Vrouwenthrillers

Heb je zin in een spannend boek van een Nederlandse of buitenlandse schrijfster? Vrouwenthrillers zijn razend populair. Je vindt in ons uitgebreide assortiment alle topboeken van geliefde schrijfsters als Saskia Noort, Simone van der Vlugt, Esther Verhoef, Loes den Hollander en Nicci French. Leef mee met de hoofdpersoon die nergens veilig is. Zoek op de best beoordeelde, prijswinnende of pas verschenen vrouwenthrillers. Je slaagt ook voor zinderende E-books en luisterboeken.

48.938 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400511347
    • 18 juni 2019
    • 96 pagina's

    De eilanden bevat zeven gloednieuwe spannende verhalen van Suzanne Vermeer, de koningin van de zomerthriller.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    5,99
    Digitaal luisterboek
    7,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 5,99

  • Ze is niet dood
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461096340
    • 03 mei 2023
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Zij is niet dood Zwarte leugens is de nieuwste thriller van bestsellerauteur Linda Jansma. Ruby is een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    11,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Hoe goed ken jij je partner?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461099006
    • 01 juni 2024
    • Adobe ePub

    Hoe goed ken jij je partner? In het bos naast een camping wordt het lichaam van Lina gevonden. De omstandigheden…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99
    Digitaal luisterboek
    11,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Je dochter verdwijnt spoorloos. Ze blijkt niet de enige.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049202392
    • 02 juli 2024
    • 464 pagina's

    Het twaalfde deel in de populaire Helen Grace-serie van bestseller-auteur M.J. Arlidge Terwijl een vete…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    13,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 13,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026364624
    • 18 juni 2024
    • Adobe ePub

    Deel 2 in de Connie Woolwine-serie van bestseller auteur Helen Fields. Bekend van de D.I. Callanach serie…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026361647
    • 02 april 2024
    • Adobe ePub

    Deel twee en een nieuwe zaak in de Maud O'Connor reeks. Wat is waar en wie kun je vertrouwen? Een echte…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    29,48
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401617246
    • 24 mei 2022
    • 335 pagina's
    • Adobe ePub

    In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    27,98
    Digitaal luisterboek
    18,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615853
    • 07 september 2021
    • 541 pagina's
    • Adobe ePub

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    43,65
    Digitaal luisterboek
    18,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400517226
    • 14 mei 2024
    • 416 pagina's

    Deze Italiaanse bestseller is een absolute aanrader voor alle fans van De stilte van de witte stad. Rechercheurs…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    12,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 17 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,99

    Ebook 12,99

  • Wraak kan heel zoet zijn
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319392
    • 23 april 2024
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & Thrillergids Wanneer rechercheur Erika Foster een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99
    Digitaal luisterboek
    14,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Kim Stone verwoestte vele levens. Nu is zij aan de beurt.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402324068
    • 04 juli 2024
    • 408 pagina's
    • Adobe ePub

    De steengoede, verslavende thrillerserie voor de fans van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en Carla Kovach…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402302301
    • 11 januari 2015
    • 340 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    11,00
    Digitaal luisterboek
    14,99
    Paperback
    18,99
    Dwarsligger
    29,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026362699
    • 30 mei 2023
    • Adobe ePub

    Deel 1 van de Connie Woolwine serie van internationale bestseller auteur Helen Fields, bekend van D.I…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Meestal 13,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357718
    • 05 april 2023
    • Adobe ePub

    Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is deel 1 in de Rechercheur Maud O'Connor serie. Een intelligent…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    15,00
    Paperback
    23,99
    Paperback
    12,50
    Digitaal luisterboek
    15,99
    Hardcover
    17,99
    Hardcover
    65,00

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400517776
    • 18 juni 2024
    • 272 pagina's

    Lilian en Dominique, twee Nederlandse studentes, gaan vakantie vieren op de Antillen waar de vader van…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • The record-breaking, multimillion copy Sunday Times bestselling thriller and TikTok sensation
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409181637
    • 12 december 2019
    • 352 pagina's

    Read the Sunday Times and No. 1 New York Times Bestselling, record-breaking thriller that everyone is…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    0,99
    Paperback
    18,99
    Hardcover
    21,98
    Paperback
    18,99
    Digitaal luisterboek
    27,99
    Luisterboek op CD
    37,99

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 10 euro en 09 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 0,99

  • Rome Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401621977
    • 23 april 2024
    • 193 pagina's
    • Adobe ePub

    In Rome van Kiki van Dijk raakt journalist Gina verstrikt in een sinister machtsspel als de jeugdvriend…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026367922
    • 28 mei 2024
    • 392 pagina's

    Voordelige uitgave van deel 1 van de Connie Woolwine serie van internationale bestseller auteur Helen…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026362712
    • 10 januari 2024
    • Adobe ePub

    De nieuwe stand-alone van bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de DI Callanach serie. Privédetective…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Meestal 13,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Afgeschreven Ebook
    Wat als er levens van afhangen?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461097613
    • 13 december 2023
    • Adobe ePub

    Op de shortlist van de Hebban Thrillerprijs! Nooit meer, had Sasja zich voorgenomen. Maar wat als er…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    11,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402323672
    • 01 juli 2024
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 8 van de Josie Quinn-serie Josie loopt zachtjes, voorzichtig om niet de perfecte stapel witte botten…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Een verboden liefde. Een onmogelijke keuze.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049203856
    • 13 augustus 2024
    • 432 pagina's

    Prachtige limited edition met versierd boekblok De nieuwe bewoners van het statige St. Sidwell Manor…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    12,99
    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-08-2024.
    Verkoop door bol

    Ebook 12,99