Doe ik het goed? Seks en relaties voor beginners

Boek omdraaien
Uitgever: Houtekiet
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789089247681
  • Druk: 1
  • oktober 2019
  • 208 pagina's
Alle productspecificaties

Lotte Vanwezemael

Lotte Vanwezemael is klinisch psychologe en seksuologe, maar vooral bekend van Seksuolotte van Generation M bij MNM. Ze vindt het belangrijk om jongeren op een vlotte, no-nonsense manier te helpen met hun vragen op vlak van relaties en seksualiteit zodat ze die op een veilige en toffe manier kunnen exploreren en beleven.

Samenvatting

Met dit boek wil seksuologe Lotte Vanwezemael jongeren geruststellen aan de hand van juiste informatie en tips & tricks, voor de lezers van Goedele Liekens en Esther Perel.



Met Doe ik het goed? beantwoordt seksuologe Lotte Vanwezemael de vele vragen rond liefde, relaties en seksualiteit waar jongeren mee zitten. Via het internet en sociale media krijgen ze al eens misleidende beelden voorgeschoteld en er is in onze maatschappij nog niet veel openheid om hierover te spreken. Ze vragen zich daarom vaak af: ‘Ben ik wel normaal als…’ of ‘Is het wel oké dat…’. Jonge twintigers zijn dikwijls nog onzeker en gaan door verkeerde informatie soms dingen doen waarbij ze zich helemaal niet goed voelen.

Met dit boek wil Lotte Vanwezemael jongeren geruststellen aan de hand van juiste informatie, ervaringen van anderen en tips & tricks, op een manier die aansluit bij hun leefwereld, zodat ze naar hartenlust en op hun eigen manier op ontdekkingsreis kunnen gaan. Voor alles is er een eerste keer en vanuit dat oogpunt is het boek geschreven. Onderwerpen zoals de eerste keer kussen, de eerste keer verliefd zijn, de eerste keer porno kijken en de eerste keer klaarkomen komen aan bod.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
oktober 2019
Aantal pagina's
208 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur
Lotte Vanwezemael
Illustrator
Anne Neyens
Uitgever
Houtekiet

EAN

EAN
9789089247681

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
407 g
Verpakking breedte
147 mm
Verpakking hoogte
17 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.0
van de 5
Aantal reviews: 1
0
0
0
1
0
  • Heel interessant
    • €€€€€€€

    Het is een heel interessant boek maar kost wel veel zeker voor jongeren

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
Bindwijze: Paperback
19 99
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Kies zelf het bezorgmoment
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
  • Dag en nacht klantenservice
Andere verkopers (3)
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 12,70
Tweedehands