Het perfecte gezin Vader. Moeder. Dochter. Allemaal hebben ze een groot geheim...

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789402713619
  • 14 november 2023
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Esther Verhoef en Marion Pauw.

Caro is getrouwd met de dertig jaar oudere Oscar, een rijke vastgoedmagnaat. Samen met hun zeventienjarige dochter Violet verhuizen ze naar een ruime villa aan de rand van de bossen, waar ze al snel kennismaken met hun nieuwe buren. Wanneer er korte tijd later echter een baksteen door het keukenraam vliegt, vraagt het echtpaar zich af: zijn we wel gewenst in de nieuwe buurt?

Het blijkt het begin van een reeks gebeurtenissen die de relatie tussen Caro en Oscar op scherp zet. Als Violet verdwijnt, verandert hun leven pas echt in een nachtmerrie. Om hun dochter te vinden zijn Caro en Oscar volledig op elkaar aangewezen. Maar zo makkelijk gaat dat niet als je ieder ook nog je eigen geheimen met je meedraagt…

Over het werk van Marieke Damen:

‘Marieke Damen laat met Onbreekbaar zien dat ze thuishoort in de top van de Nederlandstalige thrillerauteurs.’ Hebban

‘Heerlijk spannende thriller, strak plot, met plezier gelezen!’ Nathalie Pagie

‘Damen heeft de lat hoog gelegd, maar ze komt daar goed uit en verrast tot het eind.’ VN Detective en Thrillergids

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
14 november 2023
Aantal pagina's
352
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Marieke Damen
Hoofduitgeverij
HarperCollins

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
140 mm
Product hoogte
31 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
31 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
443 g

EAN

EAN
9789402713619

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar
Nog geen reviews

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
Uiterlijk 4 juni in huis
Verkoop door bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht