Nederlandse Boeken met vrouwlijke detectives met Gratis verzending via Select

Boek, ebook of luisterboek?

329 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • Je dochter verdwijnt spoorloos. Ze blijkt niet de enige.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049202392
    • 02 juli 2024
    • 464 pagina's

    Het twaalfde deel in de populaire Helen Grace-serie van bestseller-auteur M.J. Arlidge Terwijl een vete…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Kim Stone verwoestte vele levens. Nu is zij aan de beurt.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049204327
    • 04 juli 2024
    • 408 pagina's

    De steengoede, verslavende thrillerserie voor de fans van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en Carla Kovach…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026364617
    • 18 juni 2024
    • 432 pagina's

    Dl 2 in de Connie Woolwine-serie van de bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de D.I. Callanach serie…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401622622
    • 02 juli 2024

    In Dubbelspel van Bregje Rebergen werkt Rixt aan het oprollen van een enorme drugsorganisatie, maar al…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 19 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026367922
    • 28 mei 2024
    • 392 pagina's

    Voordelige uitgave van deel 1 van de Connie Woolwine serie van internationale bestseller auteur Helen…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026366369
    • 02 april 2024
    • 448 pagina's

    Een intelligent psychologische thriller waarin oude en nieuwe politiezaken verstrengeld raken. Het eerste…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    23,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022576229
    • 12 januari 2016
    • 384 pagina's

    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461098993
    • 02 september 2024
    • 300 pagina's

    Hoe goed ken jij je partner? In het bos naast een camping wordt het lichaam van Lina gevonden. De omstandigheden…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026357503
    • 11 mei 2021
    • 416 pagina's

    In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 50 cent. De adviesprijs is 9 euro en 99 cent. Je bespaart 25%.
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 25%

    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Als de telefoon gaat, heb je nog één uur te leven
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594377
    • 11 november 2021
    • 528 pagina's

    ‘Een van de populairste thrillerauteurs.’ De Telegraaf Het huiveringwekkende negende deel van de Helen…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401622363
    • 18 juni 2024

    In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022599839
    • 05 september 2023
    • 528 pagina's

    ‘King is een angstvirtuoos, hij kan je werkelijk bang maken. Lees en kijk over je schouder.’ NRC Wanneer…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 23 juli in huis
  • Beneden het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461098696
    • 22 februari 2024
    • 350 pagina's

    Onder het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen. Door de gewelddadige dood van haar dochter Insa…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026354281
    • 18 juni 2021
    • 456 pagina's

    In Perfecte dood van Helen Fields, deel 3 van de D.I. Callanach-serie, vergiftigt een seriemoordenaar…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro. De adviesprijs is 21 euro en 99 cent. Je bespaart 32%.
    Adviesprijs 21,99

    Je bespaart 32%

    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026359231
    • 16 maart 2022
    • 480 pagina's

    In Perfecte prooi van Helen Fields, deel 2 van de D.I. Callanach-serie, gaat het team achter een moordenaar…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro. De adviesprijs is 21 euro en 99 cent. Je bespaart 32%.
    Adviesprijs 21,99

    Je bespaart 32%

    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021049175
    • 11 juni 2024
    • 384 pagina's

    Mia staat op het punt om een nieuw leven te beginnen, maar dan komt er een oude zaak aan het licht… Het…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    23,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Een seriemoordenaar slaat in een razend tempo toe. En hij is nog lang niet klaar.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049202873
    • 10 april 2024
    • 384 pagina's

    Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Als het gruwelijk toegetakelde lichaam…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401622370
    • 18 juni 2024

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026365003
    • 05 juli 2024
    • 376 pagina's

    Nieuwe thriller van de auteur van Lichaamstaal. 'Fantastisch! Het tweede deel van de Cassie Raven serie…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • soms zou je liever sterven...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022584118
    • 15 november 2018
    • 368 pagina's

    Deel 5 in de Helen Grace-serie 'Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart door dit stevig…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580813
    • 29 september 2017
    • 448 pagina's

    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis