3.871 resultaten

  • From the Richard and Judy bestselling author of Half a World Away comes a warm, life-affirming story – the perfect read for these times
    • Engels
    • E-book
    • 9781473687400
    • juli 2020
    • Adobe ePub

    Shortlisted for the British Book Awards Book of the Year: Pageturners. T****he 2021 recipient of the… Meer

    0 99
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 88%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Shortlisted for the Women's Prize 2021
    • Engels
    • E-book
    • 9780349701448
    • juni 2020
    • -512459

    THE SUNDAY TIMES TOP BESTSELLER #1 NEW YORK TIMES BESTSELLER SHORTLISTED FOR THE WOMEN'S PRIZE LONGLISTED… Meer

    2 99
    Adviesprijs 10,99

    Je bespaart 73%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Theodor Fontane ; vertaald en van nawoord voorzien door Martin Michael Driessen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789028426924
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 176 pagina's

    In een klein dorp aan de Oder drijven Abel Hradscheck en zijn vrouw Ursel rond 1850 een bloeiende herberg… Meer

    7 90
    Adviesprijs 18,99

    Je bespaart 58%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 10,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028426986
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 496 pagina's

    Op een dag in mei 2015 reist de 69-jarige Ivo Brandani ziek van Caïro terug naar Rome. In Egypte heeft… Meer

    9 90
    Adviesprijs 29,99

    Je bespaart 67%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,80

    Ebook 20,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9782291056300
    • oktober 2018
    • Adobe ePub

    Het portret van Dorian Gray (Engelstalige titel The Picture of Dorian Gray) is de enige gepubliceerde… Meer

    0 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028441002
    • Druk: 1
    • februari 2015
    • 1503 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Thomas Mann (1875-1955) is een van de grootste romanschrijvers ooit. Zijn romans zijn onsterfelijk en… Meer

    12 99
    Adviesprijs 35,99

    Je bespaart 64%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Dominicana Ebook
    SHORTLISTED FOR THE WOMEN'S PRIZE FOR FICTION 2020
    • Engels
    • E-book
    • 9781529304893
    • september 2019
    • -28218

    SHORTLISTED FOR THE WOMEN'S PRIZE FOR FICTION 2020 'A story for now, an important story . . . told with… Meer

    0 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 92%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Toeristische & culturele gids
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401440370
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 384 pagina's

    Zin om eropuit te trekken naar een onbekende en misschien vreemde wereld, om een lang vervlogen tijd… Meer

    12 50
    Adviesprijs 29,99

    Je bespaart 58%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789060058176
    • Druk: 1
    • oktober 2010
    • 173 pagina's

    Wat gebeurt er met je als je te horen krijgt dat je oma wordt? Gerda Havertong was door het dolle heen… Meer

    5 -
    Adviesprijs 14,90

    Je bespaart 66%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9789876481267
    • december 2009
    • Adobe ePub

    Esta es una historia de los recuerdos del autor de sus años en la finca Abra Grande, Orán, provincia… Meer

    0 19
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9780297608257
    • augustus 2020
    • -607848

    REMEMBER ME WHEN THE COMET COMES... On the day the comet came, a girl named Heloise was born. She would… Meer

    3 99
    Adviesprijs 8,99

    Je bespaart 56%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A gripping novel of heartbreaking secrets in a home for unwed mothers
    • Engels
    • E-book
    • 9781472264671
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    Every paper bracelet held a mother's heartbreaking secret... The top ten bestseller, inspired by heartrending… Meer

    0 99
    Adviesprijs 6,99

    Je bespaart 86%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781847493927
    • januari 2021
    • Adobe ePub

    Russia’s literary world is shaken to its foundations when a mysterious gentleman a professor of black… Meer

    3 55
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 70%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Shortlisted for the Costa First Novel Award
    • Engels
    • E-book
    • 9781529304237
    • februari 2020
    • Adobe ePub

    SHORTLISTED FOR THE COSTA FIRST NOVEL AWARD SHORTLISTED FOR THE IRISH BOOK AWARDS NEWCOMER OF THE YEAR… Meer

    0 99
    Adviesprijs 10,99

    Je bespaart 91%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057597138
    • Druk: 1
    • januari 2015
    • 382 pagina's

    Liam, de twintigjarige zoon van de wereldberoemde fotograaf McDonald Hope (roepnaam Mac), sluit zich… Meer

    7 90
    Adviesprijs 19,95

    Je bespaart 60%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9789351361381
    • september 2013
    • Adobe ePub

    There are many ways to make a quick buck, and there are things on YouTube you shouldn't try at home.… Meer

    0 24
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789035126473
    • Druk: 1
    • april 2004
    • 116 pagina's

    Tot de papieren nalatenschap van Anne Frank behoort ook haar Mooie-zinnenboek, waarin zij losse zinnen… Meer

    3 90
    Adviesprijs 10,00

    Je bespaart 61%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023416241
    • Druk: 1
    • maart 2005
    • 224 pagina's

    1969 - Een dag na de eerste maanlanding trekken drie jonge vrouwen naar Parijs. Na 24 uur extase keren… Meer

    7 90
    Adviesprijs 19,90

    Je bespaart 60%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023467694
    • Druk: 6
    • april 2012
    • 416 pagina's

    In Tijger, tijger onderzoekt Margaux Fragoso de donkerste momenten van haar leven. Een aangrijpend document,… Meer

    5 -
    Adviesprijs 12,50

    Je bespaart 60%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com
  • A feelgood romance set in Cornwall
    • Engels
    • E-book
    • 9781786698865
    • december 2019
    • Adobe ePub

    Escape to the Cornish coast with this irresistible summer read, perfect for fans of Jill Mansell and… Meer

    1 99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 80%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789038801452
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 272 pagina's

    Nora van Middelaar weet dat ze een profeet is maar ze weet ook dat ze dat beter voor zich kan houden.… Meer

    7 90
    Adviesprijs 21,99

    Je bespaart 64%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9782291032625
    • mei 2018
    • Adobe ePub

    De hut van Oom Tom van Harriet Beecher Stowe is een van de bekendste boeken uit de canon van de Amerikaanse… Meer

    0 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • het begin van een schrijverschap
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023464518
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 240 pagina's

    Op 21-jarige leeftijd vertrekt Gerrit Komrij ‘voorgoed’ naar Kreta, om radicaal te breken met zijn vastgelopen… Meer

    7 90
    Adviesprijs 22,99

    Je bespaart 66%

    Uiterlijk 24 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • The new novel from the bestselling author of Chocolat
    • Engels
    • E-book
    • 9781409170785
    • april 2019
    • Adobe ePub

    DISAPPEAR INTO THE WORLD OF THE SUNDAY TIMES BESTSELLING CHOCOLAT . . . 'So wise, so atmospheric, so… Meer

    0 99
    Adviesprijs 8,99

    Je bespaart 89%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.