359 resultaten

  • DWDD Boek van het Jaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046820315
    • Druk: 1
    • april 2016
    • 752 pagina's

    'Zo'n boek dat maar héél af en toe voorbijkomt. Het boort door je ziel. *****' NRC Handelsblad '*****.'… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Electra's verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401611039
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 736 pagina's

    In Zon, het zesde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, heeft de beroemde en bloedmooie Electra… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • Electra's verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401611572
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 736 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Zon, het zesde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, heeft de beroemde en bloedmooie Electra… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • DWDD boek van de maand - april 2016
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046820322
    • Druk: 1
    • december 2009
    • 725 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Een exceptioneel verhaal over wreedheid en de kracht van vriendschap.' SHORTLIST NATIONAL BOOK AWARD:… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een leven dat niemand zich kan herinneren. Een verhaal dat je nooit zult vergeten.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022593738
    • Druk: 2
    • februari 2021
    • 576 pagina's

    Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook… Meer

    27 98
    Uiterlijk 1 februari in huis

    Ebook € 13,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025452391
    • Druk: 9
    • februari 2018
    • 352 pagina's

    Een tot slaaf gemaakte vrouw besluit te vluchten, de Ondergrondse Spoorweg Helpt haar richting het vrije… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • over jezelf verliezen, terugvinden & 1700 kilometer hiken
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021023168
    • Druk: 1
    • maart 2019
    • 384 pagina's

    Wild is het verhaal van een jonge vrouw die op het dieptepunt van haar leven een 1700 kilometer lange… Meer

    12 99
    Uiterlijk 1 februari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Winnaar van de Pulitzerprijs voor Fictie 2021
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000380817
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 480 pagina's

    Prijswinnende roman over de onderdrukte indianenvolken in de VS WINNAAR VAN DE PULITZERPRIJS VOOR FICTIE… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 22,95

    Ebook € 14,99

  • roman
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789029094627
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 304 pagina's

    De nieuwe grote roman van Benedict Wells, het boek dat hij schreef na de bestseller Het einde van de… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,99

  • roman
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789029542326
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 304 pagina's

    Parijs, 1912. Edgar Degas, de schilder, is blind geworden. Wanneer hij zijn huis uit moet, duikt een… Meer

    23 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,99

    Ebook € 11,99

  • Wild Ebook
    over jezelf verliezen, terugvinden & 1700 kilometer hiken
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021803555
    • Druk: 1
    • september 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    De nummer 1-bestseller uit Amerika Een krachtig memoir dat recht uit het hart komt: het verhaal van een… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025447342
    • Druk: 1
    • april 2016
    • 145 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Lucy Barton is langzaam aan het herstellen van wat een simpele operatie had moeten zijn. Haar moeder,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hard land Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317084
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • Adobe ePub

    De nieuwe grote roman van Benedict Wells, het boek dat hij schreef na de bestseller Het einde van de… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar Europese Literatuurprijs 2018
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789057599187
    • Druk: 4
    • mei 2018
    • 1229 pagina's

    Verkozen tot het ultieme boek van de maand door DWDD-boekenpanel! Max, Mischa & het Tet-offensief is… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,99

    Ebook € 14,99

  • roman
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025454579
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 272 pagina's

    Nickel is een tuchtschool waar zwarte jongens worden mishandeld door hun witte bewakers. De zesteinjarige… Meer

    15 -
    Adviesprijs 17,50

    Je bespaart 14%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025458539
    • Druk: 8
    • juni 2019
    • 176 pagina's

    Elizabeth Strout schreef een glashelder en mysterieus boek over een dochter, haar moeder en de mensen… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Een leven dat niemand zich kan herinneren. Een verhaal dat je nooit zult vergeten.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315929
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 361 pagina's
    • Adobe ePub

    Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar van de Pulitzerprijs voor Fictie 2021
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789000380824
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 480 pagina's
    • Adobe ePub

    Prijswinnende roman over de onderdrukte indianenvolken in de VS WINNAAR VAN DE PULITZERPRIJS VOOR FICTIE… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar Europese Literatuurprijs 2018
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789057598500
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 1020 pagina's
    • Adobe ePub

    Verkozen tot het ultieme boek van de maand door DWDD-boekenpanel! Max, Mischa & het Tet-offensief is… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • the fountainhead
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021016689
    • Druk: 1
    • augustus 2015
    • 752 pagina's

    De eeuwige bron van Ayan Rand is een klassieke ideeënroman over creativiteit, politiek en macht. Ruim… Meer

    34 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 27,50
  • Mrs. Degas Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789029542333
    • Druk: 2
    • september 2020
    • 217 pagina's
    • -167643

    Parijs, 1912. Edgar Degas, de schilder, is blind geworden. Wanneer hij zijn huis uit moet, duikt een… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020415605
    • Druk: 5
    • februari 2018
    • 640 pagina's

    In ‘Moby Dick’ van Herman Melville sluit zeevaarder Ismaël zich, ondanks angstaanjagende voorspellingen,… Meer

    17 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,49

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029731355
    • Druk: 5
    • juni 2021
    • 432 pagina's

    Een prachtige familiesaga over Nederlandse immigranten in Amerika. ‘Dochters van de kust’ van Lynn Austin… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020415490
    • Druk: 6
    • oktober 2017
    • 208 pagina's

    ‘De grote Gatsby’ van F. Scott Fitzgerald gaat over de steenrijke eenling Jay Gatsby. Onder de broeierige… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.