De gevallen koning Deel 2 van de Elfhame-serie

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789022594100
  • 30 maart 2021
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Holly Black

Holly Black is de nummer 1 New York Times-bestsellerauteur van fantasyboeken, waaronder de Elfhame-serie, de Spiderwick Kronieken en haar volwassen fictiedebuut Dief van de nacht. Haar boeken werden verfilmd en in 32 talen vertaald. Op dit moment woont ze in New England met haar man en zoon, in een huis met een geheime bibliotheek.

Samenvatting

De opvolger van De wrede prins, dat werd bejubeld door bloggers, boekhandelaren en pers.

Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo

'Verleidelijk, gevaarlijk en volkomen verslavend.' Leigh Bardugo, internationale bestsellerauteur van Het negende huis

Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst. Meer dan ooit moet ze het hoofd bieden aan hofintriges, wisselende bondgenootschappen en aan de slinkse Cardan, die tot alles in staat is om zijn macht terug te krijgen.

Dan slaat het verraad toe, dichterbij dan Jude had kunnen vermoeden. Als ze zichzelf en haar familie in leven wil houden, zal ze de verrader moeten ontmaskeren en haar gevoelens voor Cardan in bedwang moeten houden. Terwijl Jude al haar sluwheid inzet om te overleven, tikken haar dagen op de troon onverbiddelijk voorbij.


In de pers

‘Het eerste deel van de internationale fantasysensatie Elfhame verschijnt in een limited edition met veel blinkend goud.’ Het Parool

‘Een fantastische reis naar een huiveringwekkend elfenland, prachtig bloemrijk geschreven en vol grillige personages.’ **** Algemeen Dagblad

‘Zoek je een niet al te zoetsappig boek met een badass vrouwelijk hoofdpersonage, dan is deze serie echt iets voor jou. Ik kan in ieder geval niet wachten om meer over Jude en haar avonturen te lezen!’ **** Hebban.nl

‘De wrede prins is bewonderenswaardig, vol spanning, romantiek en mythologie. Dit is YA-fantasy van de bovenste plank.’ NBD Biblion

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
30 maart 2021
Aantal pagina's
336
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Holly Black
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Anne-Marieke Buijs

Overige kenmerken

Editie
2
Product breedte
151 mm
Product hoogte
37 mm
Product lengte
223 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
151 mm
Verpakking hoogte
37 mm
Verpakking lengte
223 mm
Verpakkingsgewicht
636 g

EAN

EAN
9789022594100

Je vindt dit artikel in

Serie
Elfhame
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar
Type boek
Hardcover

Reviews

Gemiddelde van 8 reviews
5
1
1
0
1
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk

    Twee pluspunten: spannend en fantasierijk.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Gedetailleerde, magische fantasiewereld

    Positieve punten

    • Fantasierijk
    • Goed plot
    • spannende cliffhanger

    Negatieve punten

    • minder actie dan in zijn voorganger

    De gevallen koning is het tweede deel uit de Elfhame-serie van Holly Black, een duistere young adult fantasy reeks die zich afspeelt in de magische en verraderlijke wereld van Faerie. De auteur heeft een gedetailleerde wereld gecreëerd, boordevol schitterende fantasie-elementen en bizarre wezens. Black heeft een vlotte schrijfstijl en heeft aandacht voor de karakterontwikkeling van verschillende personages, niet enkel van het hoofdpersonage Jude.

    Jude worstelt met haar verlangen naar macht, haar wens om erbij te horen, haar wil goed en rechtvaardig zijn en haar loyaliteit aan haar familie. Ze zal keuzes moeten maken, want in deze harde wereld is het onmogelijk om alles te krijgen wat je hartje begeert. Al helemaal niet als de mensen die je dacht te kunnen vertrouwen, één voor één een mes in je rug steken. Verraad schuilt in een klein hoekje. Het is aan Jude om verschillende slinkse plannen te bedenken om ervoor te zorgen dat de macht niet in verkeerde handen valt, maar hierdoor brengt ze ook haar eigen leven in gevaar.

    Fans van slow burn romance komen helemaal aan hun trekken met deze serie. In De wrede prins gaf Jude al toe, al dan niet met veel tegenzin, dat ze zich aangetrokken voelt tot Cardan. In De gevallen koning, neemt de aantrekkingskracht tussen hen alleen maar toe. Nu Cardan opperkoning is en gedwee Judes bevelen moet opvolgen, zullen ze moeten samenwerken om ervoor te zorgen dat de kroon niet in verkeerde handen valt. Deze samenwerking ontpopt zich in een ware
    haat-liefdeverhouding, inclusief sarcastische opmerkingen en vurige blikken.

    Er is slechts één groot verschil met het eerste boek: er is minder actie aanwezig. Het boek is niet saai en bevat nog steeds een interessante verhaallijn die tegenover het eerste boek uitgebreid wordt met nieuwe vijanden. Maar in het eerste honderdvijftig wordt er echter langzaam toegewerkt naar een spectaculaire tweede helft. In dat deel zijn er tal van spannende gebeurtenissen, verrassende plot twists en een verbazingwekkende cliffhanger. Er gebeurt veel op korte tijd, wat het tempo van het boek opdrijft. Zorg ervoor dat je het slotdeel van deze serie ook in je kast hebt staan, want na het lezen van de laatste zinnen wil je ongetwijfeld onmiddellijk weten hoe dit verhaal afloopt.

    Net zoals zijn voorganger is de eerste druk van De gevallen koning een hardcover limited edition met stofomslag, zilveren sprayed edges en character art op de schudbladen. Een pareltje om in de kast te hebben staan!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prachtige serie boeken

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Goed plot
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Erg van genoten en ik lee sze graag nog een keer.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Lichte teleurstelling na het eerste boek

    Positieve punten

    • Fantasierijk
    • Goed plot

    Negatieve punten

    • Moeilijk in te komen
    • langdradig

    Van zodra je het eerste boek leest van deze reeks zou je hem in één teug willen uitlezen. Met deze gedachte was ik gestart in het 2de boek. Dit was voor mij wel een teleurstelling. Het was heel langdradig en je hebt soms echt moeite om door te zetten. Gelukkig naar deel 2 van het boek toe wordt het eindelijk veel beter en is die drang er terug om verder te lezen. Benieuwd naar wat er gaat gebeuren.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Een boek dat je gelezen moet hebben

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk

    Een fantastisch, prachtig boek.... spannend tot op het einde.
    Heel veel spijt dat hij uit was...

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Moeilijk weg te leggen net als deel 1

    Positieve punten

    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Negatieve punten

    • de nl titel is misleidend.
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik heb geen reviews gelezen toen ik dit deel kocht (guilty als ik toegeef dat dat 10 minuten nadat ik deel 1 had uitgelezen was). Ik vond het even omschakelen om in het begin weer rustig te beginnen na zo'n goed einde in deel 1. Het is echter niet zo dat ik mij daar aan stoorde, of dat ik het weglegde omdat het mij niet meer boeide. Ik heb dit boek in 3 dagen (ondanks alle omstandigheden van het leven) uitgelezen. Het plot was minder heftig, maar niet voorspelbaar of saai, en de situaties waren leuker, spannender, en kwamen er meer gevoelens bij kijken (ik voelde in ieder geval meer dan bij deel 1, zo zat ik écht te grinniken en moest ik het soms even wegleggen van spanning).
    Deel 3 is ook gekocht en ook daar geen spijt van.

    De Nederlandse titel is echter wat misleidend. In het Engels heet het "The Wicked King". Deze vind ik toepasselijker dan "De Gevallen Koning".

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Moeilijk door heen te komen

    Negatieve punten

    • Moeilijk in te komen

    Na 1,5 boek vind ik het nog steeds geen pakkend verhaal. Karakters trekken me niet aan, maar dat is smaak natuurlijk.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Wauw wat een einde!

    Positieve punten

    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Weer heeft Holly Black een goed verhaal neergezet. Het was steeds super spannend en Jude is echt mijn favoriete personage geworden. Omg het einde had ik echt niet verwacht! Ik ben benieuwd naar het laatste deel.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 11,99
    Direct beschikbaar
  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 21,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Over de serie Elfhame

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen