Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Young Adult

Spanning

Je vindt hier spannende fictie boeken en jeugdthrillers met actie en avontuur, dystopieën (denkbeeldige, negatieve samenlevingen) en de meest fantastische helden als hoofdpersonages. Bekend is de Miss Peregrine's Peculiar Children-serie van Ransom Riggs, waar kinderen op zoek gaan naar wat er in het verleden is gebeurd.

Vind sneller wat je zoekt

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

5.553 resultaten

5.553 resultaten

  • The debut novel from super model Cara Delevingne
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (7)

    From international supermodel and actress Cara Delevingne comes a powerful debut novel about friendship, identity and the fact… Meer

    16, 99
    5 - 6 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 6,49

  • Deel 1 van De Hongerspelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (199)

    De Hongerspelen betekenen een doodvonnis voor het zusje van Katniss. Ze besluit haar plek in te nemen. De hele bevolking volgt de… Meer

    12, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 9,99

  • een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (13)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdracht Een nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo Boone Tijdens een excursie… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,29

    Ebook 9,99

  • Karen McManus
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (5)

    THE INTERNATIONAL BESTSELLERFive students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars,… Meer

    8, 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (6)

    Cel 7 van Kerry Drewery is een eigentijdse thriller over de macht van de (social) media, fake nieuws en het recht in eigen hand… Meer

    16, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 9,99

  • The Twisted Ones
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (15)

    The highly anticipated sequel to the bestselling Five Nights at Freddy's: The Silver Eyes. It's been a year since the horrific… Meer

    8, 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • Time Lord Fairy Tales
    • Engelstalig
    • Other binding
    • 2016
    (1)

    With 16 hardback books each containing a fairy tale set in the world of Doctor Who, this slipcase edition of Time Lord Fairy Tales… Meer

    22, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 22,81

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (18)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    22, 50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (1)

    De zestienjarige Kate is goed in verdwijnen. Dat moet ook wel: na een mislukte missie in Indonesië voor de Young Detectives Agency… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (4)

    A #1 New York Times Bestseller!Presented by James Patterson's new children's imprint, this deliciously creepy horror novel has a… Meer

    15, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,99

  • The 5th Wave / the Infinite Sea / the Last Star
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Rick Yancey's entire blockbuster bestselling 5th Wave series is now available in a boxed set—great for binge-reading!In The 5th… Meer

    27, 99
    9 - 14 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    YA Sci-Fi featuring an all-girl spaceship crew taking control and showing the boy's how it's done, with romance, tragedy and… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • Swap the **** in his hand for a squip in his head
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2005
    (1)

    After swallowing a pill-sized computer that finds its way into his brain, Jeremy Heere's geeky existence comes to a sudden end… Meer

    8, 59
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,80

  • zes kinderen verdwenen, vijf tieners komen terug (incl. gratis E-book)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (9)

    Elf jaar geleden verdwenen zes kinderen. Ze werden nooit gevonden. Nu komen er vijf terug – zonder één herinnering aan de… Meer

    17, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 13,99

  • Een zaak voor Theo Boone
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (13)

    Een ontsnapte moordenaar Een levensgevaarlijke opdracht Een nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo Boone Tijdens een excursie… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Pretty Little Liars #1 TV Tie-In Edition
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2010
    (3)

    Aria, Emily, Spencer, Hanna and Alison have been best friends since the third grade. They go everywhere together, thinking no-one… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 2,99

  • La Belle Sauvage (Book of Dust, Volume 1)
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (2)

    INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Too few things in our world are worth a seventeen year wait: The Book of Dust is one of… Meer

    18, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Spannende en mysterieuze jeugdroman over de zoektocht naar de waarheid over bovennatuurlijke gaven.Ik staarde naar mijn telefoon… Meer

    17, 50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (18)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Theo Boone deel 3
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012
    (18)

    Het derde deel in de Kid Lawyer-serieEen brutale diefstalEen onschuldige verdachteEen nieuwe zaak voor de jonge advocaat Theo… Meer

    7, 50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,99

    Ebook 6,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    There is darkness sweeping across the stars. Most know Androma Racella as the Bloody Baroness: a powerful mercenary whose reign of… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (5)

    THE INTERNATIONAL BESTSELLERFive students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars,… Meer

    9, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • Theo Boone deel 4
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (10)

    Theo Boone, de jongste advocaat in thrillerland, is terug! Met de eerste drie boeken in deze reeks – De belofte, De ontvoering en… Meer

    7, 50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

    Ebook 6,99

  • The Fugitives: The Angel Experiment/School's Out - Forever/Saving the World and Other Extreme Sports
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2010

    This stunning boxed set contains the first three blockbuster books in Patterson's #1 New York Times -bestselling series. Includes… Meer

    26, 49
    2 - 3 weken
    Verkoop door: bol.com