een dag de jonge Nelly, een ambitieuze actrice die een rol in één van zijn… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00
    • Voor vrouwen
    • Spray
    • 1200 ml
    • 6 stuks
    • Alcoholvrij

    Bescherm jezelf tegen transpiratievocht en -geur met Rexona Invisible Aqua. Deze anti-transpirant bevat MotionSense technologie,… Meer

    13 47
    Adviesprijs 26,99
    2,25 per stuk

    Je bespaart 50%

    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Voor vrouwen
    • Roller
    • 50 ml
    • 1 stuks

    Dove Women Invisible Dry - 50 ml - Deodorant Roller beschermt je kleding tegen witte strepen en gele vlekken.• Ontwikkeld om je… Meer

    19 55
    19,55 per stuk
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door Drogisterij.net
    • Voor vrouwen
    • Spray
    • 1200 ml
    • 6 stuks
    • Huidtype: Alle huidtypes

    Rexona Invisible Diamond beschermt 48 uur en minimaliseert de witte strepen op je kleding • Tegen witte strepen• Bevat de Crystal… Meer

    19 99
    Adviesprijs 26,99
    3,33 per stuk

    Je bespaart 26%

    Uiterlijk 14 november in huis
    Verkoop door DABeekbergen.nl
  • (Blu-ray is niet afspeelbaar in normale DVD-spelers!)
    • Blu-ray
    • 1 disk
    • juli 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden

    Engeland, 1883. De getrouwde Charles Dickens ontmoet op een dag de jonge Nelly, een ambitieuze actrice die een rol in één van zijn… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 8,99
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    An intriguing blend of prose and poetry, Invisible Women is a stunning examination of art, passion and storytelling through a… Meer

    7 49
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
  • Data Bias in a World Designed for Men
    • Engelstalig
    • Other Formats
    • 2019

    Data is fundamental to the modern world. From economic development, to healthcare, to education and public policy, we rely on… Meer

    32 99
    Uiterlijk 23 november in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • The Invisible Woman Tweedehands
    The Story of Nelly Ternan and Charles Dickens
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014

    The Invisible Woman by Claire Tomalin is the acclaimed story of Nelly Ternan and Charles Dickens Winner of the NCR Book Award, the… Meer

    Vanaf
    7 -
  • How You Feel Is Not Who You Are
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    Author Jennifer Rothschild knows how easy it is for young women to feel overlooked and invisible. Through the Bible's most unusual… Meer

    13 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49