J.D. Barker

J.D. Barker

<p><strong>J.D. Barker</strong>(1971) begon zijn carrière als journalist en ghostwriter. In 2012 schreef hij zijn eerste roman <em>Forsaken</em>, die een grote hit werd in de Verenigde Staten, Canada en Groot-Brittannië. De nabestaanden van <em>Dracula</em>-auteur Bram Stoker waren dusdanig van het boek onder de indruk, dat ze Barker vroegen als coauteur voor het langverwachte <em>Dracula</em>-prequel. Barker woont in Amerika met zijn vrouw Dayna.</p>

Alle artikelen van J.D. Barker

74 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022598115
    • 14 februari 2023
    • 432 pagina's

    Als beginnend politieman liet je haar ontsnappen. Nu kleeft het bloed van haar slachtoffers aan jouw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 14-02-2023.
  • Augustus Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319323
    • 27 juli 2022
    • 672 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe titel van bestsellerauteur J.D. Barker Als de achtjarige wees Jack bij het bezoeken van het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316643
    • 30 maart 2021
    • 496 pagina's
    • Adobe ePub

    Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    11 99
    Direct beschikbaar
  • Vergeef me Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314717
    • 16 april 2020
    • 533 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Een garantie voor nachtmerries’ Veronica Magazine Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316506
    • 06 juli 2021
    • 402 pagina's
    • Adobe ePub

    J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588666
    • 03 oktober 2019
    • 400 pagina's

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 28,15
    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Oorverdovend Ebook
    Dit is het laatste wat je ooit gaat horen. Luister je?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318067
    • 22 februari 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Als twee topthrillerschrijvers de krachten bundelen, moet het wel spannend worden!’ De Telegraaf Een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314038
    • 03 oktober 2019
    • 546 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 37,92
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022598276
    • 05 april 2023
    • 400 pagina's

    J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie… Meer

    12 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-04-2023.
  • Dit is het laatste wat je ooit gaat horen. Luister je?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594735
    • 22 februari 2022
    • 384 pagina's

    ‘Als twee topthrillerschrijvers de krachten bundelen, moet het wel spannend worden!’ De Telegraaf Een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789052865201
    • 15 september 2022

    De nieuwe titel van bestsellerauteur J.D. Barker Als de achtjarige wees Jack bij het bezoeken van het… Meer

    19 99
    Direct beschikbaar
  • A Twisted Thriller - Perfect Edge-of-Your-Seat Summer Reading
    • Engels
    • E-book
    • 9780008217020
    • 27 juni 2017

    ‘The Fourth Monkey has one of the most ingenious openings that I’ve read in years. This thriller never… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,89
    Digitaal luisterboek
    € 22,99
    Hardcover
    € 32,79
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Paperback
    • 9781087901350
    • 22 juli 2020
    • 624 pagina's

    In the riveting conclusion of the 4MK trilogy, Barker takes the thriller to an entirely new level. Don't… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 31,49
    Digitaal luisterboek
    € 24,55
    Paperback
    € 31,99
    25 79
    3 - 4 weken
    • Engels
    • E-book
    • 9780008250409
    • 10 juli 2018

    ‘J.D. Barker is a one-of-a-kind writer and that’s a rare and special thing. Stephen King comes to mind… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.