Uitgever: Xander Uitgevers B.V.

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789401618731
  • 07 december 2022
  • 398 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

De patisserie van Charlotte Jacobi is hét perfecte recept voor iedere lezer die van liefde, rivaliteit en taart houdt. Voor de fans van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Corina Bomann.

De historische roman De patisserie, het eerste deel in de gelijknamige serie van Charlotte Jacobi, is een romantische familiesaga die zich afspeelt aan het einde van de negentiende eeuw.

Als de negentienjarige Ida Tritschler met haar familie naar de Elzas verhuist, kan ze niet wachten om haar nieuwe stad te ontdekken. In Straatsburg openen de Tritschlers hun droompatisserie, op een steenworp afstand van wat hun grootste rivaal blijkt te worden: de patisserie van de familie Picard.

Ida is vastbesloten de nieuwe taartenkoningin van de stad te worden, maar natuurlijk zitten de Picards niet op concurrentie te wachten. Tot overmaat van ramp wordt Ida ook nog verliefd op zoon Lucien Picard, wat een enorm schandaal veroorzaakt. Het jonge stel ontdekt dat de problemen tussen hun families veel verder gaan dan een simpele rivaliteit tussen de bakkerijen. Lukt het Ida en Lucien om alle obstakels te overwinnen en hun families bij elkaar te brengen?

‘Een heerlijke mix die doet verlangen naar meer.’ – Weltbild

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
07 december 2022
Aantal pagina's
398
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Charlotte Jacobi
Hoofduitgeverij
Xander Uitgevers B.V.

Vertaling

Eerste Vertaler
Cora Kool

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
440 g
Product breedte
141 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
216 mm

EAN

EAN
9789401618731

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Periode
ca. 1800-1910
Aanraders
Nieuw verschenen

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

3
0
0
0
0
  • Zeer goed
    • Mooi vormgegeven

    Geschreven bij De patisserie 1 - De patisserie

    was een aangenaam boek

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Families!!!!!!!

    Geschreven bij De patisserie 1 - De patisserie

    Spannend deze situatie kan iedere familie plaats vinden weet er alles van....

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Zeer goed
    • Mooi vormgegeven

    Geschreven bij De patisserie 1 - De patisserie

    Pluspunt van dit artikel: mooi vormgegeven

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    4
12 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 21,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen