J.D. Barker

J.D. Barker

<p><strong>J.D. Barker</strong>(1971) begon zijn carrière als journalist en ghostwriter. In 2012 schreef hij zijn eerste roman <em>Forsaken</em>, die een grote hit werd in de Verenigde Staten, Canada en Groot-Brittannië. De nabestaanden van <em>Dracula</em>-auteur Bram Stoker waren dusdanig van het boek onder de indruk, dat ze Barker vroegen als coauteur voor het langverwachte <em>Dracula</em>-prequel. Barker woont in Amerika met zijn vrouw Dayna.</p>

Alle artikelen van J.D. Barker

55 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316506
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 402 pagina's
    • Adobe ePub

    J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592816
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 400 pagina's

    J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311846
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316643
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 496 pagina's
    • Adobe ePub

    Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588666
    • Druk: 2
    • oktober 2019
    • Verteller: Bart Oomen
    • 400 pagina's

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Vergeef me Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314717
    • Druk: 1
    • april 2020
    • 533 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Een garantie voor nachtmerries’ Veronica Magazine Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314038
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 546 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective… Meer

    8 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 25%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589632
    • Druk: 1
    • april 2020
    • 512 pagina's

    ‘Een garantie voor nachtmerries’ Veronica Magazine Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592724
    • Druk: 7
    • mei 2021
    • 528 pagina's

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,99

  • Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593073
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 432 pagina's

    Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,50

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052863993
    • augustus 2021

    J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780008250409
    • juli 2018
    • Adobe ePub

    ‘J.D. Barker is a one-of-a-kind writer and that’s a rare and special thing. Stephen King comes to mind… Meer

    3 59
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052861685
    • oktober 2019
    • Speelduur: 18:37:57

    'Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,99

  • The bestselling prequel to the most famous horror story of them all
    • Engels
    • Paperback
    • 9781784164423
    • oktober 2019
    • 608 pagina's

    'Scary as hell. Gothic as decay' Josh Malerman 'Reading Dracul is like watching a classic vampire film… Meer

    11 49
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • A Twisted Thriller - Perfect Edge-of-Your-Seat Summer Reading
    • Engels
    • E-book
    • 9780008217020
    • juni 2017
    • Adobe ePub

    ‘The Fourth Monkey has one of the most ingenious openings that I’ve read in years. This thriller never… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789022593707
    • maart 2021

    Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052862385
    • april 2020
    • Speelduur: 17:57:50

    'Een garantie voor nachtmerries.' Veronica Magazine Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052861197
    • mei 2019
    • Speelduur: 13:51:27

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585146
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 400 pagina's

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    14 95
    Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 7,99

  • Moord zit in de familie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585276
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • Verteller: Bart Oomen
    • 528 pagina's

    Deel 2 van de Sam Porter-serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective… Meer

    17 95
    Tweedehands vanaf 16,15

    Ebook 8,99

  • A Twisted Thriller - Perfect Edge-of-Your-Seat Summer Reading
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780008216993
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 480 pagina's

    The Fourth Monkey has one of the most ingenious openings that I've read in years. This thriller never… Meer

    32 79

    Ebook 11,99

    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781705034811
    • maart 2021
    • Verteller: Mia Barron

    DIE HARD meets TALK RADIO in this heart-pounding, relentlessly fast-paced thriller from the New York… Meer

    22 64
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788842932468
    • juni 2019
    • Adobe ePub

    «Sono convinto che i fatti qui descritti siano accaduti davvero, per quanto incredibili e incomprensibili…»… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Dracul Ebook
    The bestselling prequel to the most famous horror story of them all
    • Engels
    • E-book
    • 9781473556133
    • oktober 2018
    • Adobe ePub

    'Scary as hell. Gothic as decay' Josh Malerman 'Reading Dracul is like watching a classic vampire film… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.