'Winter' in Boeken

Op zoek naar een goed boek? Bij bol.com vind je ongetwijfeld wat je nodig hebt. Van kinderboeken tot en met boeken over geschiedenis & politiek. Van Literatuur & Romans tot stripboeken of young adult. We hebben het allemaal!

20.539 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Met het one of a kind Smokey Goodness Winter BBQ boek van Jord Althuizen kom je ook de winter meer dan warmpjes door.Met echt… Meer

    27, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,95
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Een verhaal vol onverwachte liefde waarin drie mensen in een bizarre tocht zich moeten ontdoen van een lijk, een pistool en een… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014

    Onderdeel van de serie Bobbi. Bobbi ontdekt samen met zijn vriendjes hoe leuk de winter is. Bobbi speelt in de sneeuw, leert… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • kijk- en zoekboek
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2004

    Dit levendige prentenboek toont ons het drukke leven in de stad;;;Over een vrouw die de bus mist, over de jacht op een papegaai… Meer

    13, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016

    De kleine walvis in de winter is het zelfstandig te lezen vervolg op De kleine walvis van Benji Davies, dat uitgeroepen is tot… Meer

    14, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,40
  • Handboek voor omgang met spionnen, boeven, hackers en digibeten
    • Nederlandstalig
    • Ebook

    Wie met technologie in aanraking komt, heeft altijd een beveiligingsprobleem. Met de dagelijkse stroom aan berichten over de… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Onderdeel van de serie Bobbi. Een leuk voorleesboek vinden was al geen probleem met alle titels uit de succesvolle Bobbi-serie… Meer

    14, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,60
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2000

    De Pijn de Baas 4e druk is een boek van F. Winter uitgegeven bij Ruitenbergboek B.V.. ISBN 9789055134113 Heeft de medische… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Alleen barbecueën als de zon schijnt? Echt niet! Trek die grill uit de berging, trommel je vrienden op en kook de sterren van de… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,70
  • uit de greep van de angst
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 1998

    'Uit de greep van de angst' is een praktisch hulpmiddel, waarmee u uw vrijheid weer terug kunt veroveren. Met angst voelt u zich… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een verhaal vol onverwachte liefde waarin drie mensen in een bizarre tocht zich moeten ontdoen van een lijk, een pistool en een… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,85

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2005

    In 1992 verscheen De ruimte van Sokolov, een bijzonder spannende roman die zich afspeelt in het Midden-Oosten… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,55
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013

    Vier vriendinnen genieten van een skivakantie in het Oostenrijkse skioord Kirchberg. De moord op een van hen stelt iedereen voor… Meer

    10, -
    5 - 7 dagen
    Tweedehands vanaf 4,00

    Ebook 4,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    A magical and captivating coming of age novel set in medieval Russia - perfect for fans of Erin Morgenstern's The Night Circus and… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015

    Een tijdloos verhaal over een nieuw begin...Kijk door de gaatjes in de boom en zie wat de natuur allemaal doet in de vier… Meer

    13, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2009

    Kwaliteitszorg in de rechtspraktijk 1e druk is een boek van H.B. Winter uitgegeven bij Noordhoff Uitgevers B.V.. ISBN… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,99
  • het kookboek
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Wat begon met een mobiele mini-keuken in een bakfiets, is in zestien jaar tijd uitgegroeid tot De Veldkeuken; één van de meest… Meer

    24, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,00
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014

    Het is winter! De bomen zijn kaal. Weg zijn de blaadjes. De grond is bevroren en de vogeltjes vinden geen eten meer. Anna doet… Meer

    13, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Emilio
    • Nederlandstalig
    • Ebook

    Een doodgewone werkdag voor Nadine VanNuys verandert totaal wanneer Emilio Visconte haar dierenartspraktijk binnenloopt en haar… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Boek 1 van de Gevaarlijke Liefde serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Voor Sarah de Waard bestaat het leven niet uit rozengeur en maneschijn. Haar moeder is ernstig ziek. Het enige dat haar leven kan… Meer

    2, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Boek 2 van de Gevaarlijke Liefde serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Op negentienjarige leeftijd ontmoette Marina de liefde van haar leven. Toen ze erachter kwam dat hij een gevaarlijk leven leidde,… Meer

    2, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Bekend van TV
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Home Made Winter is een boek vol comfort food. Het is de opvolger van het met lof en prijzen overladen Home Made en maakt samen… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014

    Ook kleuters kunnen nu genieten van de avonturen van het schattige molletje en samen met hem de seizoenen ontdekken. Voor elk… Meer

    4, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • roman
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Geronimo is een duizelingwekkende roman over onderdrukking en vrijheid, over schoonheid en rouw, over haat en liefde.‘Geronimo’ –… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50