Equip 254332 Glasvezel kabel 2 m OS2 LC SC Geel

Equip 254332 Glasvezel kabel 2 m OS2 LC SC Geel
Afbeelding 1 van 3

Productbeschrijving

Equip 254332. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel

Productspecificaties

EAN

EAN
4015867136881

Overige kenmerken

Kabellengte
2 m
Kleur
Geel
MPN (Manufacturer Part Number)
254332

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Kabellengte
2 tot 3 meter
Merk
Equip
Nog geen reviews
Niet leverbaar
Wil je eenmalig een e-mail ontvangen zodra het weer leverbaar is?
Op verlanglijstje
Houd er rekening mee dat het artikel niet altijd weer terug op voorraad komt.