David Beckham Beyond - Eau de toilette voor de moderne man - 90ml

David Beckham

David Beckham Beyond

David Beckham
90 mlVoor MannenGeur: Oriëntaals

Productbeschrijving

Beyond van David Beckham is een warme en kruidige geur voor de moderne man. David Beckham, de man die synoniem staat voor mode, stijl, sport en succes. Deze elementen vind je terug in het Beyond parfum. De geur opent kruidig met bergamot, nootmuskaat en fusing elemi. Het hart vloeit aromatisch over in noten van viooltjes en fougere. Deze mannelijke geur wordt afgesloten met intense patchouli, vetyver en leer.

Geurnoten

  • Topnoten: bergamot, nootmuskaat en elemi hars
  • Hartnoten: viooltjes en fougere
  • Basisnoten: patchouli, vetiver en leer

Productspecificaties

Productinformatie

Geursoort
Oriëntaals

Parfumadvies

Geslacht
Mannen

Productinformatie

Verpakkingsgewicht
0.33 kg
EAN
3614220770819

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
David Beckham
Fabrikant Adres
rue du Quatre Septembre 14, 75002 Paris
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
https://cotyconsumeraffairs.com

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Gevarenaanduiding (H-zinnen)
H225:Licht ontvlambare vloeistof en damp
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, BENZOPHENONE-3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRAL, COUMARIN, BHT, GERANIOL, PROPYLENE GLYCOL, ACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS, EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730).
Inhoud
90 ml
Inhoud per dispenser
90 ml
Land van oorsprong
Frankrijk
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Percentage Octocrylene
0 %
Verpakking breedte
61 mm
Verpakking hoogte
58 mm
Verpakking lengte
120 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden
Voorzorgsmaatregelen
Alleen voor uitwendig gebruik. Niet bij open vuur gebruiken - bevat alcohol.
Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik. Niet bij open vuur gebruiken - bevat alcohol.

EAN

EAN
3614220770819

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Type product

Eau de toilette

Inhoud

90 ml

Geursoort

Oriëntaals

Reviews

Gemiddeld 4,4 van de 5 sterren uit 8 reviews
Eau de toilet
12 februari 202540-49 jaarWondelgem Heeft dit artikel gekochtJack2905
  • Lekkere geur
  • Goede prijs/ kwaliteit

    Lekkere geur

    is een kado
    10 december 202360-69 jaarBRIELLEHeeft dit artikel gekochtSear

    snel

    Frisse geur
    30 juli 202360-69 jaarHechtel.Heeft dit artikel gekochtMarcel23451

    Zeer tevreden, frisse geur

    Heerlijk luchtje, gebruik het al jaren. Goede prijskwaliteit .
    8 februari 202360-69 jaarDen HaagHeeft dit artikel gekochtJVH55

    top kwaliteit

    Prima
    3 november 2022Heeft dit artikel gekochtGeanonimiseerd
    • Voldoet aan de verwachting
    • Ruikt goed
    • Vervliegt snel

    Ruikt lekker en fris. Vervliegt vrij snel

    Super lekker geurtje
    12 maart 201920-29 jaartienenHeeft dit artikel gekochtLisaFoM
    • Voordelige koop

      Lekker geurtje voor een degelijke prijs


      Kies gewenste uitvoering

      Kies je inhoud
      Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 24 euro en 95 cent. De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

      De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

      Op voorraad
      Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
      • Bestellen en betalen via bol

      • Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

      • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

      • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

      Bekijk retourvoorwaarden

      Bekijk extra partnervoorwaarden

      Bekijk ook eens

      David Beckham Beyond - 60ml - Eau de toilette

      De adviesprijs is De adviesprijs is 38 euro en 37 cent..

      David Beckham Bold Instinct Eau de Parfum 75 ML

      David Beckham Respect Eau de Toilette 90ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

      David Beckham Instinct 75 ml – Eau de Parfum – Herenparfum

      David Beckham Respect - 40ml - Eau de toilette

      De adviesprijs is De adviesprijs is 24 euro en 99 cent..

      David Beckham Classic Eau de Toilette Spray 50 ML

      De adviesprijs is De adviesprijs is 28 euro en 99 cent..

      Anderen bekeken ook

      David Beckham Beyond - 60ml - Eau de toilette

      De adviesprijs is De adviesprijs is 38 euro en 37 cent..

      David Beckham Bold Instinct Eau de Parfum 75 ML

      David Beckham Intimiately 75 ml - Eau de Toilette - Herenparfum

      De adviesprijs is De adviesprijs is 22 euro en 99 cent..

      David Beckham Respect Eau de Toilette 90ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

      David Beckham Respect - 40ml - Eau de toilette

      De adviesprijs is De adviesprijs is 24 euro en 99 cent..

      David Beckham Exquisite Leather Eau de Parfum 100 ml

      Guess Dare Eau de Toilette - Herenparfum - 100 ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 45 euro..

      Bekijk de hele lijst

      Over de serie David Beckham Beyond

      David Beckham Beyond - 60ml - Eau de toilette

      De adviesprijs is De adviesprijs is 38 euro en 37 cent..

      David Beckham Beyond - Eau de toilette voor de moderne man - 90ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

      Meer uit de serie David Beckham Beyond
      Tweedekans, vertrouwd via bol.

      Vaak samen gekocht

      David Beckham Respect Eau de Toilette 90ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

      Verkoop door bol

      Guess Dare Eau de Toilette - Herenparfum - 100 ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 45 euro..

      Verkoop door bol

      David Beckham Instinct 75 ml – Eau de Parfum – Herenparfum

      Verkoop door bol

      David Beckham Instinct - 75ml - Eau de toilette

      Guess Seductive Homme EDT Spray 100ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 54 euro en 46 cent..

      Verkoop door bol

      Joop! Homme Eau de Toilette voor heren - Sensuele geur met kruidige noten - 200 ml

      De adviesprijs is De adviesprijs is 87 euro..

      Verkoop door bol
      Bekijk de hele lijst