Auteur: Patricia Briggs
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789026138133
  • Druk: 1
  • september 2015
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Patricia Briggs

Patricia Briggs is New YorkTimes-bestsellerauteur van meerdereseries, waaronder de URBAN-serie overMercy Thompson. Zij woont inMontana met haar man en kinderenen zes paarden. Op bol.com vind je alle boeken van Patricia Briggs, waaronder het nieuwste boek van Patricia Briggs.

Samenvatting

'New York Times'-bestsellerauteur Patricia Briggs schreef met In het bloed' het tweede deel in de Mercy Thompson-serie, die onder het nieuwe label URBAN verschijnt. Voor de liefhebbers van 'Buffy The Vampire Slayer', 'Charmed', 'True Blood', 'Once Upon A Time' en de boeken en serie 'Twilight'.

Garagehoudster Mercy Thompson is behalve vriendelijk, scherpzinnig en nieuwsgierig ook onafhankelijk, loyaal en koppig - eigenschappen die haar al vaker in de problemen hebben gebracht. Voor haar vrienden (of dat nu weerwolven, vampieren of 'gewone' mensen zijn) gaat ze door het vuur, dus als haar vriend Stefan haar hulp inroept komt het niet in haar op om te weigeren. Zelfs niet als dat betekent dat ze oog in oog komt te staan met iets wat alleen in nachtmerries zou mogen bestaan, want ze blijkt Stefan niet zo goed te kennen als ze dacht...

'Een fantastisch boek met veel plotwendingen. Ik voelde mee met haar sterke personages en keek meteen uit naar het volgende deel.' Kim Harrison, auteur van de 'Heksen'-serie

'Ik ben dol op deze serie!' Charlaine Harris, auteur van de 'True Blood'-serie

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2015
Afmetingen
21,5 x 14 x 3,4 cm
Aantal pagina's
368 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Patricia Briggs

Vertaling

EAN

EAN
9789026138133

Overige kenmerken

Gewicht
549 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
34 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Type boek
Paperback

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 7 reviews
4,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

5
2
0
0
0
  • In het bloed

    Patricia Briggs hanteert een vrij eenvoudige schrijfstijl zonder uitvoerige uitwijdingen of omschrijvingen en dit drijft het sowieso hoge leestempo van haar boeken nog meer op. Haar vlotte schrijfstijl, geloofwaardige personages en de hoge dosering van actie zorgen er voor dat je binnen de kortste keren door de boek bent heen gelezen.

    Of er dan geen nadelen aan verbonden zijn? Tja, ik ben geen fan van driehoeksverhoudingen, laat staan dat die driehoek ook nog eens wordt uitgebreid tot een vierkant. Het mag dan wel een knap staaltje relationele meetkunde zijn, maar ik ben er niet zo gek van.

    En toch … waar het eerste boek me nog een afwachtende houding liet aannemen ten opzichte van deze reeks, wist ‘In het bloed’ me wel volledig te overtuigen én nog nieuwsgieriger te maken naar de volgende boeken uit deze serie.

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • niet weg te leggen!
    • Fantasierijk
    • Goed plot
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Dit boek is het tweede deel van de Mercy Thompson serie.
    Mercy is een keisterke vrouw, ze kan veranderen in een coyote. Ze leeft tussen de mensen, vampiers, fae en weerwolven. Haar buurman Adam is de Alfa van de wolven in Kennewick. Ze is niet op haar mondje gevallen en komt zo ook vaak in de problemen. Stefan, haar vampiervriend (met een duidelijke affectie voor Scooby Doo), roept haar hulp in. Hij heeft nog iets te goed van haar.
    Ze moet vechten voor haar vrienden en haar eigen leven. Er sluipt namelijk iets verschrikkelijks rond. Het is een wezen dat mensen en alle bovennatuurlijke wezens beïnvloed. Op een zeer slechte manier. Iedereen vliegt elkaar in de haren, en er worden moorden gepleegd.
    Niemand is er nog veilig. De vampiers geven niet zoveel om mensenlevens, maar Mercy wel.
    Dit kwaad moet worden gestopt, voordat er geen levende (of ondoden) meer over zijn!
    In deze wereld weten de mensen dat de fae en weerwolven bestaan. Van vampiers en ander gespuis weten ze niets af. Dat willen ze zo houden. Maar gaat dat wel lukken? De politie gaat het niet lang meer geloven met al dat geweld!

    Het was echt moeilijk weg te leggen dit boek. Het is echt spannend, bloederig en er zit zelfs humor in.
    Dit zijn geen lieve vampiers, deze leven echt van mensenbloed, geven niets om mensen en houden ze als hun huisdieren (om van te voeden) in de buurt. De meeste vampiers zien ze alleen als eten.
    De vampiers en fae zien Mercy gewoon als mens. Dus dat zorgt voor wantrouwen.
    Mercy heeft het moeilijk met al die mannen om haar heen. Ze weet niet goed hoe ze zich moet voelen. Je voelt met haar mee. Je ziet alles door haar ogen. De schrijfstijl vind ik dan ook heerlijk!
    Je zit op het puntje van je stoel en het komt je nachtrust niet ten goede! Ik kon niet meer stoppen!

    In het eerste boek leerde je Mercy en haar medepersonages goed kennen. In het tweede boek zit daarom dus ook meer vaart en ik vond het beter! Ik kijk al weer uit naar het volgende boek! Ik ben fan van Mercy en haar vrienden.

    Het boek krijgt van mij 4,5 sterren!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • goeie Fantasy reeks
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Goed plot
    • je moet het eerste boek gelezen hebben

    Heel anders dan elk andere Fantasy reeks. Onvoorspelbaar en soms erg donker, altijd intrigerend. Hoofdpersoon ondoorgrondelijk, waardoor je blijft lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • spannend verhaal
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Mercy Thompson-serie 2 - In het bloed

    erg leuk meeslepend verhaal

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • De moeite waard
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Mercy Thompson-serie 2 - In het bloed

    Dit tweede deel mist een klein beetje de spanning die het eerste deel wel had, maar desalniettemin een plezier om te lezen. Alsof je weer een beetje verder ingewijd wordt in de wereld van Mercy Thompson, die erg lijkt op de onze, behalve dat weerwolven en vampiers daar echt bestaan.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • lekker lezen
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Mercy Thompson-serie 2 - In het bloed

    Het leest gewoon lekker makkelijk weg. Je pakt het boek, leest zonder het door te hebben door en dan wil je direct het volgende deel lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spannend en humoristisch boek
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Mercy Thompson-serie 2 - In het bloed

    Net zoals de vorige twee afleveringen is deze ook weer ijzersterk en humoristisch. Echt fijn om te lezen en kon de ereader nauwelijks wegleggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
6 90
Uiterlijk 17 augustus in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen