Onbreekbaar Twee vrouwen, een ontvoerder. Wie heeft dit op zijn geweten?

Uitgever: HarperCollins

Auteur: Marieke Damen
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789402709568
  • Druk: 1
  • mei 2022
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw.

Alexandra is een succesvolle zakenvrouw, maar in haar relatie met Maarten niet meer gelukkig. Ze besluiten een pauze te nemen om uit te zoeken wat ze nog voor elkaar voelen. Alexandra vertrekt met hun zoontje Max naar hun vakantiehuis aan de rand van de Veluwe. Al snel na aankomst wordt ze ontvoerd; Max blijft alleen in het huis achter…

Demi is een tiener vol toekomstdromen. Totdat ze zwanger raakt. Na een consult bij de abortuskliniek wordt ze klemgereden en in een busje gesleurd…

Alexandra en Demi kennen elkaar niet, maar worden samen gevangengehouden in een kamer die ze de ‘papegaaienkooi’ gaan noemen. Wie houdt hen daar? Waarom? En kunnen ze nog ontsnappen?

‘Heerlijk spannende thriller, strak plot, met plezier gelezen!’ Nathalie Pagie, auteur van Helsinki en Camping Oosthoek

Over Marieke Damens debuut Stilleven:

‘Niet eerder heeft een boek mij zo geraakt. Tot de laatste letter een aanrader!’ ThrillZone

‘Stilleven is een boek dat onder de huid gaat zitten en beklijft.’ Juryrapport Hebban Thrillerprijs

‘Damen heeft de lat hoog gelegd, maar ze komt daar goed uit en verrast tot het eind.’ VN Detective en Thrillergids

‘Het enige wat overblijft, is verbijstering. Wat een topdebuut!’ VrouwenThrillers

Productspecificaties

Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

19 99
Uiterlijk 1 juli in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen