Boeken

'Winter' in Boeken

Op zoek naar een goed boek? Bij bol.com vind je ongetwijfeld wat je nodig hebt. Van kinderboeken tot en met boeken over geschiedenis & politiek. Van Literatuur & Romans tot stripboeken of young adult. We hebben het allemaal!

20.676 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (31)

    Met het one of a kind Smokey Goodness Winter BBQ boek van Jord Althuizen kom je ook de winter meer dan warmpjes door.Met echt… Meer

    27, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 22,00
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (78)

    Een verhaal vol onverwachte liefde waarin drie mensen in een bizarre tocht zich moeten ontdoen van een lijk, een pistool en een… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • kijk- en zoekboek
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2004
    (28)

    Dit levendige prentenboek toont ons het drukke leven in de stad;;;Over een vrouw die de bus mist, over de jacht op een papegaai… Meer

    13, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (10)

    Onderdeel van de serie Bobbi. Bobbi ontdekt samen met zijn vriendjes hoe leuk de winter is. Bobbi speelt in de sneeuw, leert… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (2)

    Alleen barbecueën als de zon schijnt? Echt niet! Trek die grill uit de berging, trommel je vrienden op en kook de sterren van de… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,70
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (78)

    Een verhaal vol onverwachte liefde waarin drie mensen in een bizarre tocht zich moeten ontdoen van een lijk, een pistool en een… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 11,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    A magical and captivating coming of age novel set in medieval Russia - perfect for fans of Erin Morgenstern's The Night Circus and… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (56)

    Vier vriendinnen genieten van een skivakantie in het Oostenrijkse skioord Kirchberg. De moord op een van hen stelt iedereen voor… Meer

    5, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,00

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (5)

    Het is winter! De bomen zijn kaal. Weg zijn de blaadjes. De grond is bevroren en de vogeltjes vinden geen eten meer. Anna doet… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (12)

    De kleine walvis in de winter is het zelfstandig te lezen vervolg op De kleine walvis van Benji Davies, dat uitgeroepen is tot… Meer

    14, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00
  • uit de greep van de angst
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 1998
    (18)

    'Uit de greep van de angst' is een praktisch hulpmiddel, waarmee u uw vrijheid weer terug kunt veroveren. Met angst voelt u zich… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (10)

    Onderdeel van de serie Bobbi. Een leuk voorleesboek vinden was al geen probleem met alle titels uit de succesvolle Bobbi-serie… Meer

    14, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,60
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2000
    (55)

    De Pijn de Baas 4e druk is een boek van F. Winter uitgegeven bij Ruitenbergboek B.V.. ISBN 9789055134113 Heeft de medische… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (5)
    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (10)

    Ook kleuters kunnen nu genieten van de avonturen van het schattige molletje en samen met hem de seizoenen ontdekken. Voor elk… Meer

    4, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (16)

    Een tijdloos verhaal over een nieuw begin...Kijk door de gaatjes in de boom en zie wat de natuur allemaal doet in de vier… Meer

    13, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (1)

    Een lekker warm winterboek over buiten spelen én binnen blijven in koude dagen. Voor iedereen vanaf 3 jaar.Wat is het koud! Saar… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Bekend van TV
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (23)

    Home Made Winter is een boek vol comfort food. Het is de opvolger van het met lof en prijzen overladen Home Made en maakt samen… Meer

    19, 95
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00
  • Voorleesbundel met DVD
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (1)

    Bekijk de avonturen van de populairste kat Dikkie Dik door de seizoenen heen niet alleen op papier, maar ook op het scherm via de… Meer

    13, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,85
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019
    (1)
    17, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • het kookboek
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (15)

    Wat begon met een mobiele mini-keuken in een bakfiets, is in zestien jaar tijd uitgegroeid tot De Veldkeuken; één van de meest… Meer

    24, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Het is ijskoud en er is een dikke laag sneeuw gevallen. De winter is begonnen. In dit kartonboek met flapjes ontdek je wat dieren… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    De winter is volgens menigeen het mooiste seizoen van het jaar. Holland - Winter Wonderland (NED/ENG) bevat meer dan 150 foto's… Meer

    29, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,00
  • met ruim 100 recepten vrij van E-nummers en geraffineerde suikers
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (17)

    Smakelijck Winter!Smakelijck Winter maakt samen met Smakelijck Zomer de serie compleet!Net zoals in Zomer, is het boek ingedeeld… Meer

    24, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com