Karen Pirie 6 - Stilleven

Val McDermid

Karen Pirie

Taal: Nederlands

Afbeeldingen
Boekomslag met rood-witte letters 'Val McDermid STIL LEVEN', drijvende boot op strand, dramatische lucht.
Achterkant boek met portret van een vrouw, citaten en tekst over auteur Val McDermid en boek 'Stilleven'.
Auteur:

Val McDermid

NederlandsPaperback978902104323428 november 2023384 pagina's
Val McDermid

Val McDermid

Val McDermid is een internationale bestsellerauteur. Ze ontving diverse literaire prijzen, waaronder de Diamond Dagger Award voor haar gehele oeuvre. Ook in Nederland en Vlaanderen wordt het werk van Val McDermid enorm gewaardeerd. Haar bekendste thrillerserie, met Tony Hill en Carol Jordan, is voor tv verfilmd als The Wire in the Blood.
Alles van Val McDermid

Samenvatting

In dit zesde deel start Karen Pirie een onderzoek start naar de schaduwachtige wereld van vervalsing, waar dingen nooit zijn wat ze lijken.

In Stilleven van Val McDermid vindt een visser uit Schotland op een koude winterochtend een lichaam. Al snel wordt duidelijk dat de overledene een hoofdverdachte was in een decennia-oude zaak. Karen Pirie wordt gevraagd het onderzoek te herstarten, aangezien ze de laatste was die het dossier heeft ingezien.

Tegelijkertijd zit ze met een andere discutabele zaak. Er is een skelet gevonden in een verlaten camper, en alle tekenen wijzen naar een moordenaar die nog altijd op vrije voeten is.

In haar zoektocht naar de waarheid ontdekt Karen een complex netwerk vol leugens. Maar leugens en geheimen kunnen dodelijk zijn wanneer iemand vastberaden is ze voorgoed geheim te houden…

‘Briljant… sensationeel… onvergetelijk.’ The Guardian

‘McDermid staat garant voor pure dynamiet, voor spannende topkwaliteit en (drie)dubbel verraad.’ Vrij Nederland

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Uitvoering
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
28 november 2023
Aantal pagina's
384
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur

Val McDermid

Hoofduitgeverij

Luitingh-Sijthoff

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
UItgeverij Luitingh Sijthoff
Fabrikant Adres
Weesperstraat 105-A - 1018 VN - Amsterdam - NL
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
verkoop@lsuitgeverij.nl

Overige kenmerken

Editie
1
Kookboek
Nee
Product breedte
150 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
228 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
150 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
228 mm
Verpakkingsgewicht
478 g

EAN

EAN
9789021043234

Productveiligheid

Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU

De verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU zorgt voor het nakomen van verplichtingen op het gebied van productveiligheid.

Bekijk gegevens

Reviews

Nog geen reviews

Kies gewenste uitvoering

Kies je uitvoering
Of lees 14 dagen gratis met Kobo Plus
Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 19 euro en 99 cent. De adviesprijs is De adviesprijs is 23 euro en 99 cent.. Je bespaart 16%.

De adviesprijs is De adviesprijs is 23 euro en 99 cent..

Je bespaart 16%
Op voorraad
Voor 16:00 uur besteld, woensdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol

  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

  • Wettelijke garantie via BOEXX.nl

Bekijk retourvoorwaarden

Bekijk extra partnervoorwaarden

Bekijk ook eens

Dood water

Dood water

De adviesprijs is De adviesprijs is 22 euro en 99 cent..

De Mergellandmoorden 2 - Vergelding

De adviesprijs is De adviesprijs is 23 euro en 99 cent..

Sluipmoord

De Mergellandmoorden 1 - Terugkeer

De adviesprijs is De adviesprijs is 15 euro en 99 cent..

Anderen bekeken ook

Karen Pirie 2 - Een duister domein

Karen Pirie - De man die zijn sporen wiste

Karen Pirie - Geschonden graf

De adviesprijs is De adviesprijs is 20 euro en 99 cent..

Karen Pirie - Geschonden graf

Karen Pirie - De verre echo

Bekijk de hele lijst
Bloedstollende spanning met Kobo Plus

Over de serie Karen Pirie

De verre echo

De Verre Echo

Een Duister Domein

Meer uit de serie Karen Pirie

Vaak samen gekocht

Cormoran Strike 7 - Stromend graf

De adviesprijs is De adviesprijs is 29 euro en 99 cent..

Verkoop door bol

Kay Scarpetta 27 - Onnatuurlijke oorzaak

Eerherstel

Rönning & Stilton 8 - Het oog van de nacht

Verkoop door bol

Karen Pirie 2 - Een duister domein

Verkoop door bol
Bekijk de hele lijst