Sen Śmiertelnikow (Księga #15 Kręgu Czarnoksiężnika) EBOOK Tooltip

  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

  • E-book
  • 1230001540598
  • februari 2017
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

„KRĄG CZARNOKSIĘŻNIKA ma wszystko, czego potrzeba książce, by odnieść natychmiastowy sukces: intrygi, kontrintrygi, tajemnicę, walecznych rycerzy i rozwijające się związki, a wśrod nich złamane serca, oszustwa i zdrady. To świetna rozrywka na wiele godzin, ktora przemowi do każdej grupy wiekowej. Wszyscy fani fantasy powinni znaleźć dla niej miejsce w swojej biblioteczce."


- Books and Movies Reviews, Roberto Mattos (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterow)


„Świetne rozrywkowe fantasy."


—Kirkus Reviews (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterow)


„To początek czegoś, co warte będzie odnotowania."

—San Francisco Book Review (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterow)


SEN ŚMIERTELNIKÓW to piętnasta część bestsellerowej serii KRĘGU CZARNOKSIĘŻNIKA, ktora rozpoczyna się, udostępnioną teraz za darmo książką „Wyprawa bohaterow"!


W ŚNIE ŚMIERTELNIKÓW Thorgrin i jego bracia starają się uwolnić z potrzasku w jaki schwycili ich piraci. Następnie kontynuują swoją wyprawę w poszukiwaniu Guwayne'a. Napotykają niespodziewanych przyjacioł i wrogow, magię i broń, smoki i ludzi. Wszystko to będzie miało wpływ na ich przeznaczenie. Czy uda im się wreszcie odnaleźć Guwayne'a?


Dariusowi i kilku jego przyjaciołom udało się przetrwać rzeź dokonaną na ich ludzie – szybko jednak okazuje się, że stali się jeńcami, ktorych przeznaczeniem jest Imperialna Arena. Spięci razem kajdanami muszą stawić czoła niewyobrażalnym wrogom. Ich jedyna szansa na przetrwanie to walczyć razem, jako bracia.


Gwendolyn budzi się ze swojego snu i odkrywa, że zarowno jej jak i pozostałym udało się przetrwać wędrowkę przez Wielkie Pustkowie. Co jeszcze bardziej zaskakujące – docierają do krainy, ktora przechodzi ich najśmielsze oczekiwania. Docierają do nowego dworu krolewskiego. Tajemnice, ktorych Gwendolyn dowie się o swoich przodkach i o swoim ludzie, na zawsze zmienią ich przeznaczenie.


Erec i Alistair, wciąż uwięzieni na morzu, starają się wydostać z uścisku floty Imperium. W tym celu decydują się na śmiałą, a nawet szaloną, nocną ucieczkę. Kiedy wszystko wydaje się iść nie po ich myśli, wydarza się coś, czego zupełnie się nie spodziewają. Nowe zdarzenia dają im szansę na zwycięstwo – szansę na to, aby zaatakować samo serce Imperium.


Godfrey i jego kompani znow znajdują się w więzieniu. Mają zostać wkrotce straceni. Ich jedyną szansą jest proba ucieczki. Jednak po tym, jak zostali straceni, chcą czegoś więcej niż tylko wolności – pragną zemsty.


Volusia jest otoczona ze wszystkich stron. Stara się zdobyć stolicę Imperium, będzie musiała jednak przy tym powołać się na dużo większe siły, niż te, z ktorymi spotkała się wcześniej. Tylko w ten sposob udowodni, że jest Boginią i będzie mogła się stać Wielką Władczynią Imperium. Po raz kolejny los Imperium wisi na krawędzi.


Dzięki skomplikowanej budowie świata i charakterystyce postaci, SEN ŚMIERTELNIKÓW jest wspaniałą historią o przyjaciołach, kochankach, rywalach i zalotnikach, o rycerzach i smokach, intrygach i politycznych machinacjach, o dorastaniu, złamanych sercach, oszustwach, ambicji i zdradzie. Jest to opowieść o odwadze, wierze i przeznaczeniu, o czarnoksięstwie. Jest to powieść fantasy, ktora wprowadzi nas do świata, ktorego nigdy nie zapomnimy. To opowieść nadająca się dla wszystkich, niezależnie od wieku i płci.


„Natchnione fantasy… To tylko początek doskonałej serii książek fantasy dla młodzieży."


—Midwest Book Review (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterow)


„Przyjemne do czytania… cały czas chcesz się dowiedzieć co będzie dalej, więc książkę trudno odłożyć na bok"


—FantasyOnline.net (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterow)


„Pełne akcji… Pisarstwo Riece jest rzetelne i bardzo intrygujące."


—Publishers Weekly (Wypowiedź na temat Wyprawy Bohaterow)

Over Morgan Rice

"Morgan Rice is a self-published author of fantasy and sci-fi novels, who in 2011 stated she had no interest in pursuing traditional publishing for her young adult novels. <br> <br>(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie <a rel="nofollow">Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen</a>.)"

Productspecificaties

Inhoud

Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
februari 2017
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

Betrokkenen

Auteur
Morgan Rice
Uitgever
Morgan Rice

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
1230001540598

Overige kenmerken

Taal
pl
Thema Subject Code
YFH

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews