De patisserie 1 - De patisserie

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789401618731
  • 07 december 2022
  • 398 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

De patisserie van Charlotte Jacobi is hét perfecte recept voor iedere lezer die van liefde, rivaliteit en taart houdt. Voor de fans van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Corina Bomann.

De historische roman De patisserie, het eerste deel in de gelijknamige serie van Charlotte Jacobi, is een romantische familiesaga die zich afspeelt aan het einde van de negentiende eeuw.

Als de negentienjarige Ida Tritschler met haar familie naar de Elzas verhuist, kan ze niet wachten om haar nieuwe stad te ontdekken. In Straatsburg openen de Tritschlers hun droompatisserie, op een steenworp afstand van wat hun grootste rivaal blijkt te worden: de patisserie van de familie Picard.

Ida is vastbesloten de nieuwe taartenkoningin van de stad te worden, maar natuurlijk zitten de Picards niet op concurrentie te wachten. Tot overmaat van ramp wordt Ida ook nog verliefd op zoon Lucien Picard, wat een enorm schandaal veroorzaakt. Het jonge stel ontdekt dat de problemen tussen hun families veel verder gaan dan een simpele rivaliteit tussen de bakkerijen. Lukt het Ida en Lucien om alle obstakels te overwinnen en hun families bij elkaar te brengen?

‘Een heerlijke mix die doet verlangen naar meer.’ – Weltbild

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
07 december 2022
Aantal pagina's
398
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Charlotte Jacobi
Hoofduitgeverij
Xander Uitgevers B.V.

Vertaling

Eerste Vertaler
Cora Kool

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
141 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
216 mm
Verpakkingsgewicht
440 g

EAN

EAN
9789401618731

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Periode
ca. 1800-1910
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
3
0
1
0
0
  • Te zoet

    Ik kon moeilijk door het boek heen komen. Het was te zoet geschreven.
    De historie over Straatsburg was wel leuk.

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    1
  • Families!!!!!!!

    Spannend deze situatie kan iedere familie plaats vinden weet er alles van....

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Mooi vormgegeven

    was een aangenaam boek

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Mooi vormgegeven

    Pluspunt van dit artikel: mooi vormgegeven

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    6
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
Uiterlijk 24 juli in huis
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Uiterlijk 24 juli in huis Tooltip
  • 20,95
    Op voorraad. Nu besteld, dinsdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

  • De patisserie 2 - Op zoek naar geluk
    21,99
    Verkoop door bol
  • De patisserie 3 - Een nieuw begin
    21,99
    Verkoop door bol
  • Het geheim van Silvermoor
    12,99
    Verkoop door bol
  • Café Engel 4 - Hildes beloning
    21,99
    Verkoop door bol
  • Wijngaard 3 - Zon over de heuvels
    22,99
    Verkoop door bol