Vanaf nu wordt alles beter #keuzestress #dertigersdrama #chill #millennials #firstworldproblems

Vanaf nu wordt alles beter
Vanaf nu wordt alles beter

Uitgever: Boekerij

Auteur: Maartje Willems
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022584002
  • Druk: 1
  • februari 2018
  • 256 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Sinds Oprah stopte met haar show, wist Maartje niet meer waar ze terecht kon voor goed advies; ze besloot zelf een boek te schrijven

Eerlijk, grappig en ontwapenend, voor de liefhebbers van Georgina Verbaan en Japke D. Bouma

Waarom verstop je eten voor jezelf? Waarom zit iedereen om de drie maanden in een vorm van persoonlijke crisis? Waarmee vul ik in godsnaam mijn Instagramaccount? Hoe ga ik om met sociale verplichtingen? En moet ik een auto kopen of blijf ik sukkelen met de NS?

We wonen in een eerstewereldland, we staan steevast bovenaan in de lijst van gelukkigste volken ter wereld, maar toch zijn er nog allerlei grote en kleine vraagstukken waar we regelmatig tegenaan lopen.

Maartje Willems beschrijft in haar boek Vanaf nu wordt alles beter de vele momenten in haar leven waarop ze even met de handen in het haar zit. De vraagstukken die ze in haar boek beschrijft leiden tot tal van hilarische ontdekkingen, praktische oplossingen en weggeredeneerde problemen (die je eigenlijk met goed fatsoen geen problemen zou kunnen noemen, hooguit hinderlijke hobbels op een op zich goed aangelegd wegdek).

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
februari 2018
Afmetingen
Afmeting: 21 x 13,5 x 2,3 cm
Aantal pagina's
256 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur(s)
Maartje Willems
Uitgever
Boekerij

EAN

EAN
9789022584002

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
358 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
210 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 3 reviews
4,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
1
0
0
0
  • Hilarisch en herkenbaar
    • Inspirerend
    • Grappig
    • leuke illustraties van lona aalders

    Ik heb het boek in een ruk uitgelezen en keihard gelachen, vooral om het stuk hoe je moet omgaan met holbewoners (mansplaining), de 10 Crack Commandments (nooit geweten dat de Notorious B.I.G. een handleiding voor ondernemers heeft geschreven) en het dragen van hoge hakken. Dus, als je even niet lekker in je vel zit en zin hebt om te lachen, lees dan dit boek! Absoluut een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Heerlijk herkenbaar en vol humor
    • Rijk geillustreerd
    • Inspirerend
    • humor

    Al een hele tijd was ik op zoek naar een leuk boek dat lekker weg leest. Dat dit boek ook nog vol herkenbare situaties zit en met een flinke dosis humor is geschreven, maakt het echt een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • Hilarisch en herkenbaar
    • Rijk geillustreerd
    • Praktisch
    • Inspirerend

    Heerlijk relativerend en leuk boek wat nog inzicht geeft ook. Met herkenbare situaties en personages. En heel leuke illustraties.
    Leuk om cadeau te geven.

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
18 75
Uiterlijk 24 mei in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Het blije boek
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Het blije boek

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen