1514 resultaten

  • De magische halsband
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043922692
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 176 pagina's

    YouTubers Thomas van Grinsven (Gewoon Thomas) en Rutger Vink (Furtjuh) en hun hond Paco beleven de spannendste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026148040
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 224 pagina's

    Bram gaat op basketbal. In de finale van een toernooi stijgt de spanning wanneer hij de bal krijgt. Wordt… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Een koffer vol avontuur en letterpret - inclusief doeboek en vakantieboek voor kinderen tussen 7 en 9 jaar
    • Nederlands
    • Boxset
    • 5410574918147
    • juni 2022

    Tijdens deze zomervakantie hoeft jouw avonturier niet stil te zitten. Er zit veel in dit Letterpretpakket,… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401482288
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 320 pagina's

    Andy en Terry hebben weer dertien verdiepingen toegevoegd aan hun waanzinnige boomhut. Er is nu een kringloopstation,… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Van de serie al 50.000 exemplaren verkocht
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000366095
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 264 pagina's

    Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar…… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,95

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789020691696
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 128 pagina's

    Een boek waar een luchtje aan zit. O nee, lieve help! Zet een raam open! Wat een putlucht! Wie was dit… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,74
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401469043
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 736 pagina's

    Andy en Terry wonen in de waanzinnigste boomhut ter wereld. Ze houden van boeken maken en van moppen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Kinderboekenweekeditie 2022
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026161223
    • Druk: 41
    • juli 2022
    • 64 pagina's

    Meneer Kreitjes en zijn zonen jagen op eenden. Als hun buurmeisje ze wil laten ophouden, wordt ze uitgelachen.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,99
    Hardcover
    € 14,99
    Hardcover
    € 13,20
    Hardcover
    € 19,95
    Hardcover
    € 9,95
    Digitaal luisterboek
    € 9,99

    Bekijk alle varianten

    5 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • van 26 verdiepingen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401415347
    • Druk: 1
    • februari 2014
    • 352 pagina's

    Deel 2 van de waaaaaaaaaaanzinnig succesvolle boomhutreeks;;;Je kan onze knotsgekke kleurplaten terugvinden… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,50
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000351091
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 176 pagina's

    'Roald Dahl in een nieuw jasje' Boekenkrant Ontdek het geheime ministerie… Nina is een avontuurlijk meisje… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401473118
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 328 pagina's

    Andy en Terry hebben weer dertien verdiepingen toegevoegd aan hun boomhut en die is nu nog waanzinniger!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,49

    Ebook € 8,99

  • Het geheim van het onderhuis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025878122
    • Druk: 2
    • september 2019
    • 176 pagina's
    • Adobe ePub

    Spannend en hilarisch avontuur over een jongen met superrijke ouders, maar niemand mag dat weten... Een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 10,00
    Hardcover
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De waanzinnige boomhut 3 - De waanzinnige boomhut van 39 verdiepingen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401421010
    • Druk: 1
    • september 2014
    • 354 pagina's

    Als je dacht dat de boomhut niet nóg hoger kon, dan heb je het goed mis! De boomhut is uitgebreid met… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,49

    Ebook € 8,99

  • Een jonge prins in het oude Egypte
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789000378135
    • maart 2021

    Darwishi Ur-Atum Msamaki Minkabh Ishaq Eboni is de jonge, onbezorgde zoon van Achnetoet en zijn vrouw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 15,99
    E-book
    € 7,99
    0 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Winnaar Nederlandse Kinderjury 2017 - 6-9 jaar
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401433761
    • Druk: 1
    • februari 2016
    • 384 pagina's

    Hilarisch samenspel van gekke tekst en nog gekkere tekeningen De waanzinnige boomhut van Andy en Terry… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,25
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463077507
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 224 pagina's

    Hoe noem je een oester met een verkoudheid? (een hoester) Welke spin kun je opeten? (een suikerspin)… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • DWDD Kinderboek van de maand - oktober 2015
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401427029
    • Druk: 25
    • mei 2015
    • 352 pagina's

    De waanzinnige boomhut van Andy en Terry is weer groter geworden! Er zijn 13 nieuwe verdiepingen, met… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,20
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025874469
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 352 pagina's

    Betoverende moderne klassieker over een meisje dat opgroeit bij een heks. ‘Er zit magie in sterrenlicht.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000344635
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 160 pagina's

    Superspannend, Roald Dahl-achtig verhaal voor 10+ De broers Josh en Aaron Peshik ontdekken al snel dat… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar van de Nederlandse Kinderjury 2018 6-9 jaar
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401441179
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 384 pagina's

    Winnaar Nederlandse Kinderjury 2018 Kom op bezoek bij Andy en Terry in hun waanzinnige nieuwe boomhut… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026139406
    • AVI M7
    • Druk: 74
    • oktober 2015
    • 208 pagina's

    Matilda kan heel goed leren, maar haar ouders behandelen haar als een lastpak. Ze bedenkt slimme straffen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,99
    Hardcover
    € 22,99
    Hardcover
    € 34,50
    Hardcover
    € 19,99
    Luisterboek overig
    € 9,95
    Paperback
    € 28,90

    Bekijk alle varianten

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,99
  • de vaderlandse geschiedenis in strip
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789047804505
    • Druk: 18
    • december 2016
    • 0 pagina's

    Wie dacht er nog dat geschiedenis een muffe opsomming van feiten en jaartallen was? Met dit boek laat… Meer

    27 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 21,50
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043922708
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 170 pagina's
    • Adobe ePub

    YouTubers Thomas van Grinsven (Gewoon Thomas) en Rutger Vink (Furtjuh) en hun hond Paco beleven de spannendste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Hardcover
    € 15,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.