Auteur: Sarah Goodwin
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789026358807
  • Druk: 1
  • maart 2022
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende en beklemmende, psychologische thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles. Voor de lezers van Lucy Foley en Ruth Ware

Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord.

Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger…

Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.

Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads:

'Onwerkelijk goed!'

'Soms werd het zó claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!'

'Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In één woord: waanzinnig!'

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
maart 2022
Afmetingen
Afmeting: 21,5 x 13,5 x 2,8 cm
Aantal pagina's
336 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Sarah Goodwin
Uitgever
Ambo|Anthos

Vertaling

Vertaald door
Els van Son

EAN

EAN
9789026358807

Overige kenmerken

Gewicht
0.43 kg
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
28 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Nieuw verschenen
Periode
ca. 2000-heden

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 2 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
0
0
0
0
  • Zo spannend !!

    Geschreven bij Gestrand

    Wat een goed boek, heb het nog niet uit, maar zo spannend.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Super!
    • Spannend

    Heb het in een ruk uitgelezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
21 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen