Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Young Adult

Spanning

Je vindt hier spannende boeken en jeugdthrillers met actie en avontuur, dystopieën (denkbeeldige, negatieve samenlevingen) en de meest fantastische helden als hoofdpersonages. Bekend is de Miss Peregrine's Peculiar Children-serie van Ransom Riggs, waar kinderen op zoek gaan naar wat er in het verleden is gebeurd.

Vaak gekozen

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

14.336 resultaten

14.336 resultaten

  • Deel 1 van De Hongerspelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (192)

    De Hongerspelen betekenen een doodvonnis voor het zusje van Katniss. Ze besluit haar plek in te nemen. De hele bevolking volgt de… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,65

    Ebook 9,99

  • The Twisted Ones
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (10)

    The highly anticipated sequel to the bestselling Five Nights at Freddy's: The Silver Eyes. It's been a year since the horrific… Meer

    8, 99
    5 - 6 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • The Silver Eyes
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (19)

    Ten years after the horrific murders at Freddy Fazbear's Pizza that ripped their town apart, Charlie, whose father owned the… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • Time Lord Fairy Tales
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (8)

    We are all stories, in the end . . .A stunning illustrated collection of fifteen dark and ancient fairy tales from the world of… Meer

    13, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,95

    Ebook 10,99

  • Time Lord Fairy Tales
    • Engelstalig
    • Other binding
    • 2016
    (1)

    With 16 hardback books each containing a fairy tale set in the world of Doctor Who, this slipcase edition of Time Lord Fairy Tales… Meer

    20, 21
    Adviesprijs 22,99

    Je bespaart 12%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,50

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (17)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Heroes and Monsters Collection
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    A new story collection featuring 26 adventures across time and space! The Heroes and Monsters Collection brings together our… Meer

    8, 49
    Adviesprijs 8,99

    Je bespaart 6%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 6,49

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2015
    (8)

    We are all stories, in the end . . .A stunning illustrated collection of fifteen dark and ancient fairy tales from the world of… Meer

    10, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Karen McManus
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    THE INTERNATIONAL BESTSELLERFive students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars,… Meer

    8, 99
    5 - 6 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    From #1 New York Times bestselling author Marie Lu - when a game called Warcross takes the world by storm, one girl hacks her way… Meer

    11, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 26-09-2017.
  • Pretty Little Liars #1 TV Tie-In Edition
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2010
    (3)

    Aria, Emily, Spencer, Hanna and Alison have been best friends since the third grade. They go everywhere together, thinking no-one… Meer

    8, 59
    Adviesprijs 8,99

    Je bespaart 4%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 2,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (17)

    Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw… Meer

    22, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,00

    Ebook 3,99

  • International Edition
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (11)

    10:00 a.m.The principal of Opportunity, Alabama's high school finishes her speech, welcoming the entire student body to a new… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,15

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (3)

    The Breakfast Club meets Pretty Little Liars, One of Us Is Lying is the story of what happens when five strangers walk into… Meer

    9, 99
    5 - 6 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • Warbringer
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    The highly anticipated, entirely new coming-of-age story for the world's greatest super hero: WONDER WOMAN by the # 1 New York… Meer

    15, 99
    2 - 3 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (3)

    Ben je dol spannende young adult boeken? Dan is 'Kater' van Margje Woodrow het boek voor jou. Het hockeyfeest van Chloë loopt… Meer

    12, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 6,99

  • Book 1: The 5th Wave (Book 1)
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013
    (33)

    “Remarkable, not-to-be-missed-under-any-circumstances.”—Entertainment Weekly (Grade A)The Passage meets Ender’s Game in an epic… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

  • Helden van Olympus deel 4
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (13)

    Van Rick Riordans debuutserie Percy Jackson en de Olympiërs en zijn tweede serie Helden van Olympus zijn wereldwijd 33 miljoen… Meer

    18, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2014

    ' Whose body is that on the table?' I ask. She stares at me, as though the answer is obvious. 'It's yours,' she says. Before I… Meer

    7, 25
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (13)

    Vrijheid begint met overlevenVega Jane had altijd te horen gekregen dat niemand Bitterbos, waar zij is opgegroeid, kon verlaten… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (1)

    When Vee is picked to be a player in NERVE, an anonymous game of dares broadcast live online, she discovers that the game… Meer

    8, 99
    9 - 10 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    An instant #1 New York Times Bestseller in its very first week! Presented by James Patterson's children's imprint, this… Meer

    10, 99
    9 - 10 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • A New Case from Precious Ramotswe
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2015

    A photograph, a necklace and a missing family . . . A new pupil, Nancy, arrives at Precious Ramotswe's school, and the two girls… Meer

    6, 04
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • The debut novel from super model Cara Delevingne
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    From international supermodel and actress Cara Delevingne comes a powerful debut novel about friendship, identity and the fact… Meer

    16, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 03-10-2017.