Meis & Maas

Meis & Maas

Als zelfstandige uitgeverij geven wij alleen producten uit waar wij zelf in geloven én die voldoen aan alle verwachtingen van kinderen / onze lezers. Dit betekent dat ons portfolio bestaat uit sterke merken en kwalitatieve, onderscheidende producten waar we de tijd, aandacht en liefde aan kunnen geven die de producten verdienen. Wij zijn eigenzinnig, stoer, fris en vooral heel enthousiast over ons vak!

Alle artikelen van Meis & Maas

143 resultaten

  • Bekend van Zappelin | voorlezen | voor de allerkleinsten
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504108
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 96 pagina's

    Bing is een schattig konijntje dat samen met zijn vriendjes de alledaagse avonturen van een peuter beleeft.… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Vriendenboek

    Echte LEGO® NINJAGO® fans opgelet! Dit LEGO NINJAGO vriendenboek is bedoeld voor jouw allerbeste Ninjago… Meer

    10 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Video games | gids | voor fans van Among Us en Fortnite
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030507383
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 80 pagina's

    Dit officiële Minecraft handboek leert jou overleven in jouw favoriete game! Leer hoe je hulpmiddelen… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Ultieme bouwwerken ter inspiratie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030507642
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 96 pagina's

    Ben jij een meesterbouwer? Boordevol unieke bouwwerken en handige stappenplannen! Dit boek vol epische… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,75
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503637
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 96 pagina's

    Het officiële Minecraft boek voor PVP minigames staat vol met inspirerende minigames die je kunt opbouwen… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Zombieland | video games | bouwen | voor fans van Among Us
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504726
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 64 pagina's

    Dit boek staat vol tips en inspiratie: volg de handige stappen en bouw zo jouw eigen wereld vol zombies… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503903
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 72 pagina's

    Ontdek de wereld van Roblox vertelt je alles wat er in de afgelopen tijd in de wereld van Roblox is gebeurd.… Meer

    13 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 10,80
  • teken jouw favoriete avatars
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789030504580
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 128 pagina's

    In dit boek leer je verschillende outfits, wapens, bouwmaterialen en voertuigen uit Fortnite tekenen.… Meer

    9 99
    Was 11,99 Tooltip

    Je bespaart 17%

    Uiterlijk 18 augustus in huis
  • Vrienden en vriendinnen | Invulboek | Verjaardagscadeau | Vanaf 5 jaar
    • 5 - 99 jaar

    Vriendenboek Lego City Leer je vrienden nu nog beter kennen met het LEGO® City-vriendenboekje. Vul de… Meer

    14 25
    Uiterlijk 13 augustus in huis

    Zing en dans mee in dit enige echte vakantieboek van Kinderen voor Kinderen! Boordevol spelletjes, testjes,… Meer

    9 99
    Uiterlijk 16 augustus in huis
  • Geluidenboek
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030507550
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 12 pagina's

    Om het hoekje, hier niet ver vandaan, zingen Bing en zijn vriendjes het Regenbooglied vandaag! Druk jij… Meer

    15 35
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis
    Tweedehands vanaf € 11,99
  • Woodsword Chronicles
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504740
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 144 pagina's

    Wanneer vijf Minecraft-spelers een schatkaart vinden in de game, belanden ze in een onderwateravontuur… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 12,99
    • LEGO
    • Personage:LEGO

    Je hebt vast een heleboel vrienden en vriendinnen. In dit LEGO Friends Vriendenboekje kun je ze een heleboel… Meer

    8 -
    Op voorraad

    Nu besteld, zaterdag in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030580270
    • Druk: 1
    • november 2014
    • 79 pagina's

    Het officiële Combat Handboek leert je alles wat je moet weten om jezelf te verdedigen tegen monsters… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 39,95
    Vanaf
    9 45
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503415
    • Druk: 1
    • november 2017
    • 103 pagina's

    Minecraft Mobestiarium bevat essentiële informatie over de gewoontes, leefomgevingen en kenmerken van… Meer

    17 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,60
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030501565
    • Druk: 1
    • augustus 2016
    • 208 pagina's

    Heb je je ooit afgevraagd welk LEGO® minifiguur het eerste dubbelzijdige hoofd had? Of welke het eerste… Meer

    69 95
    Op voorraad

    Voor 17:00 uur besteld, zaterdag in huis
    Tweedehands vanaf € 12,99
  • Een Lego avontuur in de echte wereld
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503705
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 128 pagina's

    De LEGO®-minifiguren begeleiden de lezer door het dierenrijk met al hun capriolen en humor. Er zijn ruim… Meer

    14 -
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503439
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 36 pagina's

    Dit boek gaat over wormen. (Ik kan alleen wormen tekenen.) Een boek dat helemaal over wormen gaat, klinkt… Meer

    11 25
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030503248
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 63 pagina's

    Terwijl de slechte Keizer zoekt naar de Kyber-zwaarden, runt een familie hun reparatiebedrijf. Ze weten… Meer

    5 99
    Op voorraad

    Voor 16:00 uur besteld, zaterdag in huis
  • Met 50 leuke uitdagingen, hersenkrakers, puzzels en spelletjes – wordt geleverd met 45 LEGO stenen!
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030507567
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 80 pagina's

    Wie kan de hoogste toren bouwen in 1 minuut? Kan iemand de puzzelkubus oplossen? Pak je stenen erbij… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Doeboek | Puzzels | Landkaarten | Stickers | Vanaf zes jaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789030507369
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 34 pagina's

    Welkom in NINJAGO Eiland & City! Dit legendarische eiland staat bekend als de geboorteplaats van de Spinjitzu.… Meer

    12 99
  • 3D Speeltoneel
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504535
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • 14 pagina's

    Lees over de missie van de ninja's Speel met de minifiguren en andere LEGO sets op het speelveld en het… Meer

    13 59
  • Battle Royale Survival-gids
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504573
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 112 pagina's

    Van basishandelingen tot de meest geavanceerde manoeuvres, deze gids bevat alle essentiële tips en tricks… Meer

    12 99
  • de stap voor stap overlevingsgids
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504498
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 64 pagina's

    Ga je voor het eerst Minecraft spelen? Dan is dit boek perfect voor jou! In deze duidelijke gids wordt… Meer

    12 99
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.