Drankboeken

Wil je meer weten over welke wijn bij een bepaald gerecht past, hoe je je eigen cocktails maakt of hoe je die perfecte cappuccino bereidt, dan kom je met onderstaande boeken een heel eind. Om het jou makkelijk te maken hebben we vind je in deze categorie alle boeken over drankjes. Warm, koud, met en zonder alcohol, er is voor ieder wat wils.

10.111 resultaten

  • heerlijke recepten voor smoothies, ontbijtdranken, tonicums, oppeppende sappen, dranken voor kinderen, milkshakes en drankjes met een tic
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789059209077
    • Druk: 1
    • februari 2009
    • 288 pagina's

    Deze verzameling dranken van verschillende vruchten en smaken is een mix van nieuwe ideeën en beproefde… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • heerlijke recepten met allerlei sterkedranken, likeuren, mengdranken en versiering
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789059209060
    • Druk: 1
    • november 2008
    • 288 pagina's

    Dit uitgebreide cocktailboek vormt voor iedere gastheer of gastvrouw een inspiratiebron om dranken te… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789048852314
    • AVI M3
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 160 pagina's

    's Werelds beste vrouwelijke bartender laat zien hoe je thuis in een handomdraai de allerlekkerste cocktails… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789083097602
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 320 pagina's

    'Het ultieme boek over wijn proeven' - Onno Klein Geniet je ook zo van wijn? Met dit boek wordt het nog… Meer

    34 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 30,95
  • 8th edition
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781784724030
    • Druk: 19008
    • oktober 2019
    • 416 pagina's

    Winner of the Andre Simon Drink Book of the Year Shortlisted for the Louis Roederer Wine Book of the… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 49,99
    Hardcover
    € 99,99
    Hardcover
    € 84,57
    39 59
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Wijnkenner word je zo
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789461431363
    • AVI Plus
    • Druk: 2
    • oktober 2015
    • 216 pagina's

    Je staat bij de slijterij of supermarkt en je weet uit het immense aanbod wijnen niet welke je moet kiezen.… Meer

    23 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Het kleine boek met de lekkerste en bekendste cocktails
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789036640190
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 160 pagina's

    Of je nou een geweldig feest geeft of liever een rustige avond met vrienden doorbrengt, kom voor de dag… Meer

    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • 150 klassiekers & fancy drinks
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789039630129
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 320 pagina's

    Hét musthave cocktailboek dat je thuis wilt hebben. Maak in een handomdraai zelf de lekkerste cocktails… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • thuis zelf cider maken
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789048313280
    • Druk: 1
    • mei 2016
    • 152 pagina's

    Maak thuis lekkere cider met een paar ingrediënten, een minimale uitrusting en de handige tips van Stephen… Meer

    25 -
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
  • An In-Depth Exploration of Essential Concepts and Processes from Around the World
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781603582865
    • Druk: 1
    • juni 2013
    • 528 pagina's

    Katz presents the concepts and processes behind fermentation in ways that are simple enough to guide… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 23,99
    27 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 23,99

  • The Master Guide
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780525533894
    • september 2018
    • 320 pagina's

    JAMES BEARD AWARD Winnerthe expanded wine guide from the creators of Wine Folly, packed with new information… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    Paperback
    € 19,79
    Hardcover
    € 15,19
    E-book
    € 12,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 16,00

    Ebook € 12,99

  • masterclass : voor vinoloog en wijnliefhebber
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045214900
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 232 pagina's

    Wine Folly Masterclass is de uitgebreidere wijngids en zit bomvol nieuwe informatie voor wijnliefhebbers.… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • 150+ heerlijke hapjes met en zonder oven
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789462502246
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 216 pagina's

    Meer dan 150 hartige hapjes van Laura’s Bakery, met en zonder oven te bereiden Het Borrelhapjes Bakboek… Meer

    25 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 24,99
  • From beans to brewing - coffees explored, explained and enjoyed
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781784724290
    • Druk: Digital original
    • oktober 2018
    • 272 pagina's

    For everyone who wants to understand more about coffee and its wonderful nuances and possibilities, this… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 42,89
    E-book
    € 4,99
    Digitaal luisterboek
    € 24,55
    Hardcover
    € 85,85
    19 79
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

  • Recipes, Tales and World-Altering Meditations in a Glass
    • Engels
    • Paperback
    • 9780937381830
    • Druk: illustrated edition
    • mei 2004
    • 350 pagina's

    Veteran brewer and creative genius Randy Mosher delivers an entertaining look at beer history and culture… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    10 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 7,90

    Ebook € 10,99

  • 200 recepten voor ultieme gezondheid
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023016649
    • Druk: 1
    • december 2020
    • 448 pagina's

    ‘Blender of juicer paraat? Fern Green geeft je de lekkerste gezonde sappen met groenten en fruit. Je… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • De complete gids voor de perfecte mix
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401461627
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • 504 pagina's

    Gin is een blijver! Cocktailbars en restaurants die hun eigen gin creëren, een aparte ginkaart in de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 25,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,99

    Ebook € 12,99

  • Everything You Need to Know to Brew Great Beer Every Time
    • Engels
    • Paperback
    • 9781938469350
    • Druk: 4
    • juni 2017
    • 500 pagina's

    Fully revised and updated, this is the definitive guide to making quality beers at home. Whether you… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99

    Je bespaart 53%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • The King and Queen of Italian Wine
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780520273269
    • Druk: 1
    • oktober 2014
    • 368 pagina's

    Following on the success of her books on Brunello di Montalcino, renowned author and wine critic Kerin… Meer

    35 09
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Cocktails from Around the World
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781838661618
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 432 pagina's

    The ultimate guide to cocktails for every home and host - a luxurious, fully-illustrated, global celebration… Meer

    36 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • 80 smoothies & tips over voeding voor gezonde hersenen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021584379
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 240 pagina's

    Gezond eten voor een brein-boost: in Smoothies staan 80 recepten, met uitleg over wat de specifieke ingrediënten… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 20,00

    Ebook € 12,99

  • From Absinthe Cocktail to Whiskey Smash, a Salute in Stories and Drinks to "Professor" Jerry Thomas, Pioneer of the American Bar
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780399172618
    • Druk: Revised edition
    • april 2015
    • 363 pagina's

    One of the world's foremost authorities on cocktails and their history pays homage to Jerry Thomas, father… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • An electric and emotional read of dramatic secrets you won't be able to put down!
    • Engels
    • E-book
    • 9781472286482
    • juni 2022
    • Adobe ePub

    At the heart of a great love lies a devastating secret . . . Fans of Lucinda Riley, Santa Montefiore… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Basis voor de Sommelier
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789083012414
    • Druk: 2021
    • 260 pagina's

    Een prachtig compleet wijnboek over Wijn & Spijs, voor beginners en professionals. Ontworpen door akkedewit.nl.… Meer

    26 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.