Sleet 1 - Sleet Kitten Ebook Tooltip Een steamy ijshockeyromance

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • E-book
  • 9789464404579
  • 04 januari 2024
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties

Samenvatting

Het BookTok boek met de beruchte Kiss Cam scene. Deze steamy ijshockeyromance is ideaal voor de fans van Natasha Madison, Elle Kennedy en Sarina Bowen.

Er zijn een aantal momenten in een mensenleven waar niets of niemand je op kan voorbereiden. Bijvoorbeeld wanneer een super sexy man je betrapt terwijl je in zijn kelder aan het rondsnuffelen bent. Of het moment waarop je een mysterieus pakketje ontvangt met tickets voor een ijshockeywedstrijd, want wat blijkt? Die mysterieuze man is een topsporter. Of dat moment waarop je je realiseert dat hij mega beroemd is en dat er de helft van het stadion een shirt draagt met zijn achternaam erop.

Ik dacht dat ik een redelijk functionerende volwassene was… Aardig voorbereid op het leven. Maar één date met Jackson Wilder, een filmpje dat viraal gaat en een ‘ik wist niet dat het je moeder was’-incident, en ineens weet ik dat niet meer zo zeker.

Maar Jackson is leuk. En geweldig. En ik geloof dat ik keihard voor hem aan het vallen ben. Alleen weet ik niet of hij ook iets voor mij voelt. Valt hij ook voor mij, of is hij net zo’n player als hij is op het ijs?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
04 januari 2024
Ebook Formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
S.J. Tilly
Hoofduitgeverij
Svm Publishing

Vertaling

Eerste Vertaler
Sandy Smythe

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789464404579

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Nog geen reviews

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen