Onbreekbaar Twee vrouwen, een ontvoerder. Wie heeft dit op zijn geweten?

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789402709568
  • 17 mei 2022
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw.

Alexandra is een succesvolle zakenvrouw, maar in haar relatie met Maarten niet meer gelukkig. Ze besluiten een pauze te nemen om uit te zoeken wat ze nog voor elkaar voelen. Alexandra vertrekt met hun zoontje Max naar hun vakantiehuis aan de rand van de Veluwe. Al snel na aankomst wordt ze ontvoerd; Max blijft alleen in het huis achter…

Demi is een tiener vol toekomstdromen. Totdat ze zwanger raakt. Na een consult bij de abortuskliniek wordt ze klemgereden en in een busje gesleurd…

Alexandra en Demi kennen elkaar niet, maar worden samen gevangengehouden in een kamer die ze de ‘papegaaienkooi’ gaan noemen. Wie houdt hen daar? Waarom? En kunnen ze nog ontsnappen?

‘Heerlijk spannende thriller, strak plot, met plezier gelezen!’ Nathalie Pagie, auteur van Helsinki en Camping Oosthoek

Over Marieke Damens debuut Stilleven:

‘Niet eerder heeft een boek mij zo geraakt. Tot de laatste letter een aanrader!’ ThrillZone

‘Stilleven is een boek dat onder de huid gaat zitten en beklijft.’ Juryrapport Hebban Thrillerprijs

‘Damen heeft de lat hoog gelegd, maar ze komt daar goed uit en verrast tot het eind.’ VN Detective en Thrillergids

‘Het enige wat overblijft, is verbijstering. Wat een topdebuut!’ VrouwenThrillers

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
17 mei 2022
Aantal pagina's
368
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Marieke Damen
Hoofduitgeverij
HarperCollins

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
141 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
474 g

EAN

EAN
9789402709568

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
4
0
0
0
0
  • Nog beter dan het debuut, Stilleven. Dat belooft wat!

    Na het eerste boek van Marieke te hebben gelezen was ik vol verwachting. Een tweede boek is vaak wat minder dan het debuut, nou niets is minder waar. Een relaxte maar intrigerende schrijfstijl. Marieke zorgt ervoor dat je in de huid van de personages kruipt. Een onverwacht plot maakt dit boek een echte top thriller. Marieke kan zich met gemak plaatsen in het rijtje naast Loes den Hollander en Saskia Noort. Damen is coming!

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Goed boek

    Positieve punten

    • Spannend

    Superspannend boek

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Wauw!!

    Soms heb je van die boeken die je niet meer weg kan leggen. Dit is zo'n boek. Wàt een verhaal. Spannend, afwisselend en niet te voorspellen. Ik had het binnen 2 dagen uit...

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Deze lees je achter elkaar uit

    Door de korte hoofdstukken, korte zinnen en een meeslepend verhaal vlieg je echt door dit verhaal heen. Sommige twists kon ik onderweg raden maar andere kwamen aan als een schok! Ook fascinerende hoofdpersonen die heftige dingen meemaken en ieder op hun eigen manier een hele ontwikkeling doormaakten in het boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 20 euro en 99 cent.
Uiterlijk 4 juni in huis
Verkoop door bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht