Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

De gevallen koning Deel 2 van de Elfhame-serie

De gevallen koning

Uitgever: Boekerij

Auteur: Holly Black
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789022594100
  • Druk: 2
  • maart 2021
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Holly Black

"Holly Black née Riggenbach (born November 10, 1971) is an American writer and editor best known for The Spiderwick Chronicles, a series of children's fantasy books she created with writer and illustrator Tony DiTerlizzi, and a trilogy of Young Adult novels officially called the Modern Faerie Tales trilogy. Her 2013 novel Doll Bones was named a Newbery Medal honor book.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

De opvolger van De wrede prins, dat werd bejubeld door bloggers, boekhandelaren en pers.

Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo

'Verleidelijk, gevaarlijk en volkomen verslavend.' Leigh Bardugo, internationale bestsellerauteur van Het negende huis

Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst. Meer dan ooit moet ze het hoofd bieden aan hofintriges, wisselende bondgenootschappen en aan de slinkse Cardan, die tot alles in staat is om zijn macht terug te krijgen.

Dan slaat het verraad toe, dichterbij dan Jude had kunnen vermoeden. Als ze zichzelf en haar familie in leven wil houden, zal ze de verrader moeten ontmaskeren en haar gevoelens voor Cardan in bedwang moeten houden. Terwijl Jude al haar sluwheid inzet om te overleven, tikken haar dagen op de troon onverbiddelijk voorbij.


In de pers

‘Het eerste deel van de internationale fantasysensatie Elfhame verschijnt in een limited edition met veel blinkend goud.’ Het Parool

‘Een fantastische reis naar een huiveringwekkend elfenland, prachtig bloemrijk geschreven en vol grillige personages.’ **** Algemeen Dagblad

‘Zoek je een niet al te zoetsappig boek met een badass vrouwelijk hoofdpersonage, dan is deze serie echt iets voor jou. Ik kan in ieder geval niet wachten om meer over Jude en haar avonturen te lezen!’ **** Hebban.nl

‘De wrede prins is bewonderenswaardig, vol spanning, romantiek en mythologie. Dit is YA-fantasy van de bovenste plank.’ NBD Biblion

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
2
Verschijningsdatum
maart 2021
Afmetingen
Afmeting: 22,3 x 15,1 x 3,5 cm
Aantal pagina's
336 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Holly Black
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Anne-Marieke Buijs

EAN

EAN
9789022594100

Overige kenmerken

Gewicht
621 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
151 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
223 mm

Je vindt dit artikel in

Serie
Elfhame
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Type boek
Hardcover
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

7 reviews
4,0
van de 5
4
1
1
0
1
  • Moeilijk door heen te komen
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij De gevallen koning

    Na 1,5 boek vind ik het nog steeds geen pakkend verhaal. Karakters trekken me niet aan, maar dat is smaak natuurlijk.

  • Moeilijk weg te leggen net als deel 1
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • de nl titel is misleidend.
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik heb geen reviews gelezen toen ik dit deel kocht (guilty als ik toegeef dat dat 10 minuten nadat ik deel 1 had uitgelezen was). Ik vond het even omschakelen om in het begin weer rustig te beginnen na zo'n goed einde in deel 1. Het is echter niet zo dat ik mij daar aan stoorde, of dat ik het weglegde omdat het mij niet meer boeide. Ik heb dit boek in 3 dagen (ondanks alle omstandigheden van het leven) uitgelezen. Het plot was minder heftig, maar niet voorspelbaar of saai, en de situaties waren leuker, spannender, en kwamen er meer gevoelens bij kijken (ik voelde in ieder geval meer dan bij deel 1, zo zat ik écht te grinniken en moest ik het soms even wegleggen van spanning).
    Deel 3 is ook gekocht en ook daar geen spijt van.

    De Nederlandse titel is echter wat misleidend. In het Engels heet het "The Wicked King". Deze vind ik toepasselijker dan "De Gevallen Koning".

  • Een boek dat je gelezen moet hebben
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Een fantastisch, prachtig boek.... spannend tot op het einde.
    Heel veel spijt dat hij uit was...

  • Prachtige serie boeken
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Erg van genoten en ik lee sze graag nog een keer.

  • Lichte teleurstelling na het eerste boek
    • Fantasierijk
    • Goed plot
    • Moeilijk in te komen
    • langdradig

    Van zodra je het eerste boek leest van deze reeks zou je hem in één teug willen uitlezen. Met deze gedachte was ik gestart in het 2de boek. Dit was voor mij wel een teleurstelling. Het was heel langdradig en je hebt soms echt moeite om door te zetten. Gelukkig naar deel 2 van het boek toe wordt het eindelijk veel beter en is die drang er terug om verder te lezen. Benieuwd naar wat er gaat gebeuren.

  • Gedetailleerde, magische fantasiewereld
    • Fantasierijk
    • Goed plot
    • spannende cliffhanger
    • minder actie dan in zijn voorganger

    De gevallen koning is het tweede deel uit de Elfhame-serie van Holly Black, een duistere young adult fantasy reeks die zich afspeelt in de magische en verraderlijke wereld van Faerie. De auteur heeft een gedetailleerde wereld gecreëerd, boordevol schitterende fantasie-elementen en bizarre wezens. Black heeft een vlotte schrijfstijl en heeft aandacht voor de karakterontwikkeling van verschillende personages, niet enkel van het hoofdpersonage Jude.

    Jude worstelt met haar verlangen naar macht, haar wens om erbij te horen, haar wil goed en rechtvaardig zijn en haar loyaliteit aan haar familie. Ze zal keuzes moeten maken, want in deze harde wereld is het onmogelijk om alles te krijgen wat je hartje begeert. Al helemaal niet als de mensen die je dacht te kunnen vertrouwen, één voor één een mes in je rug steken. Verraad schuilt in een klein hoekje. Het is aan Jude om verschillende slinkse plannen te bedenken om ervoor te zorgen dat de macht niet in verkeerde handen valt, maar hierdoor brengt ze ook haar eigen leven in gevaar.

    Fans van slow burn romance komen helemaal aan hun trekken met deze serie. In De wrede prins gaf Jude al toe, al dan niet met veel tegenzin, dat ze zich aangetrokken voelt tot Cardan. In De gevallen koning, neemt de aantrekkingskracht tussen hen alleen maar toe. Nu Cardan opperkoning is en gedwee Judes bevelen moet opvolgen, zullen ze moeten samenwerken om ervoor te zorgen dat de kroon niet in verkeerde handen valt. Deze samenwerking ontpopt zich in een ware
    haat-liefdeverhouding, inclusief sarcastische opmerkingen en vurige blikken.

    Er is slechts één groot verschil met het eerste boek: er is minder actie aanwezig. Het boek is niet saai en bevat nog steeds een interessante verhaallijn die tegenover het eerste boek uitgebreid wordt met nieuwe vijanden. Maar in het eerste honderdvijftig wordt er echter langzaam toegewerkt naar een spectaculaire tweede helft. In dat deel zijn er tal van spannende gebeurtenissen, verrassende plot twists en een verbazingwekkende cliffhanger. Er gebeurt veel op korte tijd, wat het tempo van het boek opdrijft. Zorg ervoor dat je het slotdeel van deze serie ook in je kast hebt staan, want na het lezen van de laatste zinnen wil je ongetwijfeld onmiddellijk weten hoe dit verhaal afloopt.

    Net zoals zijn voorganger is de eerste druk van De gevallen koning een hardcover limited edition met stofomslag, zilveren sprayed edges en character art op de schudbladen. Een pareltje om in de kast te hebben staan!

  • Wauw wat een einde!
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Weer heeft Holly Black een goed verhaal neergezet. Het was steeds super spannend en Jude is echt mijn favoriete personage geworden. Omg het einde had ik echt niet verwacht! Ik ben benieuwd naar het laatste deel.

20 -
Uiterlijk 8 december in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.