J.D. Barker

J.D. Barker

<p><strong>J.D. Barker</strong>(1971) begon zijn carrière als journalist en ghostwriter. In 2012 schreef hij zijn eerste roman <em>Forsaken</em>, die een grote hit werd in de Verenigde Staten, Canada en Groot-Brittannië. De nabestaanden van <em>Dracula</em>-auteur Bram Stoker waren dusdanig van het boek onder de indruk, dat ze Barker vroegen als coauteur voor het langverwachte <em>Dracula</em>-prequel. Barker woont in Amerika met zijn vrouw Dayna.</p>

Alle artikelen van J.D. Barker

86 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049202460
    • 15 december 2023
    • 398 pagina's

    ‘In De beller op lijn vier ontpopt Barker zich als een ware grootmeester van het genre.’ ***** shortlist…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • Deel 3 van de Sam Porter-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022596593
    • 13 september 2022
    • 512 pagina's

    Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke moorden – zich overgeeft aan de politie, legt…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Paperback
    22,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,20

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588666
    • 03 oktober 2019
    • 400 pagina's

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99
    Digitaal luisterboek
    14,99
    Paperback
    12,70

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316506
    • 06 juli 2021
    • 402 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘In De beller op lijn vier ontpopt Barker zich als een ware grootmeester van het genre.’*****shortlist…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592724
    • 11 mei 2021
    • 528 pagina's

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    8,99
    Paperback
    19,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 8,99

  • Jeugdzonde Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320459
    • 14 februari 2023
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Tijdens zijn eerste avond bij het politieteam van Detroit wordt Walter O’Brien naar een plaats delict…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Augustus Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319323
    • 27 juli 2022
    • 672 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Met Augustus bewijst Barker niet alleen schatplichtig te zijn aan Stephen King, maar steekt hij hem…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Digitaal luisterboek
    19,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022599297
    • 07 juli 2023
    • 672 pagina's

    ‘Met Augustus bewijst Barker niet alleen schatplichtig te zijn aan Stephen King, maar steekt hij hem…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99
  • Ierland, 1854. Terwijl Bram Stoker aan bed gekluisterd is, vindt in een nabijgelegen stadje een reeks vreemde sterfgevallen plaats.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022599303
    • 14 juni 2023
    • 496 pagina's

    De enige geautoriseerde Dracula-thriller: kom erachter waarom Bram Stoker Dracula heeft geschreven Waar…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,99

    Ebook 9,99

  • Oorverdovend Ebook
    Dit is het laatste wat je ooit gaat horen. Luister je?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318067
    • 22 februari 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Als twee topthrillerschrijvers de krachten bundelen, moet het wel spannend worden!’ De Telegraaf Een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593073
    • 10 maart 2021
    • 432 pagina's

    Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,99

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022598276
    • 05 april 2023
    • 400 pagina's

    ‘In De beller op lijn vier ontpopt Barker zich als een ware grootmeester van het genre.’ ***** shortlist…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • The bestselling prequel to the most famous horror story of them all
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784164423
    • 17 oktober 2019
    • 608 pagina's

    Desperate to leave a record of what he has witnessed, the young man scribbles out the events that brought…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    6,99
    Paperback
    13,50
    Digitaal luisterboek
    24,56
    Digitaal luisterboek
    14,22

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Meer verkopers vanaf 16,99

    Ebook 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9798989265473
    • 23 mei 2024
    • 560 pagina's

    50 SHADES meets David Fincher's THE GAME. Soon to be a major motion picture! Would you kill a total stranger…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 69 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 23-05-2024.
    Verkoop door bol
  • A Gripping, Page-Turner of a Crime Thriller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008250386
    • 27 december 2018
    • 544 pagina's

    ‘J.D. Barker is a one-of-a-kind writer and that’s a rare and special thing. Stephen King comes to mind…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    10,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 6 maart in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 10,99

    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789052865836
    • 20 maart 2023

    Tijdens zijn eerste avond bij het politieteam van Detroit wordt Walter O'Brien naar een plaats delict…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • A Twisted Thriller - Perfect Edge-of-Your-Seat Summer Reading
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008217013
    • 05 april 2018
    • 512 pagina's

    ‘The Fourth Monkey has one of the most ingenious openings that I’ve read in years. This thriller never…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    10,99
    Digitaal luisterboek
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Meestal 12,42

    Je bespaart 20%

    Uiterlijk 6 maart in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 10,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781087901350
    • 22 juli 2020
    • 624 pagina's

    In the riveting conclusion of the 4MK trilogy, Barker takes the thriller to an entirely new level. Don't…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    18,99
    Hardcover
    32,99
    Digitaal luisterboek
    24,55

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol
  • Ierland, 1854. Terwijl Bram Stoker aan bed gekluisterd is, vindt in een nabijgelegen stadje een reeks vreemde sterfgevallen plaats.
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789052866048
    • 02 augustus 2023

    De enige geautoriseerde Dracula-thriller: kom erachter waarom Bram Stoker Dracula heeft geschreven Waar…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 19 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781705034811
    • 30 maart 2021

    DIE HARD meets TALK RADIO in this heart-pounding, relentlessly fast-paced thriller from the New York…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Engels
    • Digitaal luisterboek
    • 9781980088189
    • 31 maart 2020
    • Speelduur: 23:35:13 minuten

    A haunting tale of suspense, rendered with the masterful skill only Barker could muster. After the loss…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 29 euro en 46 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Thriller
    • Duits
    • E-book
    • 9783641283377
    • 25 juli 2022
    • Adobe ePub

    Er will ein Spiel mit dir spielen. Und der Einsatz ist dein Leben. Genialer Nervenkitzel mit furiosem…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Italiaans
    • E-book
    • 9788842932468
    • 20 juni 2019
    • Adobe ePub

    «Sono convinto che i fatti qui descritti siano accaduti davvero, per quanto incredibili e incomprensibili…»…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Duits
    • Digitaal luisterboek
    • 9783837162318
    • 14 november 2022

    Er will ein Spiel mit dir spielen. Und der Einsatz ist dein Leben. Genialer Nervenkitzel mit furiosem…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    14,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 25 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vier artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.