Het verhaal van Nederland Onze geschiedenis van de prehistorie tot nu

Uitgever: Nieuw Amsterdam

Auteur: Florence Tonk
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789046828687
  • Druk: 1
  • februari 2022
  • 272 pagina's
Alle productspecificaties

Florence Tonk

Florence Tonk is schrijver. Ze bewerkte de scripts, expertinterviews en de uitvoerige research van de tv-serie Het verhaal van Nederland tot dit boek.

Samenvatting

BEKEND VAN TV

MET EEN VOORWOORD VAN DAAN SCHUURMANS

Het verhaal van Nederland vertelt het verhaal van het land waarin we wonen, vanaf het moment dat de eerste bewoners zich er vestigden. Niet eerder is onze geschiedenis, en hoe die ons heeft gemaakt tot wie we nu zijn, op deze manier verteld.

Het verhaal van Nederland vertelt heel toegankelijk de nieuwste wetenschapplijke inzichten over onze geschiedenis. Het is een verhaal over gouden bergen en zwarte bladzijden, en doorkruist alle provincies en alle gelederen van de samenleving. Van De Bello Gallico van Julius Caesar tot de Tachtigjarige Oorlog. Van de Friese koning Radbod tot de Patriottentijd. En van de slavenhandel in de zeventiende eeuw tot aan de strafkolonie in Veenhuizen.

· Een spectaculair boek, in kleur en met vele afbeeldingen en kaarten
· De meest recente wetenschappelijke inzichten heel begrijpelijk verteld
· Overzichtelijke tijdbalken, kaders en rubrieken
· Veel aandacht voor onderbelicht gebleven onderwerpen
· Voor de lezers van Gouden Jaren en Van Nul Tot Nu
· Naast dit boek bestaat Het verhaal van Nederland uit een tiendelige tv-serie, een podcast en een podwalk

Boordevol tips om historische plekken te bezoeken:
Alkmaar, Anloo, Brielle, Den Haag, Deventer, Dokkum, Hattem, Hoorn, Leiden, Muiden, Nijmegen, Texel, Veenhuizen, Vught, Zuid-Limburg en nog veel meer!

'Onze geschiedenis wordt in dit boek helder en kleurrijk verteld.' Boekhandel Broese, Utrecht

'Ik zit keihard te genieten van Het verhaal van Nederland.' Raven van Dorst

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
februari 2022
Afmetingen
24,4 x 17,6 x 2,5 cm
Aantal pagina's
272 pagina's
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur(s)
Florence Tonk
Uitgever
Nieuw Amsterdam

EAN

EAN
9789046828687

Overige kenmerken

Gewicht
812 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
176 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
244 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 34 reviews
4,9

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

30
4
0
0
0
  • Toppie
    • Compleet

    Leuk om te krijgen en te geven.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Onze geschiedenis
    • Mooi vormgegeven
    • Duidelijk geschreven

    Goed geschreven, mooie foto’s ter ondersteuning van het verhaal.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • goed om te weten
    • Mooi vormgegeven

    of het ,het hele verhaal van nederland is ,weet ik niet maar het geeft een goed beeld

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Verrassend
    • Toegankelijk
    • Mooi vormgegeven

    Voor mij een geheel nieuwe kijk op de geschiedenis van Nederland

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Historich boek Nederland
    • Mooi vormgegeven
    • Compleet

    Prachtig historisch boek over Nederland.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prachtig boek in aanvulling op TV serie
    • Mooi vormgegeven

    prachtig boek, in aanvulling op tv serie.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leuke aanvulling op mooie tv serie
    • Compleet

    Mooi boek, komt overeen met de tv serie

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leerzaam
    • Toegankelijk
    • Mooi vormgegeven
    • Compleet

    Heel leerzaam en een mooie aanvulling op de TV serie.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Nog beter dan de serie op tv
    • Compleet

    Prachtig boek net als de serie

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Voor iedereen die interesse heeft in de geschiedenis van Nederland
    • Mooi vormgegeven
    • Compleet

    Ontzettend interessant boek over de geschiedenis van Nederland

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
24 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Bestsellers van nu

De hele zomer de beste boeken voor je leesplank.

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen